NHB تابستان را با یک هدیه شیرین آغاز می کند


طبیعت بی جان عسل RGB 170626 071651

با توجه به اینکه ماه جولای ماه ملی کباب کردن است و چهارم ژوئیه محبوب ترین روز برای کباب کردن است، ما اینجا در هیئت ملی عسل (NHB) می خواهیم به شما کمک کنیم این شیرینی تابستانی را با نکات ساده، دستور العمل های خوشمزه و یک هدیه سرگرم کننده که همه الهام گرفته از عسل.

عسل به عنوان یک ماده کاملا طبیعی در هر انباری آشپزخانه ضروری است، اما می تواند اسلحه مخفی شما هنگام کباب کردن باشد. یک شگفتی واقعی آشپزی، عسل در مارینادها به عنوان یک امولسیفایر عمل می کند، نه تنها از نظر فیزیکی همه مواد را با هم ترکیب می کند، بلکه تعادل و طعم باورنکردنی را نیز به ارمغان می آورد، در حالی که آب طبیعی گوشت کبابی شما را محبوس می کند و به آن رنگ زیبایی می بخشد. دوست و استاد کباب پز ما، سرآشپز دیوید گواس، بهترین نکات، ترفندها و دلایل کباب کردن با عسل را با ما به اشتراک گذاشته است، و شما می توانید آنها را اینجا ببینید.

اما ما فقط در مورد مارینادها، سس ها یا دستور پخت BBQ مورد علاقه شما صحبت نمی کنیم، عسل همچنین طعم اضافی را به صبحانه، غذاهای جانبی، دسرها و نوشیدنی های شما می افزاید! دستور العمل های عسل مورد علاقه ما با الهام از تابستان را در زیر بررسی کنید و خواهید دید که چرا هیچ جایگزینی برای عسل خوشمزه و کاملا طبیعی وجود ندارد.

حالا بریم سراغ هدایا! آیا از عسل به عنوان پایه در کوکتل کنار استخر مورد علاقه خود استفاده می کنید؟ به عنوان ماریناد روی دنده های چهارم ژوئیه شما؟ لعاب روی سبزیجات کبابی خود را چطور؟ به هر حال شما تابستان امسال از عسل استفاده می کنید، ما می خواهیم در مورد آن بشنویم و حاضریم برای آن به شما جایزه بدهیم!

ما فصل گرم تابستان را با یک هدیه سرگرم کننده الهام گرفته از عسل آغاز می کنیم. ورود آسان است – ما می خواهیم بدانیم چگونه گرما را با عسل شکست می دهید، بنابراین به کانال رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود بروید (فیس بوک، توییتر یا اینستاگرام) و با استفاده از هشتگ #SummerOfHoneyContest دستور العمل های عسل مورد علاقه خود را برای تابستان به ما بگویید.

پنج برنده در تاریخ 1 آگوست به صورت تصادفی انتخاب می شوند و یک بسته الهام گرفته از عسل شیرین شامل پیش بند، کتاب آشپزی، عسل به همراه سایر چیزهای کوچک دریافت خواهند کرد. برای قوانین رسمی کلیک کنید. * این هدیه در حال حاضر بسته شده است. *

پس چگونه تابستان خود را با عسل شیرین کنید؟ با ما اجتماعی شوید و می توانید برنده شوید. موفق باشید!سفارش فوری عسل ♥