NHB با بلاگرهای مواد غذایی در Sweet همکاری می کند…


عسل واریته 2

فصل تعطیلات در اوج است، و زمان بین شکرگزاری و سال نو واقعاً به نظر می رسد که در حال پرواز است. بین برنامه ریزی، خرید، بسته بندی هدیه و پخت و پز، این زمان می تواند استرس زا باشد، اما ما اینجا هستیم تا با کمک کمی از دوستانمان در Tasting Spoon Media (TSM) روشن ترین فصل شما را ساده تر کنیم.

Tasting Spoon Media انجمنی از وبلاگ نویسان غذا و توسعه دهندگان دستور العمل است که دستور العمل های خلاقانه و خوشمزه را ایجاد، آزمایش و به اشتراک می گذارند. ما از سال 2015 لذت همکاری با این گروه با استعداد را داشتیم و این همکاری منجر به تهیه بسیاری از دستور العمل های خوشمزه مانند نان تست فرانسوی بادام با ریکوتا و عسل، فنجان شیرینی باقلوا و اسپلش بوربون سیب انار شده است.

در این زمان بسیار شلوغ از سال، می‌خواهیم به طرفداران و خوانندگان خود یادآوری کنیم که تطبیق پذیری عسل و فواید آشپزی بسیار آن را به یکی از مواد تشکیل دهنده‌ای تبدیل می‌کند که کل منوی تعطیلات شما را شامل می‌شود. از پیش غذاها و مخلفات گرفته تا کوکتل ها و ژامبون مورد علاقه شما برای تعطیلات، عسل باعث درخشندگی همه غذاهای مورد علاقه شما می شود. به همین دلیل است که ما رویکرد متفاوتی را به منوی تعطیلات امسال در پیش گرفته ایم و شرکای خود را در TSM آورده ایم تا یک منوی تعطیلات لذیذ الهام گرفته از عسل را به همراه لیست خرید کامل تهیه کنند تا مطمئن شویم همه چیزهایی را که برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان خود نیاز دارید در اختیار دارید. این فصل تعطیلات

این پنج غذا نه تنها خوشمزه هستند، بلکه همه چیزهایی را که می توانید با عسل انجام دهید، از ماریناد روی گوشت گرفته تا متعادل کردن طعم ها در مخلفات و لقمه های کوچک را به نمایش می گذارند:

لیست خرید را از اینجا دریافت کنید.

با تمام کارهای بزرگی که عسل می تواند انجام دهد، به اشتراک گذاشتن آن کار سختی است، و ما دوست داریم که دوستان وبلاگ نویس ما اشتیاق ما را نسبت به شیرین کننده یک ماده ای مورد علاقه ما، عسل به اشتراک بگذارند. حتما دوستان ما را دنبال کنید تا ایده های عالی تر دستور پخت را دریافت کنید:

ما می خواهیم از تو بشنویم! چگونه تعطیلات را با عسل جشن می گیرید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥