NHB از سرآشپزها و رستوران‌های زن پشتیبانی می‌کند


170626 071800 را بررسی کنید

هیئت ملی عسل (NHB) اخیراً این امتیاز را داشت که در کنفرانس سرآشپزها و رستوران‌های زن (WCR) به عنوان حامی بازگشتی شرکت کند. این کنفرانس سالانه که امسال در لس آنجلس برگزار شد، تلاش می‌کند تا زنان را در صنعت آشپزی پیشرفت دهد و چشم‌انداز آن‌ها را روشن کند و طی دو روز مجموعه‌ای از رویدادها را طی کند.

NHB از میزبانی یک کارگاه میکسولوژی و همچنین ارائه دومین جایزه سالانه طلسم طلایی Laurey Masterton لذت برد. علاوه بر این، عسل در منوی رویدادها به خوبی نمایش داده شد – با پذیرایی شب افتتاحیه در خانه ساحلی Annenberg در سانتا مونیکا، جایی که سرآشپز مشهور اهل لس آنجلس، سوزان تراخت (The Jar) یک پای بره برشته شده خوشمزه را سرو کرد. سالاد نعناع ایرانی و پیاز شیرین در کنار کارکنانش.

میکسولوژیست تحسین شده، شارلوت وویسی، جلسه میکسولوژی تحت حمایت NHB را در مدرسه آشپزی جدید در کالور سیتی رهبری کرد. علاقه شارلوت به عسل در نشست نوشیدنی عسل سال 2014 ما در سیاتل افزایش یافت. این جلسه آموزشی WCR که به درستی با نام “Nather Nature to Mixing Glass: Buzz about Cocktails” نامگذاری شد، بر اهمیت استفاده از مواد کاملا طبیعی و با کیفیت از جمله عسل تاکید کرد. شارلوت با استفاده از عسل یونجه و شبدر، سه کوکتل را در کلاسی مملو از جمعیت نشان داد و بر ارزش هر عنصر یک نوشیدنی تأکید کرد. تشکر ویژه از شارلوت برای روشنگری شرکت کنندگان در WCR در مورد گونه های مختلف عسل و اینکه چگونه پروفایل های طعم منحصر به فرد و سایر ویژگی های آنها می تواند یک نوشیدنی را بالا ببرد.

در مراسم اختتامیه کنفرانس «زنانی که جوایز الهام بخش» را در استودیوی پارامونت پشت سر گذاشت، NHB دومین جایزه سالانه طلسم طلایی را اهدا کرد که به یک زن کارآفرین/پیشگام – همراه با چکی 1500 دلاری تجلیل شد. NHB این جایزه را با WCR در سال 2014 برای گرامیداشت یاد لوری مستترتون، یک سرآشپز/زنبوردار که هم یکی از اعضای محبوب WCR و هم سخنگوی محترم NHB بود، ایجاد کرد.

WCR چندین نامزد برجسته از سراسر آمریکای شمالی داشت که روح این سرآشپز الهام بخش را به تصویر می کشیدند:

ما خوشحال شدیم که سال هاول را به عنوان برنده اعلام کنیم و حتی بیشتر از تصمیم سخاوتمندانه او برای “پرداخت آن” با اهدا و مطابقت با جایزه نقدی 1500 دلاری برای بهره مندی از سرآشپزهای زن آینده از طریق صندوق بورس تحصیلی WCR غرق شدیم. چه زن واقعاً الهام بخش! ما مفتخریم که به حمایت خود از این سازمان فوق العاده به نمایندگی از زنان در صنعت خدمات غذایی ادامه می دهیم.

سفارش فوری عسل ♥