Mary’s Gone Crackers خط خود را با…


عکس محصول کوکی ها

اعتبار عکس: مریم از دست رفته است

از کراکر تا «کوکی ها»، گسترش برند سرگرم کننده راهی شیرین برای راضی نگه داشتن مصرف کنندگان است. Mary’s Gone Crackers یک برند محبوب است که کراکرهای ارگانیک، بدون گلوتن و غیر GMO را ارائه می دهد. با این حال، فرصت‌های میان‌وعده تنها به دسته‌ی خوش طعم ختم نمی‌شود. مصرف کنندگان شیرینی دارند و این شرکت کراکر Graham Mary’s Gone Kookies را برای رضایت آن روانه بازار کرد.

سه نوع Mary’s Gone Kookies – عسل، شکلات و دارچین – همگی با عسل شیرین شده اند و الهام گرفته شده از روند مصرف کنندگان در ترکیب یک غذای نوستالژیک مورد علاقه دوران کودکی – کراکر گراهام – با طعم یک دسر کلاسیک – کوکی – در یک برند هستند. محصول جدید.

Mary’s Gone Crackers علاوه بر ایجاد یک خوراکی شیرین، متعهد به ایجاد تفاوت شیرین است و با ابتکار SAVE the BEE برای محافظت از گرده افشان مورد علاقه ما: زنبور عسل، شریک شده است. ما اخیراً با افراد دوست داشتنی Mary’s Gone Kookies در مورد نسخه جدید کراکر گراهام، عالی بودن عسل و ماموریت پایداری SAVE the BEE صحبت کردیم.

چرا تصمیم گرفتید از عسل به عنوان شیرین کننده در Mary’s Gone Kookies استفاده کنید؟
عسل یک طعم محبوب کراکر گراهام است، و ما به عنوان یک شرکت اسنک ارگانیک بهتر برای شما، می‌خواستیم از چیز واقعی در کراکرهایمان استفاده کنیم.

چگونه عسل به عملکرد و طعم هر گونه می افزاید؟
عسل یک تعادل عالی از طعم ایجاد می کند – این عنصر اصلی در انواع عسل است و طعم دارچین و شکلات را تقویت می کند. عسل کمی شیرین‌تر از ساکارز است، بنابراین مقدار کمی از آن بسیار مفید است.

عسل چگونه به گرایش مصرف کننده مباحات کمک می کند؟
عسل کاملاً طبیعی است، چیزی که مصرف کنندگان می توانند احساس خوبی نسبت به آن داشته باشند و به دنبال آن هستند. مصرف کنندگان به دنبال موادی هستند که بتوانند به راحتی تشخیص دهند. ما معتقدیم که عسل یکی از شناخته شده ترین شیرین کننده های موجود است.

آیا فکر می کنید عسل برای مصرف کنندگان قابل ارتباط است و چرا؟
عسل هزاران سال است که مورد استفاده قرار گرفته است – دانستن اینکه عسل یک غذای اثبات شده است که نسل های زیادی قبل از ما را تغذیه و پرورش داده است، راحت است. عسل علاوه بر اینکه یک شیرین کننده طبیعی است فواید زیادی دارد.

آیا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد مشارکت با ابتکار SAVE the BEE به اشتراک بگذارید؟
Mary’s Gone Crackers مشتاق تولید محصولات غذایی بهتر برای شماست که بدن و ذهن را تغذیه می کند. این ماموریت ما ایجاد ارتباطات پایدار بین مردم، محصولات با کیفیت و سیاره ای سالم تر است. Mary’s Gone Crackers می داند که نجات زنبور عسل کلید حفظ سیاره ما است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Mary’s Gone Crackers، به www.marysgonecrackers.com مراجعه کنید یا آنها را در اینستاگرام دنبال کنید یا توییتر.سفارش فوری عسل ♥