Jackie O’s Brewery Chomolungma برنده بهترین…


Chomo Can

اعتبار عکس: Jackie O’s Brewery

اگرچه نام Chomolungma ممکن است کاملاً زبان را بچرخاند، نت‌های طعم عنبر قهوه‌ای کهربایی در مسابقه آبجو عسل 2019 به طرز لذت بخشی از زبان داوران خارج شد و برنده افتخارات برتر شد. عسل قهوه ای آجیلی دم شده با عسل گل وحشی از بین تقریبا 300 مورد در صدر قرار گرفت و ست مورتون، رئیس آبجو و مدیر عملیات آبجوسازی، داستان آبجو و دم کردن با عسل را به اشتراک گذاشت.

چگونه به ایده Chomolungma رسیدید؟ البته باید در مورد اسم صحبت کنیم!
در می 2007، برادر مالک آرت اوسترایک، برایان اوسترایک، قله اورست را برای جمع آوری پول برای بنیاد LUNGevity، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر سرطان ریه، صعود کرد. جکی، مادر آرت و برایان، که هرگز سیگاری نبود، در 14 ژوئن 2006 بر اثر سرطان ریه درگذشت.

نیوکاسل براون آل مورد علاقه جکی بود (که در انگلستان به دنیا آمد) و براد کلارک آبجوساز آن زمان دستور غذای Chomolungma را در تفسیری آمریکایی از کلاسیک بریتانیایی ایجاد کرد. این آبجو به خاطر کلمه ای که تبتی ها برای کوه اورست به کار می برند، به معنای “الهه مادر کوه ها” نام گذاری شده است. زمانی که زمان انتخاب ترکیب اصلی آبجوها برای عرضه در قوطی‌های آبجوسازی تولیدی ما در سال‌های 2012 تا 2013 فرا رسید، این آبجو یکبار مصرف به سومین آبجو پرفروش در میخانه ما تبدیل شد. این اولین بار در ماه می سال 2013 در قوطی بسته بندی شد و برای سال ها مورد علاقه مشتریان و کارکنان ما بوده است.

چه چیزی شما را بر آن داشت تا دوباره Chomolungma را وارد کمپ آبجو عسل کنید؟
Chomolungma یک آبجو بسیار خاص برای همه ما است. می دانستیم که باید وارد آن شویم! ما هم در سال 2018 وارد مسابقه شدیم و جایزه ای برای آن دریافت کردیم.

بیایید در مورد دم کردن با عسل صحبت کنیم. عسل چه نقشی در چومولونگما دارد؟
مخصوصاً برای Chomolungma، عسل جاذبه را افزایش می دهد و به آبجوی نهایی خشکی می بخشد. طعم عسل گل وحشی مکمل رازک سنتی آمریکایی است که ما در آبجو استفاده می کنیم. ما از عسل در دم کردن در طیف وسیعی از سبک‌ها استفاده کرده‌ایم، با موفقیت زیادی. هنگامی که مشخصات طعم عسل های مختلف را یاد گرفتید، می توانید کشف کنید که هر عسل چه چیزی می تواند به آبجوهای مختلف اضافه کند. عسلی که ما در Chomolungma استفاده می کنیم عسل گل وحشی است که از زنبورستان های اوهایو تهیه می شود. فقط برای آن آبجو، ما نزدیک به 20 گالن در ماه استفاده می کنیم.

آیا می توانید طعم Chomolungma را در 10 کلمه یا کمتر توصیف کنید؟
نان سوخاری، انجیر با عسل گل و تن های گیاهی هاپ.

آیا قصد دارید در آینده دم کرده دیگری با عسل درست کنید؟
ما آبجوهای عسل زیادی در دست ساخت داریم! ما Wheatwine با بشکه‌ای بوربون، Wood Ya Honey را داریم که به زودی ترکیب آن را آغاز خواهیم کرد. ما یک شرکت بزرگ عسل بلژیکی داریم که با دوستانمان در شرکت آبجوسازی Oxbow همکاری می‌کند و در بشکه‌های بوربن پیر می‌شود. این درست در کنار یک تریپل عسل Meadowfoam، همچنین در بشکه های بوربون، در حال پیری است.

سفارش فوری عسل ♥