Honey + Matcha – یک تیم قدرتمند


عسل ماچا

اگر شما هم شبیه ما هستید، فیدهای اجتماعی شما مملو از همه چیز ماچا است – چای ماچا، ماچا لاته، اسموتی ماچا، و حتی چیزکیک ماچا (برای الهام گرفتن، این ویدیو را از Goodful ببینید). با افزایش محبوبیت پودر سبز ریز، تصمیم گرفتیم نگاهی دقیق تر به محصول و مزایای آن بیندازیم.

به گفته Healthline.com، ماچا از همان گیاه چای سبز معمولی شما می آید. کاملیا سیننسیس – اما چیزی که آن را بسیار خاص می کند نحوه برداشت و تولید آن است. از آنجایی که گیاهان 20 تا 30 روز قبل از برداشت از نور مستقیم خورشید محافظت می شوند، این گیاهان فرصتی برای تولید کلروفیل بیشتر، افزایش محتوای اسید آمینه خود و به دست آوردن رنگ سبز تیره تر دارند. همه این ویژگی‌ها، همراه با این واقعیت که ماچا از کل برگ چای تولید می‌شود، منجر به یک نوع چای غلیظ‌تر و قوی‌تر می‌شود که با مزایای سلامتی متعددی از جمله سلامت کبد و قلب، بهبود فعالیت مغز و حتی کاهش وزن مرتبط است. و مدیریت.

تحقیقات زیادی در مورد مزایای ماچا در حال انجام است، اما به نظر می رسد یک چیز واضح است – این محصول دارای آنتی اکسیدان بالایی است و 137 برابر بیشتر از سایر انواع چای سبز کاتچین دارد. اگر باعث خاراندن سرتان شد، نگران نباشید، ما هم نمی‌دانستیم کاتچین‌ها چیست، اما خوشبختانه دوستان ما در Healthline آنها را به‌عنوان «کلاسی از ترکیبات گیاهی در چای‌ها که به‌عنوان آنتی‌اکسیدان طبیعی عمل می‌کنند» توضیح دادند. این آنتی اکسیدان ها به تثبیت رادیکول های آزاد مضر کمک می کنند و ممکن است به جلوگیری از آسیب سلولی و حتی کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن کمک کنند.

مشابه تعداد آنتی اکسیدان های بالای آن، ماچا در مقایسه با سایر چای های سبز حاوی مقدار غلیظ تری کافئین است. این کافئین در تقویت عملکرد مغز به ویژه در زمینه توجه، زمان واکنش و حافظه مفید است. اما بیش از این، ماچا همچنین حاوی ترکیب L-theanine است که هوشیاری را افزایش می‌دهد و حتی به جلوگیری از سقوط وحشتناک پس از کافئین کمک می‌کند، و در عین حال به کاهش سطح استرس و تشویق آرامش کمک می‌کند.

با وجود فواید بسیاری برای سلامتی، جای تعجب نیست که چرا بسیاری از مردم قهوه و چای روزانه خود را با خوراکی ماچا معامله می کنند. و درست مانند عسل، یکی از بهترین ویژگی های پودر محبوب این است که به راحتی وارد برنامه روزانه شما می شود. امروز سه تا از دستور العمل‌های عسل + ماچا را به اشتراک می‌گذاریم که به شما کمک می‌کند هر آنچه را که در روز دارید انجام دهید!

ما می خواهیم از تو بشنویم! ماچا رو امتحان کردی؟ بهترین نکات یا راه های مورد علاقه شما برای لذت بردن از آن چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

سفارش فوری عسل ♥