Honey Kolsch برنده بهترین نمایش در سال 2020 Honey…


مدال طلای عسل کلش

ادعای سه پیت کار آسانی نیست، اما Honey Kolsch از Rogue Ales و Spirits این کار را انجام داده است و افتخارات Best of Show را در مسابقه آبجو عسل 2020 کسب کرده است. این نشان دهنده بازگشت آبجو به سکوی مدال طلا است، با آبجو “تقدیم به زنبورها” همچنین در دو سال اول مسابقات آبجو عسل برنده شد.

چیزی مدام داوران را به این کلش باز می‌گرداند، و ما با جک وایبل، معاون تولید در کارخانه آبجوسازی مستقر در نیوپورت، در مورد اینکه چه چیزی هانی کلش را بسیار خاص می‌کند، صحبت کردیم.

به نظر شما نیروی محرکه که چرا داوران به سمت این آبجو می روند چیست؟

تعادل. عسل طعمی متمایز اما لطیف است. Honey Kolsch موفق شده است که پیچیدگی ظریف عسل را با مالت تمیز آبجوی سبک Kolsch ترکیب کند. عسل بدن را سبک می کند و شیرینی ملایمی به آن اضافه می کند که به خوبی با تلخی جزئی رازک کریستال متعادل می شود.

داستان اصلی پشت هانی کولش چیست؟ چگونه به وجود آمد و چگونه عسل گل وحشی را به عنوان واریته انتخابی انتخاب کردید؟

Honey Kolsch برای اولین بار در سال 2013 منتشر شد، ادامه آزمایش ما با عسل پس از ساختن مید و لاف زدن بود. عسل گل‌های وحشی که ما انتخاب کردیم، ترکیب مناسبی از ویژگی‌های تازه و گل‌دار است که ما برای این آبجو می‌خواستیم. علاوه بر کدو تنبل، خیار، ماریونبری و فلفلی که در مزارع Rogue کشت کرده‌ایم، صفی از گل‌های وحشی نیز وجود دارد که مسیر اتاق چشایی چاتو را می‌سازد.

آیا می توانید نحوه استفاده از عسل را در این آبجو با ما آشنا کنید؟ کجا آن را اضافه می کنید و چه نقشی می خواهید عسل برای بازی در آبجو؟

از عسل در قسمت داغ دم کرده، قبل از تخمیر استفاده می کنیم. در نظر گرفته شده است که هم آبجو را به آرامی شیرین کند و هم با رازک متعادل شود و هم کمی آبجو را خشک کند و به کیفیت طراوت آن بیفزاید. خشکی ملایم شما را برای یک جرعه دیگر برمی گرداند.

وقتی جرعه ای از عسل کلش می خورید، چه چیزی در مورد آبجو مورد علاقه شماست؟

وقتی شروع به نوشیدن می کنید، عطر عسل با نت های بیسکویت و کراکر مالت مخلوط می شود. هم با طراوت است و هم لذت بخش.

چیزی که مشتریان در مورد آبجو می گویند چیست؟

ما دوست داریم که این یک مورد علاقه طرفداران پایدار برای مشتریان ما باشد. ما محصول را از عرضه با زمان محدود به تمام سال منتقل کردیم. این یکی از اولین آبجوهایی بود که در قوطی ریختیم. ما آثار هنری را چندین بار به‌روزرسانی و توسعه داده‌ایم – ما دوست داریم که این فرصت را داشته‌ایم تا این آبجو را برای سال‌های زیادی با طرفداران خود به اشتراک بگذاریم و در طول سال‌ها، همچنان همچنان مورد علاقه طرفداران است.

سایت شما می گوید که عسل کلش یک قصیده مایع برای زنبورهای باغ انقلاب شما است. آیا می توانید در مورد عشق خود به زنبورها و اینکه چگونه آنها در ساختن هانی کولش به آبجوی فوق العاده کمک می کنند صحبت کنید؟

کندوهای ما تنها توانسته اند بخشی از عسل مورد استفاده در عسل کولش را تولید کنند، اما ما عاشق نگهداری زنبورها هستیم زیرا آنها شریک ضروری در حفظ سلامت باغ و محصولات ما هستند و یادآوری می کنند که بسیاری از عناصر آبجو ما به هم پیوسته و وابسته هستند. .

در پنج کلمه، آبجو را چگونه توصیف می کنید؟

آبجو برنده جایزه تقدیم به زنبورها.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین نمایش، به http://honeybeercompetition.com/ مراجعه کنید.

سفارش فوری عسل ♥