Honey Bee-stro در Epcot وزوز می کند…


غرفه هانی بی stro

هیئت ملی عسل (NHB) با هیجان اعلام می کند که Honey Bee-stro به جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot برای فصل 2019 بازگشته است! Bee-stro که به عنوان یک مهمان مورد علاقه انتخاب شد، بازمی گردد تا داستان شیرین زنبورهای عسل، گیاهانی که گرده افشانی می کنند، غذایی که تولید می کنند و عسل خوشمزه ای که درست می کنند، ادامه دهد.

بازگشت Honey Bee-stro با ردپایی بزرگتر در سراسر رویداد همراه است، از جمله میزهای بیشتر در منطقه Bee-stro برای بازدیدکنندگان برای شرکت در غذاهای خوشمزه و نوشیدنی، و یک نقطه آرزو در Spike the Bee’s Pollen-Nation. اکتشاف” نقشه. NHB از جمعیت اضافی که این شکار لاشخور سرگرم‌کننده به Bee-stro وارد می‌کند، هیجان‌زده است و این امکان را فراهم می‌کند که داستان زنبورهای مفید عسل برای بازدیدکنندگان جشنواره بیشتر دیده شود.

در حالی که سال گذشته Honey Bee-stro اساساً بر سفر عسل از شکوفه تا بطری تمرکز داشت، امسال NHB نگاهی کوتاه به داستان عسل به اشتراک می‌گذارد، اما نقش حیاتی زنبورهای عسل را در سیستم‌های زیست محیطی و غذایی ما بررسی می‌کند و به بازدیدکنندگان راهنمایی می‌کند. در مورد آنچه که آنها می توانند در خانه برای کمک به زنبورهای عسل در منطقه خود انجام دهند.

سفر عسل
Bee-Hind The Seeds
زنبور عسل دوست زنبور عسل

با سه آیتم منو که در 10 غذای برتر جشنواره 2018 قرار گرفته اند، Honey Bee-stro با گزینه های غذایی و نوشیدنی محبوب خود بازگشته است، که کمی بهینه شده است تا شامل مواد بیشتری باشد که از گرده افشانی زنبور عسل سود می برند، مانند گل گشنیز در برشته شده. گل کلم، سبزی میکرو مرکبات روی نان مرغ عسلی تنوری، و شاخه های اسطوخودوس ریز روی کیک پنیر عسلی ماسکارپونه. انجماد محبوب Honey-Peach Cobbler Freeze نیز با گزینه های الکلی و غیر الکلی برای لذت بردن بازمی گردد.

علامت خروج

داستان زنبورهای عسل و همه چیزهایی که آنها تولید می کنند واقعاً یک داستان جادویی است و ما نمی توانیم شریکی بهتر از دیزنی برای زنده کردن آن فکر کنیم. جشنواره بین المللی گل و باغ Epcot از 6 مارس تا 3 مه ادامه دارد. اگر در منطقه اورلاندو هستید، خوشحال می‌شویم که در Honey Bee-stro سر بزنید و تجربه خود را با ما به اشتراک بگذارید!

نمی توانید به جشنواره برسید؟ ما دستور العمل هایی داریم که می توانید در خانه!

سفارش فوری عسل ♥