Honey at Breakfast: On-the-Go | هیئت ملی عسل


مافین کدو تنبل با فراستینگ پنیر خامه ای

اگر مدتی است که با ما سر و کله زده اید، می دانید که ما چقدر یک صبحانه خوب را دوست داریم. از صبحانه‌های مفصل گرفته تا خوراکی‌های صبحگاهی روزمره، صبحانه در این بخش‌ها سروصدا است. اما در دنیای دیوانه و دائمی امروزی، همیشه زمانی برای جمع کردن خانواده دور میز برای صبحانه وجود ندارد. خیلی وقت‌ها وقتی از در بیرون می‌رویم متوجه می‌شویم که به سرعت چیزی را می‌گیریم. فقط به این دلیل که ممکن است صبح‌هایتان شلوغ باشد، به این معنی نیست که باید یک صبحانه خوشمزه و کامل را فدای زمان کنید.

در مبارزه برای صبحانه، ما برخی از دستور العمل های خود را برای زمانی که در حال حرکت از صبحانه لذت می برید به اشتراک می گذاریم – فقط به این دلیل که در ماشین غذا می خورید به این معنی نیست که صبحانه شما هنوز نمی تواند باشد. خوشمزه باش

با کمی برنامه ریزی و فواید طبیعی عسل، صبحانه شما هنوز هم می تواند شما را برای روز آماده کند. به عنوان یک مرطوب کننده، عسل به طور طبیعی رطوبت را جذب می کند و آن را حفظ می کند، و تضمین می کند که محصولات پخته شده شما مرطوب می شوند و حتی می توانند عمر مفید خود را افزایش دهند. این یکی از دلایلی است که چرا عسل یک ماده ایده آل برای صبحانه در حال حرکت است و همان چیزی است که در دستور العمل هایی که برای این هفته انتخاب کرده ایم برجسته خواهیم کرد. شش دستور غذایی زیر را می توان قبل از شروع هفته درست کرد و به شما کمک می کند تا برای موفقیت آماده شوید!

ما همیشه می خواهیم از شما بشنویم! آیا صبحانه ای دارید که صبح شما را نجات دهد؟ در نظرات در مورد آن به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥