تصویر آلت

پرسش و پاسخ درباره عسل

سوالات عمومی درباره عسل و راهنمای خرید عسل

عسل طبیعی را از عسل تقلبی چگونه تشخیص بدهیم؟

سرعت کم حل شدن در آب

اگر عسل طبیعی را از ارتفاع و صورت یک رشته نازک در آب سرد بریزید، به سرعت در آب حل نخواهد شد؛ چرا که یک مجوعه فشرده از قند طبیعی است. ولی عسل تقلبی به محض ورود به آب در آن حل می‌شود.

شکرک زدن

بر خلاف چیزی که همه فکر می کنند عسل طبیعی شکرک می زند، علت آن هم اشباع بودن عسل از قندهای طبیعی است که باعث می شود در دمایی معمولی بلورهای قندی در عسل طبیعی شکل بگیرد.

رسیده بودن عسل

عسل پس از اینکه توسط زنبورها در حجره‌ها ذخیره می‌شود نیاز به زمان کافی برای رسیدن دارد. نشانه‌ی اینکه عسل رسیده است این است که بیش از نصف شان عسل دارای درپوش هایی مومی باشد.

چطور می توانم از تهران هانی خرید مطمئن انجام بدهم؟

همانطور که در هدر سایت مشاهده کردید، شرط ما برای فروش عسل، اصل بودن آن است که برای اطمینان از تقلبی نبودن، بعد از سفارش محصول برای شما ارسال می گردد و همانجا می توانید به راحتی تست بکنید تا متوجه کیفیت عسل بشوید.

چگونه می توانم عسل سفارش بدهم؟

سفارش در تهران و کرج

برای کسانی که در شهرهای تهران و کرج هستند بعد از سفارش مقداری عسل در ظرفی مخصوص نیز در محل ارسال می شود، و بعد از تست همانجا خرید را انجام داده و هزینه محصول را پرداخت می کنند.

سفارش در شهرستان ها

کسانی که در شهرستان حضور دارند بدلیل بعد مسافت محصول فقط ارسال می گردد و در صورت عدم رضایت تا ۷۲ ساعت بعد محصول پس گرفته می شود و هزینه برگشت داده می شود.

آیا سوالی داری؟