Cheerios و کره بادام زمینی (با عسل)


آیا به یک خوراکی شیرین خوشمزه نیاز دارید که تمام آن شکر نباشد؟ این توپ های میان وعده را با چیریوس و کره بادام زمینی با عسل برای خانواده شما! عسل خالص و کره بادام زمینی یک ترکیب جادویی و ترکیبات ترکیبی مورد علاقه در بسیاری از دستور العمل ها است. این یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای دریافت مقداری پروتئین، عسل و فیبر در افراد حساس است.

تصویر تنقلات عسل بشقاب cheerios کره بادام زمینی.

طرز تهیه اسنک غلات کره بادام زمینی با عسل

درست کردن تنقلات خانگی بهترین راه برای دانستن آنچه در دستور غذا است است. بله، غلات خریداری شده ممکن است حاوی موارد ناشناخته باشد، اما من همیشه احساس می کنم که کالاهای خانگی کمتر مرموز هستند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

شما اغلب می توانید با آشپزی در خانه نیز در پول خود صرفه جویی کنید! غذاهای میان وعده گران هستند و درست کردن خودتان ممکن است به کنترل بودجه غذایی شما کمک کند.

عناصر:

 • کره بادام زمینی خامه ای
 • عسل
 • عصاره وانیل
 • شکلات چیپسی نیمه شیرین
 • گیلاس های ساده

کره بادام زمینی: در این نوع دستور، کره بادام زمینی خامه ای به خوبی جواب می دهد. فرم دادن به تنقلات بدون تکه های آجیل اضافه شده در کرانچی آسان تر است. با این حال، اگر همان چیزی باشد که در انبار دارید، کرانچی کار خواهد کرد.

عسل: من همیشه از عسل خام استفاده می کنم. عسل برای همیشه باقی می ماند اگر به درستی ذخیره شود این یک مورد ضروری برای انبار شما است زیرا تعداد زیادی وجود دارد استفاده از عسل.

عسل و کره بادام زمینی در یک تصویر کاسه متوسط ​​مخلوط شده اند.

هنگام آشپزی، سعی می کنم تا حد امکان از عسل به جای شکر معمولی در دستور العمل های خود استفاده کنم. با وجود اینکه عسل کالری دارد، یک قند طبیعی است که چیزهای زیادی برای عرضه دارد. حتی می توانید درست کنید خرس صمغی خانگی با عسل!

Cheerios: از Cheerios ساده بدون هیچ طعم دهنده استفاده کنید. آنها به بهترین وجه با طعم عسل و کره بادام زمینی ترکیب می شوند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

چیپس شکلاتی: مانند بسیاری از میان وعده ها، شکلات چیپسی های نیمه شیرین نیز در این دستور غذا به خوبی کار می کنند. شما نمی خواهید شیرینی زیادی داشته باشید. نیمه شیرین فقط بوسه ای از طعم شکلاتی به میان وعده های غلات کره بادام زمینی شما می دهد.

شکلات چیپسی اضافه شده به کره بادام زمینی و عسل در تصویر کاسه.

از یک قاشق یا قاشق بزرگ برای تقسیم تنقلات به اندازه توپ روی کاغذ روغنی یا قالب های مافین با لیوان کاغذی استفاده کنید. بگذارید روی پیشخوان خنک شود – 30 دقیقه یا بیشتر طول می کشد.

آیا این دستور پخت را دوست داشتید؟ لطفاً یک رتبه 5 ستاره (⭐⭐⭐⭐⭐) در کارت دستور غذای زیر بگذارید. و فراموش نکنید که من را در فیس بوک و دنبال کنید اینستاگرام.

تصویر اسنک غلات گیلاس کره بادام زمینی عسل خانگی.

Cheerios و کره بادام زمینی با عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

از طعم عسل و کره بادام زمینی همراه با غلات کامل لذت ببرید. این میان وعده های کره بادام زمینی عسلی نیازی به پخت ندارند و بسیار آسان درست می شوند.

زمان آماده سازی 2 دقیقه

زمان پخت 2 دقیقه

زمان اضافی 30 دقیقه

زمان کل 34 دقیقه

دوره صبحانه

غذا آمریکایی

خدمات 35

کالری 106 کیلو کالری

 • 1 فنجان کره بادام زمینی خامه ای
 • 1 فنجان عسل
 • 1 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • 1/2 فنجان شکلات چیپسی نیمه شیرین
 • 8 فنجان ها شادی های ساده

از تاریک شدن صفحه نمایش خود جلوگیری کنید

 • کره بادام زمینی و عسل را به یک کاسه بزرگ قابل مایکروویو اضافه کنید. به آرامی هم بزنید تا مواد کمی با هم مخلوط شوند. به مدت 1 دقیقه در مایکروویو قرار دهید.

 • از مایکروویو خارج کنید و خوب هم بزنید. دوباره به مایکروویو برگردید و 30 تا 45 ثانیه دیگر گرم کنید – می‌خواهیم مخلوط خیلی گرم و یکدست شود اما نسوزد. در صورت نیاز فواصل 10 ثانیه ای اضافی را با هم زدن در میان اضافه کنید.
 • عصاره وانیل را به مخلوط عسل کره بادام زمینی اضافه کنید و هم بزنید.

 • 4 فنجان Cheerios را اندازه کنید و به مخلوط گرم اضافه کنید – شکلات چیپسی های نیمه شیرین را روی آن بپاشید. به آرامی هم بزنید تا پوشش داده شود.

 • باقیمانده (4 فنجان دیگر چیریوس) را اضافه کنید و به آرامی با یک قاشق بزرگ هم بزنید تا همه چیریوها با مخلوط کره بادام زمینی/عسل آغشته شوند.

 • از یک قاشق بزرگ یا قاشق بستنی استفاده کنید تا قسمت‌هایی از مخلوط گرم را روی یک تکه کاغذ روغنی بریزید تا خنک شود. تنقلات باید در عرض 30 دقیقه یا بیشتر بسته به دما و رطوبت اتاق آماده شوند.
 • در صورت تمایل، می‌توانید قسمت‌هایی را در آستر مافین بریزید و بگذارید خنک شوند. پس از سرد شدن و سفت شدن – اسنک های غلات کره بادام زمینی عسلی را در کیسه ای محکم روی پیشخوان یا در یخچال یا فریزر نگهداری کنید.

*این دستور غذا زمانی که رطوبت کم است بهترین کار را دارد – رطوبت زیاد می تواند باعث چسبناک ماندن میان وعده ها شود – اگر این اتفاق افتاد می توانید آنها را در یخچال یا فریزر بیندازید تا سفت شوند. *هنگام اندازه گیری کره بادام زمینی یا عسل – اسپری کردن فنجان اندازه گیری با اسپری پخت و پز ابتدا اندازه گیری را بسیار آسان می کند. *تعداد وعده های غذایی در دستور غذا بستگی به این دارد که چقدر از قاشق اسکوپ استفاده می کنید – اندازه ی من حدود 1/2 فنجان بود.

خدمت رسانی: 1gکالری: 106کیلو کالریکربوهیدرات ها: 14gپروتئین: 3gچربی: 5gچربی های اشباع شده: 1gچربی های چند غیر اشباع: 1gچربی اشباع شده: 2gچربی ترانس: 1gکلسترول: 1میلی گرمسدیم: 62میلی گرمپتاسیم: 98میلی گرمفیبر: 1gقند: 10gویتامین A: 160IUویتامین سی: 1میلی گرمکلسیم: 25میلی گرماهن: 2میلی گرم

کلمه کلیدی دستور العمل عسل، تنقلات عسل

فنجان اسنک غلات کره بادام زمینی عسلی در یک تصویر تابه.

نکات اضافی برای تهیه اسنک غلات عسل

مانند برخی از انواع دستور العمل ها – به ویژه آب نبات ها، وقتی رطوبت کم باشد، در تهیه این دستور غذا موفقیت بهتری خواهید داشت.

اینجا در جنوب، اغلب مرطوب و گل آلود است. این باعث می شود تنقلات من چسبناک تر از آنچه دوست دارم باقی بمانند.

ابتدا یک دسته نیم اندازه را امتحان کنید. اگر آنها برای شما کمی شیرین هستند، دفعه بعد کمی بیشتر از کره بادام زمینی و کمی کمتر از عسل استفاده کنید.

من فقط مقدار کمی چیپس شکلات اضافه کردم زیرا نمی خواستم شکلات بر طعم آن غلبه کند – همچنین آنها نشان دهنده کالری اضافه هستند.

و یک نکته مهم: از یک کاسه بزرگتر استفاده کنید. کاسه من در مایکروویو کوچکم جا می‌شود، اما برای این دستور غذا به اندازه کافی بزرگ نبود و تکه‌های آن به بیرون ریخته می‌شد.

سپس، مجبور شدم آن کره بادام زمینی عسلی گرم را که کمی غلات پوشانده شده بود بخورم – چه شرم آور. 🙂

اگر متوجه شدید که اینها کمی چسبنده تر از آنچه می خواهید هستند، کافی است کمی آنها را در یخچال قرار دهید. سرد هم خوشمزه هستند.

ایده هدیه عسل خانگی کوچک

اگر برای هر مناسبتی به هدایای کوچک زیادی نیاز دارید، این تنقلات به خوبی کار می کنند. مخلوط را به شکل یک توپ با اندازه بزرگتر – به اندازه 1 فنجان – درآورید و داخل نوعی کیسه هدیه قرار دهید.

اسنک غلات عسل در تصویر کیسه هدیه کوچک.

یک هدیه کوچک شیرین که مطمئناً خوشحال می شود. اگر از کره بادام‌زمینی استفاده می‌کنید – حتماً برای هر کدام هشدار آلرژی قرار دهید – فقط در صورت امکان.

اگر می‌خواهید چیزی خاص بسازید، من را امتحان کنید دستور پخت بادام هندی بو داده عسلی و یک هدیه ترکیبی از هر دو نوع ایجاد کنید!

شما آن را دارید. یک میان وعده سریع و آسان برای تهیه با عسل واقعی. درست کردن اینها آنقدر آسان است که بچه ها می توانند کمک کنند. یکی دیگر از روش های خوشمزه برای استفاده از عسل در آشپزخانه.سفارش فوری عسل ♥