Catch the Cold Brew Buzz


عسل دودی تکان خورده قهوه یخی قهرمان

علاقه آمریکا به قهوه سرد دم شده از کافی‌شاپ‌های خاص تا جعبه‌های یخچال در فروشگاه‌های رفاه در سراسر ایالات متحده را در بر گرفته است. چند سال پیش، این قوطی‌های آماده برای نوشیدن (RTD) قهوه سرد یک چیز جدید بودند، اما اکنون آنها در حال رقابت با نوشیدنی‌های انرژی‌زای محبوب برای برتری در قفسه هستند.

چرا قهوه RTD به این سرعت محبوب شده است؟ راحتی و کافئین. همه ما زندگی پرمشغله ای داریم و گاهی اوقات وقت کافی برای توقف در یک کافی شاپ صبح قبل از کار وجود ندارد. قهوه دم سرد RTD با ارائه کافئین لازم به شکلی که می‌توانید در حین رسیدن به محل کار با سرعت به ظرف خود بکوبید، روز را نجات می‌دهد.

در ابتدا، قهوه‌های RTD سنتی را با انواع مشکی و شیرین تغییر دادند. امروزه تولیدکنندگان در حال توسعه محصولات جدید نوآورانه با طعم های عجیب و غریب، کربناته و عسل هستند. همانطور که استفاده از عسل در قهوه داغ و نوشیدنی های قهوه رو به افزایش است، استفاده از آن در قهوه دم سرد RTD نیز رو به افزایش است.

عسل به این محصولات شیرینی و طعم کاملا طبیعی و همچنین دهان پرتر می دهد. این شیرین کننده عالی برای شروع روز یا تامین انرژی لازم بعد از ناهار است.

در اینجا تعدادی از قهوه های سرد RTD مورد علاقه ما آورده شده است. اگر آنها را دیدید، آنها را بخرید و نظر خود را با ما در میان بگذارید!

سفارش فوری عسل ♥