Buzz from the Hive: با NHB بپیوندید


تصویر نمایه NHB کاملا شفاف

ممکن است متوجه شده باشید که وبلاگ ما در ماه های اخیر ساکت بوده است و این به خاطر کمبود چیزهایی نیست که اینجا در هیئت ملی عسل (NHB) در جریان است. در واقع، کاملا برعکس است. اما ما بسیار هیجان‌زده هستیم که به چرخش عادی خود باز می‌گردیم و می‌خواهیم کمی وقت بگذاریم تا شما را در مورد برخی از چیزهایی که در کندو NHB انجام داده‌ایم به‌روزرسانی کنیم.

راه اندازی وب سایت جدید. همانطور که متوجه شدید، ما وب سایت خود را بازسازی کرده ایم! با مضامین زیبا، تصاویر چشم نواز و ناوبری ساده، honey.com جدید یک کار عاشقانه است که ماه ها در حال ساخت است و ما بسیار هیجان زده هستیم که محصول نهایی را برای شما، دنبال کنندگان و طرفداران خود به ارمغان بیاوریم.

کنفرانس برچسب پاک. در زمانی که همه ما به دنبال محصولات دارای برچسب تمیز هستیم، عسل خالص مانند یک فانوس دریایی می درخشد. تنها با یک عنصر – عسل – به راحتی می توان فهمید که چرا افراد بیشتری در دستور العمل ها و محصولات به دنبال عسل هستند. چهارمین کنفرانس سالانه که توسط Global Food Forums, Inc. ایجاد شد، عسل را به عنوان یک شیرین کننده جایگزین مناسب و ارزشمند که مصرف کنندگان به آن توجه می کنند و تقاضا می کنند، در مقابل تولیدکنندگان و دانشمندان مواد غذایی قرار داد.

کنفرانس Craft Brewers. در تلاش مستمر برای ارتباط با آبجوسازان در سراسر کشور، تیم هانی در کنفرانس امسال کرافت آبجوسازی در واشنگتن دی سی در آوریل گذشته به نمایش گذاشته شد. بین مزه کردن عسل و مکالمات آموزنده، ما سر و صدای واقعی در مورد عسل در آبجو ایجاد کرده‌ایم و نمی‌توانیم منتظر دیدن یک دسته تازه از آبجو با عسل باشیم!

اجلاس آبجو عسل. پس از موفقیت در کنفرانس Craft Brewers و ادامه همکاری ما با آبجو، NHB میزبان اولین نشست از دو اجلاس آبجو عسل در آستین، TX بود. در طول این اجلاس چند روزه، آبجوسازان با کاربردهای فنی عسل در دم کردن، انواع عسل و جفت شدن آن آشنا شدند و حتی از یک زنبورستان بازدید کردند تا همه چیز را در مورد داستان عسل بیاموزند. با تشکر فراوان از سازمان هایی که این رویداد بزرگ را ممکن کردند – 4هفتم روی Brewing Co-Op ضربه بزنید، جستر کینگ بروینگ، دم کردن جغد آبی، شرکت آبجوسازی لازاروس، شرکت آبجوسازی زیلکر، و آستین دوستدار زنبور. ما بسیار هیجان زده هستیم که ببینیم این آبجوسازان با چه محصولات جدید و نوآورانه ای باز می گردند!

اجلاس پخت عسل. از یک اجلاس به قله دیگر، تیم Honey با نانوایان مبتکر برتر از سراسر کشور گرد هم آمدند تا درباره عسل در پخت صحبت کنند. مشابه اجلاس آبجو، شرکت کنندگان در اجلاس پخت عسل ما با فواید افزودن عسل به محصولات خود آشنا شدند و حتی دستور العمل های پخت و پز عسل را به صورت عملی تهیه و آزمایش کردند. این نانوایان بیش از یک اسپری برای نان تست، عسل را به ستاره محصولات پخته شده مورد علاقه خود تبدیل می کنند!

Tasting Spoon Media Partnership. ما امسال از شراکت با دوستان خود در Tasting Spoon Media در توسعه ده دستور العمل خوشمزه جدید لذت بردیم که مطمئناً در هر جشن صبحانه یا برانچ ستاره می شوند. دستور العمل های زیر را بررسی کنید و در نظرات به ما بگویید کدام یک را بیشتر از همه دوست دارید امتحان کنید!

تجربه واقعیت مجازی Hive to Table. در دنیای کنونی فناوری، توانایی بیان خلاقانه یک داستان، پیشرفت های غیرقابل تصوری داشته است. از آنجایی که عسل داستانی بسیار زیبا و منحصر به فرد دارد، تصمیم گرفته ایم آن را در قالب واقعیت مجازی به تصویر بکشیم. زنبورها در مراتع جستجو می کنند، عسل را به کندوی شلوغ برمی گردانند، زنبورداران در حال استخراج و بطری عسل و آشپزهایی که با عسل خیره شده یک غذای خوشمزه درست می کنند، همه بخشی از سفر شیرینی است که کاربران تجربه خواهند کرد. در حالی که در مراحل پایانی تولید، می توانید نگاهی گذرا به آن بیندازید اینجا.

مشارکت کیک هویج ‘N’. جدیدترین همکاری ما با وبلاگ نویس محبوب سبک زندگی تینا هاوپرت است کیک هویج ‘N’. تینا با روش‌های سرگرم‌کننده و خلاقانه‌ای که عسل را از کمد بیرون آورده و وارد زندگی روزمره‌تان می‌کند، نکات شیرین و پنج دستور العمل جدید را توسعه داده است که تطبیق پذیری عسل را برجسته می‌کند. این دستور العمل های خوشمزه را بررسی کنید:

می توانید در مورد شراکت بیشتر بدانید اینجا.

از راه‌اندازی وب‌سایت‌ها و کنفرانس‌ها گرفته تا اجلاس‌ها، دستور العمل‌های جدید و یک تجربه شیرین واقعیت مجازی، همیشه در اینجا در کندو NHB سر و صدای زیادی وجود دارد. برای اینکه با همه NHB مطابقت داشته باشید، حتماً با ما در ارتباط باشید فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، و پینترست.

برای اطلاع از آخرین اخبار مستقیم به صندوق ورودی خود، در ما ثبت نام کنید مستقیماً از خبرنامه الکترونیکی Hive.سفارش فوری عسل ♥