BEEBAD هرگز احساس خوبی نداشت


بیبد

BEEBAD یکی از اولین نوشیدنی های انرژی زا در نوع خود بود که از عسل به عنوان شیرین کننده اصلی استفاده کرد. اکنون با عرضه محصولات جدید هیبیسکوس و کم کالری در قفسه های فروشگاه ها در پاییز امسال، زمان مناسب تر از صحبت با Denise Willi، مدیر فروش BEEBAD در ایالات متحده در مورد انرژی خالص، خواص کاربردی و طعم عالی عسل نیست.

چرا در ابتدا عسل به عنوان شیرین کننده در BEEBAD انتخاب شد؟
ما عسل را انتخاب کردیم زیرا بخش نوشیدنی های انرژی زا در درجه اول بر شکر تصفیه شده متمرکز شده است و هدف ما یافتن کاربردهای کاربردی جایگزین بود. استفاده از یک شیرین کننده طبیعی در محصولی در دسته ای که هرگز روی عسل تمرکز نکرده است کاملاً منطقی است. ما اولین نوشیدنی انرژی زا با سوخت عسل در نوع خود در بازار هستیم.

بدیهی است که عسل یک منبع انرژی کاملا طبیعی است. آیا می توانید در مورد اینکه چه عملکردها و ترکیبات طعم دیگری عسل را به شیرین کننده عالی برای BEEBAD تبدیل می کند صحبت کنید؟
بله، عسل خالص ترین و طبیعی ترین سوخت طبیعت است. دوندگان و ورزشکاران در سرتاسر جهان مدت‌هاست عسل را ارزشمند می‌دانند – این عسل سریع عمل می‌کند و انرژی خالصی دارد. که آن را به انتخابی عالی برای شیرین کننده تبدیل می کند. قوطی های خط اصلی ما 14 درصد عسل دارند و عسل اولین ماده بعد از آب گازدار است. عسل بر بقیه مواد غلبه نمی کند. این فقط به تقویت آنها کمک می کند – به خصوص جینسینگ و ماکا.

از نظر طعم، مشتریان گفته اند که چیزی بسیار با طراوت در مورد BEEBAD وجود دارد. کمی نعناع و آهک وجود دارد. انقلاب واقعی BEEBAD طعم و مزه بوده است. این انفجاری از طعم های طبیعی است که مصرف کنندگان آن را دوست دارند.

شما در مورد تعامل عسل با سایر مواد موجود در قوطی صحبت کردید. در مورد مواد تشکیل دهنده BEEBAD و آنچه که آنها به مصرف کنندگان ارائه می دهند به ما بگویید.
هر قوطی دارای ژل رویال و بره موم است که به عنوان یک درمان طبیعی استفاده طولانی مدت دارد. تمرکز ما بر زنبور عسل است. ما بهترین چیزهایی را که زنبورها برای کندو درست می‌کنند استفاده می‌کنیم و ویتامین‌های B6 و B12 را برای حمایت از خواص تقویت‌کننده سیستم ایمنی و افزایش انرژی در BEEBAD تزریق می‌کنیم. سپس 80 میلی گرم کافئین داریم که به رفع خستگی و رفلکس کمک می کند. جینسینگ برای تقویت سیستم ایمنی شناخته شده است. ماکا برای افزایش انرژی و عملکرد استفاده شده است. ماکا همچنین حاوی فلاونوئیدهایی است که به بهبود خلق و خو و کاهش اضطراب کمک می کند.

همه این مواد با دقت انتخاب شده اند تا با عسل پیوند بخورند تا طعم و مزه مطلوبی داشته باشند. مردم بیش از هر زمان دیگری از آنچه در بدن خود وارد می کنند آگاه هستند. ما معتقدیم BEEBAD گزینه عالی در زمان مناسب است. ما در حال پاسخگویی به تقاضای مصرف کنندگان برای مواد طبیعی هستیم که بدن و ذهن را تقویت می کنند.

بیایید در مورد نسخه های جدید صحبت کنیم: Hibiscus و Low Calorie.
ما هیبیسکوس و BEEBAD کم کالری را توسعه دادیم تا جذابیت خود را برای کسانی که به دنبال جایگزین های نوشیدنی انرژی زا سالم تر هستند، گسترش دهیم. هیبیسکوس – که یکی از طعم های ترند هول فودز برای سال 2022 نام گرفت – با طعم های پر جنب و جوش و عجیب دیگری از جمله گوارانا، آسرولا، جینسینگ و میوه شور تکمیل می شود. زنان تمایل به خرید نوشیدنی انرژی‌زای کلاسیک ندارند، بنابراین امیدواریم که این مواد طعم‌دار و گرمسیری برای آنها جذابیت خاصی داشته باشد.

با کالری کم، متوجه شدیم که بخشی از بازار وجود دارد، به ویژه ورزشکاران و ورزشکاران مراقب سلامتی که می‌خواهند مصرف قند خود را کاهش دهند. ما محتوای عسل را به 6 درصد کاهش دادیم و تنها 25 کالری در هر قوطی وجود دارد. تمام خواص آن مانند BEEBAD اصلی است، و من واقعاً معتقدم که یکی از بهترین محصولات کم کالری موجود در بازار است.

سفارش فوری عسل ♥