Bee Skep Hives – یک رویکرد سنتی


سبد گنبدی شکل که اغلب از نی یا علف خشک ساخته می شود. را زنبور عسل یکی از نمادین ترین نمادهای زنبورداری است. زنبورداران از این سازه های دست ساز برای نگهداری از کلنی های زنبور عسل برای هزاران سال استفاده می کردند. هنوز هم در برخی از نقاط جهان محبوب است، اکثر زنبورداران مدرن از اسکپ استفاده نمی کنند. با این حال، آنها چنان در سنت زنبور عسل ریشه دوانده اند که همه ارتباط آنها با زنبورها را تشخیص می دهند.

Bee Skep چیست؟

کندوهای شکمی زنبور عسل که در یک ردیف روی یک تصویر پلت فرم نشسته اند.

هیچ کس به طور قطع نمی داند ایده این طرح کندو از کجا شروع شد. گمان می‌رود که کلمه اسکپ از اثر نوردیک – “skeppa” – یک پیمانه سبدی از دانه گرفته شده باشد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

در حالی که کاه رایج‌ترین ماده است، در بخش‌هایی از مصر اسکله‌ها نیز با استفاده از خاک رس ساخته می‌شد. در برخی مناطق، اسکله های اولیه از حصیری ساخته می شد و با گچ گلی پوشانده می شد. در واقع، تمدن های باستانی صحبت می کنند چندین خدای مختلف زنبورها.

زنبورهای عسل بومی آمریکای شمالی نیستند. این اولین زنبورها در ایالات متحده توسط استعمارگران اولیه آورده شدند. دنیای جدید چوب فراوانی را عرضه کرد و تعداد کمی از صنعتگران ماهر در ساخت اسکله.

بنابراین، زنبورداران به کندوهای چوبی مختلف روی آوردند. بعد از کندوی مدرن، کندو لانگستروت، استاندارد شد، زنبورداری اسکپ کمتر محبوب شد.

ظاهر Skep Hives

به این کندوهای گنبدی شکل گرد، کندوهای سبدداری نیز می گویند. این منطقی است زیرا آنها مانند یک سبد وارونه به نظر می رسند.

اسکپ ها از تکه های بلند نی ساخته می شوند که به هم پیچیده شده و طناب ضخیمی را تشکیل می دهند. سپس طناب به هم پیچیده می شود تا شکل سنتی اسکپ را تشکیل دهد.

یک حفره توخالی در داخل فضایی را برای خانواده زنبور عسل برای ساختن شانه فراهم می کند. کندو اسکپ کف ندارد. روی یک سکوی چوبی یا یک مات راش می نشیند.

چگونه زنبورها وارد و از اسکپ زنبور عسل شدند؟ بسیاری از نی ها سوراخ هایی در قسمت پایینی آن بریده بودند. برخی دیگر کمی از پایین بلند شدند تا زنبورها بتوانند بیایند و بروند.

به طور سنتی، اسکپ ها از نظر اندازه کوچکتر بودند اما چندین سبک مختلف استفاده می شود. مدل های بزرگتر نیز دیده می شود.

چگونه زنبورداران زنبورها را در یک اسکپ نگهداری می کردند

ازدحام های اسیر شده در کاه قرار گرفتند. در داخل، مستعمره جدید می ساخت شانه عسل به کناره های دیوار متصل می شود.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

آنها معمولاً هیچ ساختاری در داخل برای هدایت ساخت شانه نداشتند. اما، برخی از زنبورداران برای کمک به تثبیت ورقه های شانه، چوب ها را از طریق اسکپ فرو کردند.

مستعمراتی که در داخل این اسکپ ها زندگی می کردند به سبک مدرن مدیریت نمی شدند. درست است، واقعی بازرسی کندو غیر ممکن بودند هیچ راهی برای بررسی بیماری کلنی وجود نداشت.

اغلب، کلنی زنبورها زمانی که زمان آن فرا می رسید کشته می شدند برداشت عسل. بریدن شانه کندو را از بین برد.

تصویر کندو زنبور عسل کاهی در باغ‌ها.

در تلاش برای کاهش تخریب مستعمرات، یک نسخه 2 تکه از یک اسکپ در برخی مناطق استفاده شد. این شامل یک صفحه کوچکتر بود که قابل برداشتن بود.

آ نوع حذف کننده ملکه یک مانع فیزیکی برای دور نگه داشتن ملکه زنبور عسل از قسمت بالایی تشکیل داد. این به زنبوردار اجازه می داد تا عسل را از بالا بدون مزاحمت برای بقیه کلنی برداشت کند.

این طراحی به زنبوردار برای برداشت عسل بدون از بین بردن کلنی اصلی. یک پیشرفت عالی برای زنبورها

این یک روش معمول بود که گیاهی مانند بادرنجبویه را در آن پرورش دهید زنبورستان. بادرنجبویه همچنین برای صیقل دادن داخل اسکپ مورد استفاده قرار گرفت – امیدوارم زنبورها را تشویق به ماندن کند. زنبورهای کارگر نیز داخل آن را می پوشانند بره موم برای مهر و موم کردن پیش نویس.

حتی امروزه نیز زنبورداران به کاشت ادامه می دهند گل هایی که زنبورها را جذب می کنند نزدیک کندوها یا حیاط زنبورهایشان. نه تنها برای ارائه یک زیستگاه خوب، بلکه یک منبع غذایی متنوع و متفاوت گیاهان زنبور عسل.

مضرات استفاده از Skeps برای زنبورهای عسل

زنبورداری Skep منجر به ازدحام زیادی شد. کندو کوچک شلوغ شد و در طول فصل چندین بار ازدحام کرد.

زنبوردار این را به عنوان یک مشکل تلقی نکرد. بیشتر آنها فقط به فکر تولید عسل کافی برای خانواده بودند. امروزه زنبورداران سعی می کنند کاهش ازدحام در کلنی ها برای افزایش تولید عسل

یکی از معایب اصلی زنبورداری اسکپ عدم توانایی در برداشتن شانه برای بازرسی است. زنبوردار قادر به جستجوی علائم بیماری یا آفات کندو یا بررسی مشکلات ملکه نیست.

قانونی بودن Skep Beekeeping

آیا نگهداری زنبورها در اسکاپ غیرقانونی است؟ شاید این بستگی به محل زندگی شما دارد. بیشتر مناطق نیاز به کندوهایی دارند که اجازه بازرسی کندو را می دهند.

این کار با کندوی اسکپ استاندارد امکان پذیر نیست زیرا شانه به کناره دیوارها متصل است. برای تأیید قانونی بودن سبک‌های مختلف کندو، با آژانس دولتی محلی خود تماس بگیرید.

کندو آفتاب

ایده نگهداری زنبورها در یک اسکپ هرگز جذابیت خود را به طور کامل از دست نداده است. نوعی کندو که منشا آن آلمان است، کندو خورشید نامیده می شود. از کاه ساخته شده و بسیار شبیه یک اسکپ وارونه است.

زنبورداران افراد ماجراجویی هستند. ما همیشه به دنبال ایده های بهتری برای کمک به زنبورهایمان برای زندگی بهتر هستیم. طرفداران استدلال می کنند که این سبک کندو باعث ترویج بیشتر زنبورداری طبیعی می شود.

با این حال، اگر شما علاقه مند به شروع به کار زنبورداری، من از شما می خواهم رویکرد مدرن تری را انتخاب کنید.

Skeps امروز برای ما چه معنایی دارد

برای بسیاری از ما، نگهداری زنبورها در کندو کاهی بهترین ایده نیست. با این حال، این طرح در بسیاری از آثار هنری و چیزهای کاربردی خانگی نیز استفاده می شود. همه ما زیبایی و اخلاق کاری زنبور عسل را تحسین می کنیم.

اسکپ زنبور عسل ممکن است کاربردی ترین سبک کندو برای زنبورداری مدرن نباشد. اما، به عنوان نمادی از همکاری انسان و زنبورها در قلب ما جایگاهی را به دست آورده است.

Skeps یک ویژگی محبوب در هنر باغ و دکوراسیون خانه است. شما حتی می توانید خود را بسازید مینی زنبور عسل خود فقط با چند متریال اما لطفا سعی نکنید زنبورها را در آنجا نگه دارید – باشه؟

حوله ظرف غذای Mary Lake Thompson Lavender Bee Skepحوله ظرف غذای Mary Lake Thompson Lavender Bee Skepحوله ظرف غذای Mary Lake Thompson Lavender Bee Skepسبد گاردن BEE Skep با رویه بازسبد گاردن BEE Skep با رویه بازسبد گاردن BEE Skep با رویه بازقالب کیک کندوی نوردیک، یک عدد، طلاییقالب کیک کندوی نوردیک، یک عدد، طلاییقالب کیک کندوی نوردیک، یک عدد، طلایی

سفارش فوری عسل ♥