Apitourism: A Sweet Travel Trend


قاب کندو

وقتی دوباره آماده سفر شدید، برای تعطیلات بعدی خود یا یک تعطیلات آخر هفته شیرین، از یک مقصد آپیتوریسم دیدن کنید. با تجارب زنبور محور و غذاهای الهام گرفته از عسل در دسترس، جای تعجب نیست که چرا صنعت مسافرت در مورد آن غوغا می کند. آپیتوریسم مفهومی سفر است که زنبور عسل و زنبورداری را با سفرهای به یاد ماندنی برای لذت بردن تمام خانواده ترکیب می کند.

همانطور که صنعت آپیتوریسم رشد می کند، همچنان به دنبال راه های سرگرم کننده و نوآورانه برای پایدار، سرگرم کننده و آموزشی است. خوشبختانه، لازم نیست به دور نگاه کنید، زیرا فرصت های داخلی زیادی برای تجربه زیبایی زنبورهای عسل در اینجا در ایالات متحده وجود دارد.

در کالیفرنیا، بازدیدکنندگان می توانند با تجربه تعاملی زنبورداری و طعم عسل در مسافرخانه Ojai Valley، یک روز از زندگی یک زنبوردار را کشف کنند، جایی که یک زنبوردار ساکن فرآیند تولید عسل را نشان می دهد و داخل کندو را به شما نشان می دهد. مهمانان می توانند عسل کالیفرنیای جنوبی را بچشند. این هتل همچنین دارای یک برنامه پایداری است.

در Carmel Valley Ranch، بچه‌ها و بزرگسالان می‌توانند در یک تجربه عملی «زندگی زنبور عسل» در حالی که کت و شلوار زنبورداری واقعی به تن دارند و در باغ‌های سرسبز گردش می‌کنند، شرکت کنند. مزرعه همچنین دارای خدمات آبگرم و سلامتی، عروسی، رویدادها و غذاخوری های خوب است.

اگر در غرب میانه زندگی می کنید، اقامت خود را در مسافرخانه هانی بی، واقع در هوریکون، ویسکانسین، رزرو کنید، جایی که اتاق ها با مضمون عسل هستند. در ایلینوی، از Wild Blossom Meadery & Winery شیکاگو دیدن کنید تا شراب عسلی معروف آنها را بچشید. کارخانه شراب سازی زنبورهای خود را پرورش می دهد و عسل خود را تولید می کند و مهمانان می توانند از این مرکز بازدید کنند، شراب را بچشند و در کلاس ها شرکت کنند. مسافران می‌توانند در بوتیک اسپای هتل گادفری شیکاگو از ماساژ گرم با عسل لذت ببرند، لیکور عسل و گل را در کارخانه تقطیر KOVAL بچشند، یا دست خود را در شمع‌سازی موم زنبور عسل در Chicago Honey Co-Op امتحان کنند.

در همین حال، در تگزاس، رستوران و زنبورستان همیشه محبوب Apis در تگزاس هیل کشور از زنبورهای عسل الهام گرفته شده است. زنبورستان به عنوان قلب و روح آپیس توصیف می شود. ماموریت آن ارائه و ترویج یک رژیم غذایی و سبک زندگی خالص، پاک، محلی است. زنبورستان پایداری را ترویج و آموزش می دهد، در حالی که زنبورهای ساکن باغ های محوطه رستوران را گرده افشانی می کنند و محصولات تازه را برای استفاده رستوران فراهم می کنند. عسل برداشت شده از کندوها در محل برای کوکتل های صنایع دستی و خلاقیت های آشپزی Apis استفاده می شود – این یک تجربه غذاخوری خوشمزه و به یاد ماندنی است.

اگر به دنبال یک تجربه صرفاً آموزشی هستید، یک سفر جاده ای به ایری بیکیپینگ در شمال غربی پنسیلوانیا داشته باشید، جایی که آنها به پیشنهادات آپیتوریسم افتخار می کنند. این زنبورداران در مقیاس کوچک می‌خواهند اشتیاق (و عسل!) خود را با دوستان، خانواده و مشتریان ارزشمند به اشتراک بگذارند. حیاط زنبورهای آنها جاذبه اصلی است، که شامل ارائه، بازرسی کندو و تجربیات استخراج عسل برای بازدیدکنندگان است.

نزدیک یا دور، آپیتوریسم چیزی برای همه دارد – می تواند برای کل خانواده سرگرم کننده، آرامش بخش، آموزشی و خوشمزه باشد. زنبور عسل ایده آل شما کجا خواهد بود؟

*لینک‌های وب‌سایت‌های شخص ثالث نباید توسط هیئت ملی عسل تأیید شده باشد.

سفارش فوری عسل ♥