Ancient Fire Mead & Cider نقره را به خانه می برد در…


رنگ AF روی مشکی کامل

جستجوی افتتاحیه برای بهترین میدها در کشور منجر به حیرت انگیز 344 شرکت کننده در مسابقه صنعتگران مید هیئت ملی عسل شد. Ancient Fire Mead و Cider’s Sweet Burn Dude مستقر در نیوهمشایر! برنده مدال نقره در این رویداد شد، و ما با مالک جیسون فلپس در مورد افتتاح meady و داستان پشت Sweet Burn Dude صحبت کردیم!

ایده Sweet Burn Dude چطور شد! شکل بگیرد؟
در سال 2009 تا 2010 آزمایش فلفل چیلی را شروع کردم و در سال 2012 با عسل گل وحشی و فلفل هایی که در باغچه خانه خود پرورش داده بودیم، یک ماد درست کردم. در مسابقه مید محلی ما برنده بهترین نمایش شد و افرادی که آن را امتحان کردند فکر کردند که ترکیبی عالی از آن طعم ها است.

من حرارت فلفل چیلی را به عنوان یک ماده مخالف با چیزهای دیگر دوست دارم و شروع به آزمایش آن کردم. هنگامی که ما شروع به تهیه پیش نویس لیستی از محصولات بالقوه خود برای مزرعه تجاری خود کردیم، بلافاصله در لیست قرار گرفت. از همان ابتدا وجود داشت – یکی از آن چیزهایی که در سایه پنهان شد – و پاسخ به آن در سال 2019 بسیار زیاد بود. این نام برای تعجبی است که همه در هنگام امتحان اولین جرعه خود انجام می دهند. قطعاً با سه مدال طلا در سال گذشته و مقام دوم در مسابقات شما فراتر از انتظارات ما بود و به فروش رفت.

چه چیزی باعث شد تصمیم بگیرید که وارد Sweet Burn Dude شوید! به رقابت مید؟
اولین تماس من با هیئت ملی عسل از طریق کنفرانس دم کردن خانگی AHA در سال 2015 در بالتیمور بود. ماموریت من این است که مردم را روی عسل متمرکز کنم و بدیهی است که می خواستم وارد شوم و ببینم با آن چه اتفاقی می افتد. من همچنین علاقه مند به معاشرت در اطراف عسل هستم. این هسته اصلی کاری است که ما انجام می دهیم. ما یک نوار طعم عسل در مزرعه داریم تا مردم را بیشتر به کاری که انجام می دهیم علاقه مند کنیم. ما امیدواریم که کسب مقام دوم ما تنها شروع کار با هیئت ملی عسل باشد زیرا این بخش بزرگی از کاری است که ما انجام می دهیم.

در مورد این بار طعم عسل به ما بگویید!

ما میدری را در مارس 2018 افتتاح کردیم و بار چشایی شش هفته بعد آنجا بود. ما می خواستیم مردم را درگیر کنیم و عسل هایی را که می خواستیم استفاده کنیم به اشتراک بگذاریم. من یک دسته کامل دستور العمل با انواع مختلف عسل دارم، و ما احساس می کنیم که تفاوت های موجود در عسل چیزی است که می توانیم از آن برای برجسته کردن محصول خود استفاده کنیم.

تورهایمان را از بار عسل شروع می کنیم. ما سعی می‌کنیم به مردم بگوییم که با انواع عسل‌های مختلف سیب‌زمینی درست می‌کنیم، و مردم حتی نمی‌دانستند که یک نوع عسل چه طعمی دارد. حالا مردم می‌توانند در مورد عسل‌های مختلف سؤال بپرسند و سپس برگردند و یک جرعه از نوشیدنی بنوشند و سپس تشخیص دهند که طعم عسل‌ها چیست. بسیار هیجان‌انگیز بود، و دیدن این‌که مصرف‌کنندگان چنین واکنشی نشان می‌دهند بسیار جالب است، زیرا آنها چنین انتظاری را ندارند.

پنج شنبه شب هم عسل مزه می کنیم و افرادی داریم که به دلیل کنجکاوی وارد می شوند. من همیشه به مردم می‌گویم که می‌خواهم آن‌ها بخشی از این فرآیند باشند، و همانطور که عسل‌های تازه‌ای را می‌چشم، آنها من را در آزمایش طعم‌ها تماشا می‌کنند تا ببینند ایده‌های جدید از کجا می‌آیند.

امیدوارید چه نوع طعم هایی را از طریق فرآیند تخمیر از عسل خارج کنید؟
ما در اصل فلفل چیلی خود را با یک سری عسل های مختلف گل وحشی درست می کردیم. طبیعت گل‌ها کمی بیشتر می‌شد، و با فلفل چیلی کاملاً مناسب نبود. من عسل شکوفه کهور را پیدا کردم و چیزی که من آن را خاکی میوه ای می نامم دارد. این تقریباً شبیه سیبی است که بیش از حد رسیده است. اما شما هنوز میوه دارید. وقتی این ترکیب را پیدا کردم، به یک مکمل خاکی، میوه ای و تند تبدیل شد. این قطعاً دلیلی است که فکر می کنم این محصول بسیار محبوب شده است – ترکیب مناسبی دارد. دیدن این ترکیب بسیار هیجان‌انگیز بوده است که به خوبی مورد استقبال همه قرار گرفت، و به تنهایی لذت بخش است. ما مید سن بشکه با آن نیز ساخته شده است.

در مورد نحوه درست کردن این ماد به من بگویید؟
رفیق سوختگی شیرین! یک شراب عسلی است، بنابراین ما معمولاً کل تخمیر را با عسل از قبل انجام می دهیم و زمانی که تخمیر شد اجازه می دهیم مدتی کهنه شود. در ابتدا 14 تا 15 درصد الکل است، بنابراین به زمان نیاز دارد تا از بین برود. سپس فلفل چیلی را به عنوان یک فعالیت تکمیلی اضافه می کنیم. ما از فلفل چیلی خشک له شده استفاده می کنیم و به مدت سه تا 10 روز دم می کنیم، بسته به میزان گرما. این مقدار کمی از مواد است، بنابراین شما به مقدار زیادی نیاز ندارید، اما باید آن را نظارت کنید. حتی فلفل چیلی بر حسب وزن همه یکسان نیستند. مقادیر متفاوتی از گرما وجود دارد، بنابراین یک نتیجه هنری است. پس از اتمام آن فیلتر شده و بطری می شود.

شما گفتید که در حال حاضر تمام شده است. آیا قراره دوباره موجود بشه؟
قرار است بیشتر بسازیم. یک داستان سرگرم کننده نیز وجود دارد. جدیدترین دسته موجود است، اما با من کمی شلوغ است. من باید دسته دیگری بسازم که انتشار بعدی Sweet Burn را به تعویق می اندازد. مردم به دنبال آن خواهند بود، و داشتن چنین موفقیتی شگفت انگیز است که باعث می شود مردم محصولی را دوست داشته باشند و تقاضای زیادی برای آن داشته باشند. ما سه تا چهار فلفل چیلی دیگر نیز انجام می دهیم، بنابراین تا زمانی که Sweet Burn برگردد، مردم مشغول خواهند بود.

برای لیست کامل برندگان 2019، لطفاً به http://meadcrafterscompetition.com/2019-winners/ مراجعه کنید.

میل مورد علاقه ای دارید؟ در مورد آن در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

سفارش فوری عسل ♥