7 دستور العمل الهام گرفته از عسل برای ساختن یادبود شما…


عکس کانوا رسپی روز یادبود 170626 071736

هوا در حال گرم شدن است و همه ما می دانیم که این به چه معناست… وقت آن است که آن پوشش گرد و غبار را از روی کباب پز بکشیم و آن را آتش بزنیم. اگر میزبان یک غذای شیرین تابستانی هستید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا سرگرمی های تابستانی خود را با عسل به سطح جدیدی برسانید!

عسل یک ماده خالص و کاملا طبیعی است که هر قسمت از منوی شما را ارتقا می دهد و به دستور العمل های شما طعمی بی نظیر و مزایای کاربردی بی بدیل می دهد. از متعادل کردن طعم‌ها گرفته تا قفل کردن تمام رطوبت طبیعی دلپذیر برای گوشت‌های آبدار و نقش امولسیفایر در سس‌ها و لعاب‌ها، عسل تک‌جزئی وظایف مختلفی را انجام می‌دهد که هم غذاهای شیرین و هم طعم‌دار را در بر می‌گیرد.

امسال شما ملکه زنبورهای حیاط خلوت باربیکیو خواهید بود! ما همه چیز داریم، از لقمه های قبل از شام، مخلفات خوشمزه، یک دسر خوشمزه و نوشیدنی های شیرین. دستور العمل های الهام گرفته از عسل ما باعث حسادت شما در محله می شود زیرا همه چیزهایی را که ما در مورد عسل، کباب کردن و تابستان دوست داریم را در بر می گیرد.

در حالی که مرغ کبابی عسلی ما ستاره این مهمانی است، مهمانان می خواهند قبل از غذای بزرگ چیزی بخورند. سعی کنید با زنبورهای ما در هرب گاردن دیپ سبزیجات تازه تهیه کنید. غنی، خامه ای و پر از طعم، دوستان شما برای دستور العمل التماس می کنند.

حالا، یک آشپزی تابستانی بدون نوشیدنی های عالی برای خنک نگه داشتن شما و مهمانانتان در آفتاب گرم چیست؟ خوب، شیرینی و کیفیت متعادل کننده طعم عسل، آن را به پایه ای ایده آل برای انواع نوشیدنی ها تبدیل کرده است! برای بچه‌هایی که در اطراف می‌دوند، ما یک پانچ پرتقال عسلی-هبیسکوس عجیب و غریب و میوه‌ای را می‌خوریم، با حسن نیت از دوست خوب و سفیر عسل‌مان، سرآشپز دیوید گواس، و برای بزرگسالان، یک کوکتل کلاسیک تابستانی، کوکتل یونجه آرنولد پالمر ما.

همه می‌دانند که یک ستاره نمی‌تواند به تنهایی بایستد، بنابراین ما چند غذای خوشمزه را نیز برای همراهی مرغ خود در نظر می‌گیریم. عسل حس شیرینی کاملی را به سالاد میوه کبابی لعاب دار عسلی ما اضافه می کند.

و کباب بدون لوبیا پخته چیست؟ عسل طعم را در لوبیا سیاه پخته شده با عسل شیرین و خوش طعم آشپز گواس افزایش می دهد.

در این مرحله میهمانان شما هم شگفت زده می شوند و هم با تمام عسل های خوشمزه ای که سرو کرده اید پر می شوند، اما هنوز یک شگفتی دیگر در انتظار شماست، شیرینی روی کیک. هیچ مهمانی بدون یک دسر شیرین کامل نمی شود و ما همان چیزی را داریم که شما نیاز دارید. با آب و هوای گرم، هیچ چیز مانند بستنی سرد نیست، و بستنی های لیموناد توت فرنگی عسلی ما به اندازه کافی شیرینی و ترش است که واقعاً به نقطه شیرینی برسد.

و حالا به خودتان تبریک بگویید. شما آن را انجام داده اید شما رسما جشن تابستان را کنار گذاشتید! اکنون می توانید همه آن را ببینید، نمی توانید؟ خوب، یک دقیقه دیگر صبر نکنید. وقت آن است که با دوستان و همسایگان خود تماس بگیرید. ما در حال استفاده از تمام فواید طبیعی عسل به زنبور عسل هستیم! عزیزم، این کباب پز را روشن کن!

سفارش فوری عسل ♥