5 دلیل برای دوست داشتن عسل در روز “من عاشق عسل هستم”.


عسل واریته 2

18 دسامبر روز ملی “من عاشق عسل هستم” است. در حالی که ما منشأ این تعطیلات را نمی دانیم، مطمئناً برای جشن گرفتن روی تخته می پریم! همانطور که همه کاره و منحصر به فرد است، به همان اندازه که خوشمزه است، دلایل و راه های زیادی برای جشن گرفتن شیرین کننده طبیعی مورد علاقه ما وجود دارد، و امروز ما پنج مورد از مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم.

1: انرژی خالص و طبیعی

عسل با داشتن 17 گرم کربوهیدرات (سوخت اولیه ای که بدن استفاده می کند) و تنها 64 کالری در هر قاشق غذاخوری، منبع طبیعی انرژی است که به راحتی وارد برنامه روزانه شما می شود. ترکیب عسل با میوه‌ها، سبزیجات، گوشت بدون چربی، غلات کامل و سایر غذاهای سالم می‌تواند به کل تغذیه شما بیفزاید و انرژی طبیعی بسیار خوبی به شما بدهد، همانطور که در پخت صبحانه عسل-کینوا نشان داده شده است. این غذا پر از مواد مفید برای شما مانند کینوا، انواع توت ها، آجیل و عسل است، مطمئناً شما را سیر می کند و روزتان را انرژی می بخشد.

صبحانه عسل

2: عمر مفید را افزایش می دهد

نمی توان انکار کرد که عسل طعم لذیذ و شیرینی کاملی را به محصولات پخته شده مورد علاقه ما می بخشد، اما آیا می دانستید که در واقع می تواند به افزایش ماندگاری این محصولات پخته کمک کند؟ علاوه بر این که در محصولات پخته شده به عنوان یک مرطوب کننده عمل می کند، خواص ضد میکروبی عسل فساد را به تاخیر می اندازد و عمر مفید شیرینی های مورد علاقه شما از جمله کلوچه، کیک، گرانولا و نان را افزایش می دهد. با اوج گرفتن تعطیلات، ما با پختن یک باقلوا کلاسیک تعطیلات، خواص منحصر به فرد عسل را جشن می گیریم و به لطف عسل، در تمام فصل از آن لذت خواهیم برد!

باقلوا

3: دنیایی از طعم

به هر فروشگاه مواد غذایی یا غرفه Farmer’s Market بروید و طعم های متعددی از عسل را مشاهده خواهید کرد، اما آیا می دانستید که بیش از 3000 نوع عسل در سراسر جهان یافت می شود؟ هر زمان که در نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری مختلفی که در آن شرکت می‌کنیم، انواع مختلف را به نمایش می‌گذاریم، همیشه از ما می‌پرسند: “پس چگونه طعم را اضافه می‌کنید؟” و پاسخ به سادگی این است که “ما نداریم.” واقعیت این است که تمام نت‌های طعم‌دهنده و سایر ویژگی‌هایی که هر عسل منحصربه‌فردی را متمایز می‌کند، همگی به خاطر کار زنبورهای عسل است. هنگامی که زنبورهای عسل گرده افشانی می‌کنند، از گیاهانی که بازدید می‌کنند، نکات ظریفی را انتخاب می‌کنند و به عسلی که تولید می‌کنند راه پیدا می‌کنند. یک مثال عالی از این عسل، عسل شکوفه پرتقال است، که دارای طعم روشن مرکباتی است که مصرف کنندگان را به یاد باغ های پرتقال کالیفرنیا و فلوریدا می اندازد، دقیقاً جایی که زنبورهای عسل در آن آویزان بودند! یک راه عالی برای کشف جهان از طریق عسل، ایجاد یک تخته پنیر حاوی چندین گونه عسل است. می توانید نکات ما را در مورد ایجاد تخته پنیر عالی بررسی کنید.

عسل میوه و پنیر

4: قفل در آب میوه های طبیعی

قبلاً در مورد عسل که به عنوان یک مرطوب کننده در محصولات پخته شده عمل می کند صحبت کردیم، اما آیا می دانستید که این ویژگی برای گوشت های برشته، کبابی، دودی – یا هر طور که دوست دارید بپزید – مفید است. با کشیدن و حفظ رطوبت، عسل در آب طبیعی گوشت شما قفل می‌شود تا اطمینان حاصل شود که مرغ، استیک، بره یا کباب مورد علاقه‌تان آبدار و لطیف می‌شود، درست مانند فیله گوشت خوک با بیکن لعاب دار عسلی ما.

گوشت خوک عسلی پیچیده شده با بیکن

5: به طور طبیعی شیرین و تقویت می کند

ما به فواید و ویژگی‌های مختلف عسل اشاره کرده‌ایم که عسل را منحصربه‌فرد می‌کند، اما نمی‌توان از این نکته غافل شد که عسل قبل از هر چیز شیرین است، که در واقع به نفع آن است. از شکوفه تا بطری، سفر عسل به همان اندازه طبیعی است که توسط زنبورهای عسل و دستانی که به آنها تمایل دارند برای شما آورده شده است و یک شیرین کننده طبیعی ایده آل برای گنجاندن در دستور العمل های مورد علاقه شما، از جمله نوشیدنی ها است. اما اگر چه عسل مقدار کاملی از شیرینی را به یک نوشیدنی اضافه می کند، همچنین طعمی منحصر به فرد می دهد و در عین حال باعث متعادل شدن و تقویت سایر مواد می شود و آن را به یک عنصر ایده آل برای همه چیز، از پیچیده ترین کوکتل های شما گرفته تا نوشیدنی های ساده، مانند قهوه یا عسل سیدر ما تبدیل می کند.

امتیاز: عسل به زنبورها کمک می کند

نه تنها عسل به ارتقای دستور العمل های شما کمک می کند، بلکه خرید عسل شما، چه از بازار کشاورز و چه از خواربارفروش محلی شما، به حمایت از صنعت عسل و زنبورهای عسل که همه این کارها را ممکن می کنند، کمک می کند. اغلب از ما می پرسند که چگونه مردم می توانند به زنبورها کمک کنند، و ادامه خرید و لذت بردن از عسل در واقع ساده ترین راه برای کمک است. این اقدام ساده به تأمین مالی تحقیقات نجات دهنده زنبور عسل کمک می کند و تضمین می کند که دوستان کوچک ما به وزوز کردن ادامه می دهند!

جعبه سبز

سفارش فوری عسل ♥