23 نانوایی خرده فروشی به ماه ملی عسل بپیوندید…


نان بریده شده

این بهترین خرید از زنبورهای عسل است. از گل تا زنبور عسل و برخی از غذاهای شیرینی مورد علاقه شما، عسل واقعاً شیرین کننده مادر طبیعت است. عسل به دلایل زیادی در نانوایی‌های خرده‌فروشی در سراسر کشور استفاده می‌شود، و در طول ماه سپتامبر – ماه ملی عسل – شرکای نانوایی خرده‌فروشی ما غذاهای استثنایی تهیه‌شده با عسل را سرو می‌کنند.

اخیراً با هر یک از نانواها به گفت و گو نشستیم و با آنها در مورد اینکه چرا از عسل استفاده می کنند و اینکه چه چیزی از نانوایی های ساخته شده با عسل باعث می شود قلب آنها – و جوانه های چشایی – آواز بخواند صحبت کردیم.

نان امی، امی شربر
نیویورک، نیویورک
من دوست دارم نان سبوس دار درست کنم که شامل آجیل برشته شده و عسل است. یکی از موارد مورد علاقه من گندم کامل ما با جو، گردو و کشمش طلایی است که حاوی گندم کامل درشت و خوب، جو دوسر و توت چاودار پخته شده است. برش خورده و برشته شده برای صبحانه عالی است و همچنین به شکل پیچ و رول در می آوریم که یک میان وعده رضایت بخش درست می کند که کاملا طبیعی و خوشمزه است.

من از عسل در پخت استفاده می کنم زیرا طعم و عطر پیچیده ای به محصول می دهد. انواع زیادی عسل وجود دارد که می توان از آنها برای افزایش طعم نان و شیرینی استفاده کرد. ما یک دونات بادام پرتقالی را با لعاب عسل گل وحشی درست می کنیم و عطر و طعم آن فوق العاده است. به علاوه، من یک باغبان مشتاق هستم و من عاشق گرده افشان هستم. من از تمام کارهایی که برای نگه داشتن غذا و گل های ما انجام می دهند قدردانی می کنم.

Back in the Day Bakery، Cheryl Day
ساوانا، جورجیا
نان های کاراملی عسل گل وحشی از کتاب آشپزی آینده من، شیرینی مورد علاقه من است که با عسل درست می شود. جدای از این واقعیت که زنبورها جادویی هستند، من از پختن با عسل لذت می برم زیرا کیفیت گل ظریف و خرده لطیفی را به محصولات پخته شده اضافه می کند.

Bakery Lorraine، Anne Ng و Jeremy Mandrell
سن آنتونیو، تگزاس
روی رول دارچینی خود را با لعاب عسلی تزیین می کنیم. عسل به آن شیرینی لطیف تر و عمق طعم می دهد. ما عسل را دوست داریم زیرا آب نبات طبیعت است – نه تنها شیرین است، بلکه هر گونه طعم متفاوت خود را دارد، بسته به تروآر و فصل.

بوتلگ باتارد، ملینا کلسون
اسکوکی، ایلینوی
من عاشق استفاده از عسل به عنوان یک جایگزین طبیعی برای شکر در تقریباً هر محصول پخته ای هستم زیرا لایه هایی از طعم پیچیده را اضافه می کند. من به خصوص دوست دارم از عسل در خمیر غنی شده خود استفاده کنم، جایی که مکمل تخم مرغ و کره باشد و طعم مواد پرکننده را برجسته کند. عسل معطرهای بی نظیر و تعادل اسیدی را به ارمغان می آورد تا تمام اجزای دیگر محصول را درخشان کند.

Bakehouse متولد و نان، Jenn Smurr
لیکلند، فلوریدا
نان های چسبناک عسلی ما یکی از نان های چسبناک مورد علاقه من در تمام دوران است! این نان ها با کارامل عسلی و اسپند برشته شده پخته می شوند. پخته شده، معکوس و مورد علاقه در میان مهمانان ما. در B+B ما تمام تلاش خود را می کنیم تا تیم و مهمانان خود را در مورد اثرات زیست محیطی صنعت غذا، از زباله های مواد غذایی، شیوه های کشاورزی و اکوسیستمی که به هر دو کمک می کند، آموزش دهیم. سنگ بنای همه حول محور زنبورهای عسل و توانایی آنها برای زنده ماندن در میان ما می چرخد. و هی، به طور طبیعی خوشمزه است!

بوتیک دوغ، کراوات لوئیس
بوستون، ماساچوست
بستنی! عسل چنین طعم روشنی به بستنی می دهد و به خوبی با مواد شور و شیرین جفت می شود. از پنیر بلو گرفته تا اسطوخودوس، طعم های بی پایان هستند و طعم های بستنی واقعا جالب و پیچیده ای را ایجاد می کنند. من عسل را دوست دارم زیرا یک شیرین کننده طبیعی است. و تقریباً با هر چیزی از چای و رول های شیرین گرفته تا لعاب گوشت سازگار است. عسل همچنین یک ماده عالی برای اسکراب بدن است. امکانات آن بی پایان است.

نان آردی شفاف، نیکول والش
بروکلین، ماساچوست
من دو مورد علاقه دارم! من گرانولای بادام عسلی خود را دوست دارم. من روزانه میخورمش من به خصوص ترکیب عسل و بادام سوخاری را دوست دارم. من فکر می کنم بسیاری از مردم از شربت افرا در گرانولا استفاده می کنند، اما عسل مورد علاقه من است. من همچنین عاشق نان سبوس دار عسلی خود هستم. من از عسل استفاده می کنم چون واقعا از طعم آن لذت می برم. من فکر می کنم عسل به عنوان یک شیرین کننده طبیعی نادیده گرفته می شود. من دوست دارم که می توانید ظرافت ها را در طعم با انواع مختلف بچشید. من عاشق این هستم که با چشیدن عسل تقریباً بتوانید تشخیص دهید که زنبورها در حال گرده افشانی کدام گلها هستند. من یک متخصص نیستم اما من واقعا زنبورهای عسل را دوست دارم … خیلی.

پخت کلبه داگ وود، آماندا پلیلر
اشویل، کارولینای شمالی
یکی از غذاهای شیرینی مورد علاقه من که با عسل درست می شود، شیرینی شیرینی عسلی است. طعم لطیف عسل را دارد که مردم آن را بسیار جالب می‌دانند، و شیرینی آن نرم است، که غیرمنتظره است زیرا کلوچه‌های شیرین سنتی ترد هستند. ما در نانوایی از عسل استفاده می کنیم زیرا به محصولات پخته شده عطر و طعم می بخشد. من یک زنبوردار هستم و از آموزش مشتریان در مورد اهمیت زنبورهای عسل و کاربردهای فراوان عسل لذت می برم.

کافه و نانوایی فلوریول، ساندرا هال
شیکاگو، ایالت ایلینویز
نان چسبنده اسپند عسلی ما مورد علاقه من است. عسل موجود در لعاب کارامل چیزی است که به نان چسبنده چیز خاصی می بخشد. ما در Floriole از عسل استفاده می کنیم زیرا یک ماده طبیعی است و من عاشق این هستم که شما واقعاً می توانید طعم میوه را در عسل بچشید!

شیرینی گریسیوس، مگان فورمن
نیواورلئان، لوئیزیانا
شیرینی مورد علاقه من نان صبحگاهی مهربان ما است. من از ادویه ها و ترکیبات مختلف مرکبات که در هر لقمه برجسته می شوند لذت می برم. این یکی از شیرینی های امضا شده ما است و می توانید تضمین کنید که هر بار راضی خواهید بود.

نان گوستو، آرتورو انسیسو
لانگ بیچ، کالیفرنیا
من عاشق اضافه کردن عسل به ماهی تابه خود هستم، که نان ذرت ما از ذرت تازه آسیاب شده ارثیه است. شیرینی متعادلی به نان اضافه می کند و عسل برای من بسیار مهم است زیرا یک ماده سالم است که صرفاً توسط طبیعت تولید می شود. باستانی، عاقلانه و خوشمزه است.

استودیوی نانوایی کسلر، کلاید گلخانه بیکر پاپیونی
دالاس، تگزاس
کوکی های کره بادام زمینی برشته شده عسلی ما یکی از موارد مورد علاقه من در استودیو است. برخی از شادترین خاطرات کودکی من و کلوچه های کره بادام زمینی مامان را یادآور می شود. من از عسل در پخت استفاده می کنم تا به شیرینی دست پیدا کنم که با سایر محصولات امکان پذیر نیست.

نانوایی لیتل تارت، سارا اوبراین
آتلانتا، جورجیا
گرانولای خانه ما از روز اول ساخته شده است. من عاشق شیرینی ظریفی هستم که به گرانولای ما می دهد، که خیلی شیرین نیست، فقط با مقدار مناسب عسل، افرا و نمک. من همچنین عاشق عسل در کیک بادام کره ای قهوه ای ما هستم! عسل جادو است! من احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که می توانم از ماده ای استفاده کنم که دارای چنین ترویر متمایز است. هر وقت سفر می کنم اولین سوغاتی که می خرم عسل محلی است. خوشمزه است، و با حس مکان آغشته شده است، و آن را به یک عنصر عالی در کتاب من تبدیل می کند.

ساخته شده توسط لیا، لیا هولتر
فلوریسانت، میسوری
برنده TLC’s Next Great Baker، مجموعه نوآورانه لیا هولتر که از ابتدا ساخته شده است شامل کیک پسته باندت با لعاب پرتقال عسلی است.

نان Manresa، Avery Ruzicka
لوس آلتوس، کمپبل، لس گاتوس، کالیفرنیا
زردآلو دانمارکی با عسل چوب ترش و کرم ماسکارپونه. عسل دارای عطر و طعمی است که با توجه به تنوع و ماهیت دائماً در حال تغییر عسل بسته به فصل، بی‌پایان قابل بررسی است. من همچنین از سطح شیرینی لذت می برم – بسیار متعادل تر است..

نان مونتکلر، ریچل کرامپسی
مونتکلر، نیوجرسی
نان‌ها، دونات‌ها و شیرینی‌ها در اینجا تخصص دارند، و ما به‌ویژه با لعاب‌های عسلی خود با پسته و گلبرگ‌های گل رز شیرین می‌شویم. اگر عاشق لذیذ ترکی هستید، در انتظار شما هستید.

نانوایی ناتانیل رید، ناتانیل رید
سنت لوئیس، میسوری
من عاشق ترکیب عسل و سیر هستم. چاشنی فوق‌العاده‌ای درست می‌کند – گاهی اوقات چند فلفل دلمه‌ای دودی را برای یک لایه طعم بیشتر می‌خورم. من واقعاً از یک تکه درد در زمستان لذت می برم. عسل نه تنها طعم فوق العاده ای به کیک می دهد، بلکه آن را بیش از حد مرطوب نگه می دارد! من عاشق تنوع عسل هستم. صدها نوع وجود دارد – هر کدام با طعم، عطر و رنگ متفاوت. وقتی در حال آشپزی یا پخت هستید، آن تفاوت های ظریف واقعاً می تواند یک غذا را خاص و منحصر به فرد کند.

نانوایی Sofra، Maura Kilpatrick
کمبریج، ماساچوست
من عاشق عسل در کیک و کیک به صورت طبیعی به عنوان شربت برای خیساندن کیک ها و باقلواهای زیبا هستم زیرا ما یک نانوایی خاورمیانه هستیم. من عاشق روشی هستم که یک نوع عسل می تواند طعم یک محصول را کاملاً تغییر دهد. من به ماکارون نارگیلی خود فکر می کنم. ما آنها را با اسطوخودوس و همچنین با عسل سفید هاوایی درست کرده ایم – بسیار متفاوت.

نان های شیرین خورشید، Solveig Tofte
غذای مورد علاقه ای که با عسل درست می کنیم، کروسان باقلوا است. شربتی از عسل، گردو، پرتقال و دارچین می پزیم و در خمیر کروسان می غلتانیم. عسل کاراملی شده تضاد بافتی خوبی با خمیر کروسانت لطیف ایجاد می کند و کل تجربه شیرین است (اما نه خیلی شیرین!). من از عسل استفاده می کنم زیرا به شیرینی آن پیچیدگی می بخشد. و، پیدا کردن جفت‌هایی برای طعم‌های مختلفی که عسل به میز می‌آورد سرگرم‌کننده است – یکی از موارد مورد علاقه من عسل گندم سیاه با نارگیل است.

هلوی زنجبیلی، جوآن کاندی-براون
شهرستان، نیوجرسی
نوار Bee Sting و Honey Lavender Latte از بهترین‌های هلو Gingered هستند که هر دو با عسل آووکادوی تیره، غنی و کره‌ای ساخته شده‌اند.

کیک و کیک خوب، آوریل اندرسون
دیترویت، میشیگان
عسل، جو دوسر، شربت افرا، میوه خشک، زغال اخته خشک و بادام را ترکیب کنید تا یک گرانولای گیاهی بدون گلوتن دریافت کنید. در مورد یک پخت خوب صحبت کنید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه نانوایی خرده فروشی و ماه ملی عسل یا نحوه پخت با عسل، به سایت honey.com مراجعه کنید.

سفارش فوری عسل ♥