2016 هیجان انگیز خواهد بود عزیزم!


کوزه عسل 170626 071940

با تکیه بر شتاب سال 2015 شیرین ما، کندو هیئت ملی عسل مملو از برنامه‌هایی برای سال 2016 هیجان‌انگیز بوده است. زنبورهای پرمشغله ما با سازمان‌های صنعتی، شرکای فعلی و جدید ملاقات کرده‌اند و برای برخی از برنامه‌های واقعاً شیرین آماده می‌شوند.

در سال 2015 ما در اولین رویداد غذا و شراب خود شرکت کردیم. این همکاری به ما اجازه داد تا به مخاطبان جدید و بسیار خوش‌آمدی برسیم که با عسل شیرین بودند و خوشحالیم که اعلام کنیم به حضور در نمایش‌های منتخب در سراسر کشور ادامه خواهیم داد.

امسال ما اولین برنامه خرده فروشی خود را با شرکای عالی راه اندازی خواهیم کرد، پس با ما همراه باشید و آماده شوید تا تابستان خود را شیرین کنید!

ما نمی توانیم منتظر ادامه کار خود با سخنگویان سرآشپز دیوید گواس، کریستی ویلسون، RD، و سرآشپز میشل سانچز باشیم! با دوستانی از این دست، می توانید فقط بهترین دستور العمل ها را انتظار داشته باشید (ها! ببینید ما آنجا چه کردیم؟).

این فقط نگاهی گذرا به تعداد انگشت شماری از برنامه های سرگرم کننده ای است که ما روی آنها کار می کنیم، همراه با شگفتی های شگفت انگیزی که می دانیم دوست خواهید داشت.

این یک زمان هیجان انگیز برای NHB است، با تغییرات زیادی در ماه های بعد که ما نمی توانیم صبر کنیم تا با همه شما به اشتراک بگذاریم! برای به روز ماندن و دنبال کردن ماجراجویی ما، حتما با ما در فیس بوک ارتباط برقرار کنید. توییتر، پینترست و اینستاگرام!

چه برنامه های هیجان انگیزی برای سال 2016 دارید؟ ما دوست داریم همه چیز را در مورد آنها در نظرات زیر بشنویم!سفارش فوری عسل ♥