12 نوشیدنی عسلی که گرمای تابستان را شکست می دهد


نشانه‌ها در اطراف شما هستند – صدای پاشیدن بچه‌ها در استخر، گرمای آفتاب تابستان روی پوست شما، هوس مداوم بستنی و بستنی – و نمی‌توان انکار کرد که ما کاملاً در فصل تابستان هستیم. قبلاً در تابستان امسال ما برخی از دستور العمل های کباب کردن و غذاهای جانبی تابستانی مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته ایم، اما این هفته می خواهیم روی جنبه های طراوت تر تابستان تمرکز کنیم و ده ها مورد از دستور العمل های نوشیدنی مورد علاقه خود را با شما به اشتراک بگذاریم که مطمئناً به شما کمک می کند تا از این کار لذت ببرید. گرمای تابستان

عسل علاوه بر اینکه یک امولسیفایر برای مارینادها و دیپ های تابستانی، یک مرطوب کننده برای محصولات پخته شده و یک شیرین کننده کاملا طبیعی در بسیاری از دستور العمل ها است، در نوشیدنی ها به روش های کاربردی و منحصر به فرد عمل می کند. چه در حال شروع روز با یک قهوه سرد، مخلوط کردن کوکتل برای دو نفر یا یک لیموناد با طراوت برای جمعیت باشید، عسل با متعادل کردن و افزایش طعم سایر مواد، به پیچیده ترین دستور العمل های نوشیدنی عمق می بخشد. این همچنین یک راه عالی برای بازی با گونه‌ها برای افزودن ظرافت‌های ظریف عسل به دستور غذا است، مانند نت‌های مرکبات شکوفه‌های پرتقال در پانچ پرتقالی Honey-Hibiscus.

در زیر ما 12 دستور العمل نوشیدنی عسل را آورده ایم که به همان اندازه که خوشمزه هستند، طراوت هستند. بنابراین دفعه بعد که احساس کردید در چنگال تابستان گرفتار شده اید، یک لیوان بلند از چیزی واقعا خاص را دراز کنید.

سفارش فوری عسل ♥