12 نوشیدنی برای جشن گرفتن جادوی کریسمس


سیدر دیگ عسل
عسل دیگ سیب

تقریباً به پایان یک سال دیگر رسیده‌ایم، سالی که خیلی‌ها آرزو می‌کردند به سرعت از آن گذشته باشد، و در حالی که امسال مطمئناً شبیه سال‌های دیگر نبوده است، هنوز چیزی برای گفتن برای سنت، به‌ویژه در تعطیلات، وجود دارد. امسال واقعاً همه ما را آزمایش کرده است، و چه شما این فصل را با خانواده به صورت حضوری یا از راه دور گذرانده باشید، این فصل تعطیلات یادآور همه چیزهایی بوده است که ما هنوز باید برای آن سپاسگزار باشیم. از نورهای خیره کننده گرفته تا برق زدن در چشم کودک هنگام دیدن بابانوئل، فصل تعطیلات یادآور همه جادو و خوبی های دنیای ما است. فراتر از هدایایی که دریافت می کنیم، سنت هایی است که ایجاد می کنیم، نگه می داریم و منتقل می کنیم که تعطیلات را بسیار خاص می کند.

سنت مورد علاقه ما اینجا در هیئت ملی عسل، 12 نوشیدنی سالانه کریسمس است. در دهمین سال خود، این کمپین تعطیلات برخی از نوشیدنی‌های مورد علاقه ما را با الهام از عسل ارائه می‌کند که شامل همه رویدادها و مناسبت‌های تعطیلات می‌شود، از کوکتل مهمانی تعطیلات گرفته تا قهوه صبح کریسمس. یکی از نکات برجسته فصل تعطیلات، در دو هفته گذشته ما در فیس بوک خود برای کریسمس روز شماری کردیم. توییتر و صفحات اینستاگرام چه بخواهید دسته ای از کوکتل ها را مخلوط کنید یا یک قابلمه سیب را گرم کنید، این نوشیدنی های عسل مطمئناً فصل شما را کمی روشن تر می کنند. اگر هر یک از دستور العمل ها را از دست دادید، ما آنها را در زیر آورده ایم.

اولین نوشیدنی با الهام از عسل، موکای عسلی شکلات داغ مکزیکی ما است.

دومین نوشیدنی تعطیلات الهام گرفته از عسل، توت ها و زنبورهای ماست.

سومین نوشیدنی الهام گرفته از عسل ماکیاتو عسل نمکی ما است.

چهارمین نوشیدنی تعطیلات الهام گرفته از عسل، شکلات شراب قرمز عسل ما است.

پنجمین نوشیدنی تعطیلات الهام گرفته از عسل، سیب، آناناس و سیب عسل ما است.

ششمین نوشیدنی الهام گرفته از عسل در تعطیلات، Spiced Honey Toddy ما است.

هفتمین نوشیدنی تعطیلات الهام گرفته از عسل، لاته نان زنجبیلی عسل سوخته ما است.

هشتمین نوشیدنی تعطیلات با الهام از عسل، سانگریای قرمز آبدار ما است.

نهمین نوشیدنی تعطیلات با الهام از عسل اسموتی ماچا عسل شکوفه پرتقال ما است.

دهمین نوشیدنی تعطیلات الهام گرفته از عسل، کرم عسل کاراملیزه شده ما بروله لاته است.

یازدهمین نوشیدنی تعطیلات با الهام از عسل Bee-lini ما است.

دوازدهمین نوشیدنی تعطیلات با الهام از عسل، تخم مرغ عسلی ما است.

مثل همیشه، امیدواریم که فصل تعطیلات فوق العاده ای را در کنار عزیزانتان سپری کرده باشید و شادترین سال های جدید را برای شما آرزومندیم!سفارش فوری عسل ♥