12 دستور غذای راحت با الهام از عسل برای گرم کردن…


یک عدد عسل فلفل قرمز

به لطف بادهای سرد، ریختن برف و جاده های یخ زده، نمی توان انکار کرد که زمستان اینجاست (حتی اگر طبق تقویم شروع رسمی تا 21 دسامبر نیست). و در حالی که روزها کوتاه‌تر می‌شوند و شب‌ها مطمئناً سردتر می‌شوند، چیزهای زیادی برای گفتن در مورد بخش‌های خوب فصل سردتر وجود دارد، بخش‌هایی که شما را گرم می‌کنند و شما را تا بازگشت خورشید نگه می‌دارند – زمان با کیفیت بسیار مورد نیاز با دوستان و خانواده و احساس بازیابی “خانه”.

چه خانواده شما وقتتان را صرف سورتمه زدن، اسکیت روی یخ یا داشتن حماسی ترین مبارزه با گلوله برفی کنند، همه مشتاقانه منتظرند که پس از یک روز تفریح ​​زمستانی به خانه بازگردند، و این فقط پناه گرفتن از عناصر نیست که آنها را به آنجا می کشاند، بلکه گرما است. و راحتی که یک خانه فراهم می کند. خاطرات زمان با کیفیتی که با عزیزان گذرانده ایم و غذاهای لذیذ و آرامش بخشی که به اشتراک گذاشته ایم برای گرم نگه داشتن ما در طول زمستان بسیار کافی است.

این احساس گرم و مبهم (و کمی هوای سرد) است که ما را در این هفته ترغیب کرده است تا 12 مورد از غذاهای راحت الهام گرفته از عسل را به اشتراک بگذاریم. از سوپ گوجه فرنگی و پنیر کبابی گرفته تا مرغ سرخ شده و حتی پای سیب، این دستور العمل ها تطبیق پذیری عسل را در آشپزخانه برجسته می کنند و مطمئناً قلب شما را گرم و شکمتان را سیر نگه می دارند.

ما می خواهیم از تو بشنویم! دستور پخت شما برای فصل زمستان چیست؟ همه چیز را در نظرات زیر به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥