10 دستور غذای مناسب برای کودکان برای جذب خانواده…


بچه ها در آشپزخانه

برای بسیاری از ما احساس می‌شود که یک عمر در خانه‌هایمان بوده‌ایم و شاید دیدن نور در انتهای تونل سخت شود. برخی از ما روتین های جدید خود را کشف کرده ایم در حالی که برخی دیگر هنوز در حال تنظیم هستند. در هر کمپی که هستید، ما می خواهیم کمک کنیم.

در چند هفته گذشته، اینترنت را جست‌وجو کرده‌ایم و نکاتی را برای مراقبت از خود و دیگران در این دوران پر هرج و مرج به اشتراک گذاشته‌ایم، و واقعاً امیدواریم که برای شما مفید باشد. اگر هر یک از پست‌های قبلی وبلاگ ما را از دست داده‌اید، حتماً آن‌ها را بررسی کنید تا برخی از نکات مورد علاقه ما را در این زمینه دریافت کنید:

این هفته می خواهیم یکی از فعالیت های خانوادگی مورد علاقه خود را تشویق کنیم – آشپزی! ما معتقدیم که چیزهای کمی مانند غذا و تجربه آشپزی، مردم را دور هم جمع می کند. چند نفر از شما خاطره ای ارزشمند از حضور در آشپزخانه با پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ خود دارید؟ اکنون زمان عالی برای ایجاد آن خاطرات با فرزندان خود است!

آوردن بچه ها به آشپزخانه به آن ها این امکان را می دهد که درباره غذایی که می خورند بیشتر بیاموزند – مانند اینکه مواد اولیه از کجا آمده اند، فواید، طعم ها و نحوه آماده کردن آنها برای برخی از غذاهای مورد علاقه خود – اینها مهارت هایی است که در طول زندگی با خود به همراه خواهند داشت. آنها رشد می کنند و خانه های خود را می سازند.

امروز 10 دستور غذای مناسب برای بچه ها را به اشتراک می گذاریم، پس بچه ها و پیش بند ها را بگیرید و آشپزی کنید!

دستور غذای مورد علاقه ای برای درست کردن با بچه هایتان دارید؟ در نظرات در مورد آن به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥