یک نان تست برای خشک کردن ژانویه با این شش…


قهرمان سبد خرید نوار NHB

این یک سال جدید است و در حالی که بحث در مورد اینکه دهه جدید واقعاً چه زمانی شروع می شود ادامه دارد (نظر شما چیست؛ 2020 یا 2021؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.)، موضوع محبوب دیگری در این ماه غالب است – ژانویه خشک.

یک جنبش مردمی در بریتانیا، بسیاری در ایالات متحده از روند ژانویه خشک پرهیز از الکل در ماه اول سال استفاده می کنند. با شتاب گرفتن این برنامه با شروع هر سال جدید، ما می خواستیم در مورد این شور محبوب بیشتر بدانیم.

اولین کمپین رسمی ژانویه خشک در سال 2013 توسط Alcohol Change UK راه اندازی شد، اما گفته می شود قلب این جنبش امیلی رابینسون است. رابینسون برای یک نیمه ماراتن در فوریه 2011 ثبت نام کرد و تصمیم گرفت در ماه منتهی به مسابقه بزرگ از مصرف الکل فاصله بگیرد. رابینسون با دیدن فواید متعدد از استراحت (خواب بهتر، انرژی بیشتر، و حتی کاهش وزن)، تجربه خود را با کسانی که کنجکاو در مورد تغییر او هستند به اشتراک می گذارد. پس از پیوستن به Alcohol Change UK، این ایده کوچک به یک جنبش جهانی با میلیون ها شرکت کننده در هر سال شکوفا شد (شما می توانید در مورد داستان Alcohol Change UK در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید).

اکنون ما در مورد شما مطمئن نیستیم، اما فیدهای خبری ما مملو از پست‌های #DryJanuary شده‌اند و حتی کارشناسانی را در مورد این روند و مزایای آن (از جمله کاهش وزن، پوست شاداب‌تر/جوان‌تر، انرژی بیشتر و صرفه‌جویی) صحبت می‌کنند. پول) در تلویزیون ملی، و ما را ترغیب کرد تا از طریق پایگاه داده دستور العمل های خود نگاه کنیم تا نوشیدنی های بدون الکل مورد علاقه خود را پیدا کنیم.

همانطور که در کوکتل ها، عسل بیش از شیرینی به نوشیدنی های غیر الکلی مورد علاقه شما اضافه می کند، همچنین با تقویت سایر مواد در دستور غذا تعادل را به ارمغان می آورد و حسی منحصر به فرد و مطلوب در دهان ایجاد می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، امروز ما شش «مکتل» خوش طعم را به اشتراک می گذاریم که مطمئناً ژانویه خشک شما را با طراوت و خوشمزه می کند!

ما می خواهیم از تو بشنویم! آیا امتحان کرده اید آیا می خواهید درای ژانویه را امتحان کنید؟ در مورد تجربه خود در زیر به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥