یک صبحانه شیرین روز مادر را با عسل میل کنید!


انبار کوزه عسل روستایی

در طول فصل بهار چیزهای بسیار خوبی برای جشن گرفتن وجود دارد – شکوفه دادن گل ها، وزوز زنبورها، محصولات تازه خوشمزه – اما یکی از جشن های مورد علاقه ما جشنی است که به مادران اختصاص داده شده است. مادران ما با تمام کارهایی که انجام می دهند و برای هر نقشی که ایفا می کنند، لیاقت این را دارند که از آنها تجلیل شود و از عشق غرق شوند، و امسال ما آن را با یک برانچ ملکه زنبور عسل با الهام از عسل انجام می دهیم!

هیچ چیز مانند چیزی که توسط دستان شما ساخته شده است، “دوستت دارم” را نمی گوید، به همین دلیل است که این آخر هفته در آشپزخانه خواهیم بود و میهمانی الهام گرفته از مواد مورد علاقه خود را برگزار می کنیم. طعم طبیعی شیرین عسل تنها دلیلی نیست که یک عنصر ایده آل برای میز برانچ است. در واقع، خواص مرطوب کننده عسل به افزایش ماندگاری محصولات پخته شده کمک می کند و مطمئناً کیک های قهوه، کلوچه ها و اسکون های مورد علاقه شما را به شکلی باورنکردنی تبدیل می کند. علاوه بر این، توانایی آن در ایجاد تعادل و تقویت سایر مواد تشکیل دهنده دستور غذا، عسل را به یک افزودنی لذت بخش برای هر نوشیدنی، از قهوه گرفته تا کوکتل، تبدیل می کند.

امروز ما 12 مورد از دستور العمل های نوشیدنی و صبحانه عسل مورد علاقه خود را به اشتراک می گذاریم که مطمئناً به مادر نشان می دهد که چقدر برای شما مهم است. حالا وقت آن است که سفره را بچینید (گل های تازه را فراموش نکنید) و از مادر با یک برانچ در خور یک ملکه پذیرایی کنید!

امسال چطوری از مامان جشن گرفتی؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥