یک زیستگاه زنبور عسل ایده آل ایجاد کنید


زنبورهای عسل در دنیای ما با مبارزه ای روبرو هستند. آنها به همراه سایر زنبورها چندین سال است که در حال زوال هستند. یکی از بزرگترین مشکلات از دست دادن ایده آل است زیستگاه زنبور عسل با گسترش دنیای مدرن ما، همه گرده افشان ها (از جمله زنبورها) مکان های کمتری را برای زندگی در آرامش پیدا می کنند. ما می توانیم به زنبورها کمک کنیم تا با تهدیدات طبیعی و مصنوعی زیستگاه خود مواجه شوند و این گرده افشان های مهم را نجات دهیم.

زیستگاه زنبور عسل چیست؟

زنبور عسل روی گل های سفید در زیستگاه باغ زنبور عسل جستجو می کند.

زیستگاه به عنوان “خانه طبیعی یک موجود زنده – گیاه، حیوان یا موجود زنده” تعریف می شود. به طور طبیعی، زیستگاه ایده آل زنبور عسل یکی از مواردی است که باعث سلامتی و بقا می شود. حشرات باید بتوانند هر چیزی را که برای شکوفایی در منطقه نیاز دارند پیدا کنند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

به طور کلی، چیزهایی که برای زنبورهای عسل مفید هستند، برای سایر گرده افشان ها نیز مفید هستند. غذای فراوان و آب تمیز – همه به یک اکوسیستم سالم برای گونه‌های زنبورهای بومی کمک می‌کنند (مانند زنبورهای بامبل) و زنبورهای منفرد.

یک زیستگاه خوب به همان اندازه که تامین منابع غذایی مورد نیاز است، فاقد چیزهایی است که برای زنبورها مضر است. خاک، آب و گیاهان آلوده خوب نیستند.

چرا اینقدر بهش اهمیت میدن زیستگاه زنبور عسل? خوب، زنبورهای عسل نقش مهمتری در سبک زندگی شما از آنچه فکر می کنید بازی می کنند. حتی اگر هیچ اهمیتی به عسل ندارید؟ کلنی های زنبور عسل مسئول گرده افشانی بسیاری از محصولات غذایی هستند.

میلیاردها دلار ارزش در سال به سیستم کشاورزی ما وارد می شود زنبورداران مهاجر و کندوهای آنها

گرده افشانی توسط زنبورهای عسل بسیار خوب کار می کند زیرا آنها در خانواده های پرجمعیت زندگی می کنند و می توانند به مزارع و باغ ها منتقل شوند.

منشا طبیعی زنبورهای عسل

در در نظر گرفتن آنچه آنها نیاز دارند، ما باید به آنها نگاه کنیم زیستگاه طبیعی زنبورهای عسل. آنها از کجا آمده اند و آنجا چگونه است؟ زنبورهای عسل با منشاء آفریقا به نقاط مختلف جهان گسترش یافتند.

آسیا و اروپا ورود زنبورها را با یافتن خانه‌هایی در حفره‌های توخالی درختان برای ساختن لانه و غذای فراوان تجربه کردند.

این حرکت هزاران سال طول کشید اما با گذشت زمان، زنبورهای ساکن در مناطق خاصی با شرایط زندگی سازگار شدند.

بعدها، انسان ها کلنی های زنبور عسل را به مناطق جدید منتقل کردند. مهاجران اولیه اروپایی اولین زنبورهای عسل را آوردند (زنبورهای سیاه آلمانی) به آمریکای شمالی در دهه 1600.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

آنها ارزش داشتن کلنی های زنبور عسل را می دانستند محصولاتی که کندو تولید می کند. این زنبورهای عسل اروپایی توانستند با آب و هوای مشابه سازگار شوند.

اینفوگرافی عوامل ایده آل مورد نیاز برای زیستگاه زنبور عسل.

ویژگی های زیستگاه زنبور عسل خوب

مکان مناسب برای زندگی زنبورهای عسل تمام منابع مورد نیاز آنها را در یک آب و هوای مناسب فراهم می کند.

  • طیف گسترده ای از منابع غذایی
  • اب
  • پناه

زنبورهای عسل می خورند عسل و گرده عسل از شهد گیاهی تهیه می شود که از طیف گسترده ای از گیاهان گلدار جمع آوری می شود. مقداری گلها شهد بیشتری تولید می کنند نسبت به دیگران – برخی نیز گرده تولید می کنند اما همه این کار را نمی کنند.

آ زیستگاه زنبورهای سالم حاوی انواع منابع غذایی برای زنبورهای جستجوگر. زمان گلدهی باید چندین ماه طول بکشد. این می دهد زنبورها زمان درست کردن عسل و آن را برای زمستان ذخیره کنید.

آب برای حشرات نیز مهم است. کلنی های زنبور عسل از آب برای رقیق کردن عسل برای تغذیه نوزادان در حال رشد و خنک کردن داخل کندو استفاده می کنند. آب آنقدر مهم است که بسیاری زنبورداران منابع آب را تامین می کنند برای کندوهایشان

پناهگاه یکی دیگر از نکات مهم در زیستگاه زنبور عسل است. زنبورهای وحشی باید جایی برای زندگی داشته باشند. برخی از زنبورهای بومی در مواد گیاهی یا لانه هایی در زمین لانه می سازند. زنبورهای عسل دوست دارند در حفره های توخالی درختان لانه کنند.

زنبورداری مدیریت شده توسط زنبوردار در زمین چمن.

زنبورداران شرایط ایده آل را فراهم می کنند

زنبورهای عسل می توانند در محیط های مدیریت شده رشد کنند. این وظیفه زنبورداران است که برنامه ریزی کنند یک مجموعه زنبورستان بالا که زیستگاه خوبی برای مستعمرات فراهم می کند.

زنبورهای کارگر غذا جمع آوری می کنند، غذا می دهند لاروهای در حال رشد و دفاع از کندو – در میان مشاغل دیگر. این ملکه زنبور نقش خود را انجام می دهد و تخم می گذارد ارائه نسل بعدی

و هواپیماهای بدون سرنشین (مرد) برای بارور کردن ملکه های جدید در این منطقه در دسترس هستند. مستعمره در صورت داشتن شرایط خوب، از تجارت مراقبت می کند.

کاهش زیستگاه زنبور عسل به دلیل وجود انسان

در طی هزاران (میلیون ها) سال، زنبورهای عسل کاملاً سازگار هستند. آنها می توانند در همه شرایط به جز شدیدترین شرایط زنده بمانند.

بااینکه زنبورها حشرات خونسرد هستندآنها می توانند در مناطقی با زمستان های سرد زندگی کنند – با ذخایر غذایی کافی در کندو.

پس مشکل بزرگ زنبورهای ما چیست؟ چرا اینقدر در مورد آن می شنویم کاهش زیستگاه زنبور عسل? متأسفانه امروزه بسیاری از مشکلاتی که زنبورها با آن روبرو هستند را انسان به وجود آورده است.

همانطور که زنبورها برای صنعت کشاورزی مهم هستند، شیوه های کشاورزی مدرن برای آنها مضر است. مزارع بزرگی که فقط یک یا دو نوع محصول کشت می کنند، رژیم غذایی متنوعی از پروتئین ها و مواد معدنی را ارائه نمی دهند.

همچنین علف‌کش‌ها و آفت‌کش‌هایی که برای کنترل آفات مورد نیاز هستند، کلنی‌های زنبور را از بین می‌برند یا به آنها آسیب می‌رسانند. مواد شیمیایی ممکن است روی زنبورها اسپری شود یا از طریق شهد و گرده خورده شود. منابع آب آلوده نیز به این مشکل کمک می کند.

مشکل دیگر از بین رفتن مناطق طبیعی است. با گسترش شهرها، مناطق وحشی با خانه ها، جاده ها، بتونی و چمنزارهای سبز جایگزین می شوند. این چمن های بدون علف های هرز زیبا هستند اما فاقد آن هستند علف های هرزی که زنبورها را تغذیه می کنند.

ایجاد مناطق جدید مناسب برای زنبورها

خوشبختانه، کارهایی وجود دارد که می توانید انجام دهید کمک به زنبورها و سایر گرده افشان ها. ایجاد آن بسیار آسان است مناطق جدید زیستگاه زنبور عسل. ابتدا به اضافه کردن 3 مورد بزرگ فکر کنید – غذا، آب تمیز و سرپناه.

  • گیاهان غذایی متنوع
  • منبع آب تمیز
  • مناطق طبیعی را برای سرپناه و مکان های لانه سازی احتمالی ترک کنید
  • از مواد شیمیایی کمتر استفاده کنید
  • به گروه هایی که درگیر احیای زیستگاه هستند، بدهید

اضافه کردن را در نظر بگیرید گیاهان شکوفه برای زنبورها که غذا را برای مدت طولانی در تابستان فراهم می کند. اگر جا دارید، یکی از آنها را اضافه کنید درختانی که زنبورها دوست دارند.

وگرنه تعدادشون زیاده بوته های زنبور دوست که غذا عرضه می کنند و برای حیوانات و حشرات دیگر پناه می دهند.

اگر شما یک گیاه بومی هستید، لیست طولانی از درختچه های بومی که زنبورهای عسل دوست دارند پیدا خواهید کرد. اگر می توانید مناطق وحشی را برای زیستگاه طبیعی ترک کنید. و اگر کمی فضای اضافی دارید، یک قطعه کوچک از آن بکارید گل های وحشی به عنوان یک غذای متنوع زنبور عسل منبع

راه دیگر برای کمک این است که از مواد شیمیایی کمتری در چمن یا باغ خود استفاده کنید. انتخاب کنید علف کش های دوستدار زنبور عسل و همچنین از کم ضررترین فرمولاسیون استفاده کنید. از بچه های مراقبت از چمن خود بپرسید که از چه چیزی استفاده می کنند تا ببینید آیا بسیار سمی است یا خیر.

و اگر می توانید چند علف هرز مانند شبدر یا قاصدک ها برای چند هفته آنها غذای اولیه مهمی را برای حشرات فراهم می کنند. حتی می توانید از آنها استفاده کنید مقداری مرهم گیاهی قاصدک درست کنید برای خودت!

شاید شما در آپارتمانی در منطقه زندگی می کنید که فضای سبز زیادی برای زنبورها وجود ندارد. ناامید نشوید – هنوز هم می توانید کمک کنید.

چند تا اضافه کنید گل زنبور عسل به ظروف شما یا گلدان های پاسیو می‌توانید داوطلب شوید یا به گروه‌هایی که درگیر بازسازی زیستگاه هستند کمک مالی کنید.

همانطور که ما در تلاش برای حفظ و ایجاد زیستگاه های بهتر برای زنبورهای عسل، ما همچنین به همه گرده افشان ها کمک می کنیم. همین استرس های محیطی بر آنها تأثیر می گذارد.

غذاهای متنوع تر و مواد شیمیایی کمتر برای همه – حتی ما – مفید است. برای حمایت از زنبورهای جامعه و چشم انداز خود اقدام کنید. شما می توانید زیستگاه عالی را در خود ایجاد کنید حیاط خلوت باغ زنبور عسل و بخشی از حفاظت از زنبور عسل باشید.

سفارش فوری عسل ♥