یافتن قدردانی: چگونه می توان…


نان ذرت عسل پر کردن نهایی
چاشنی نان ذرت عسلی

فصل تعطیلات در راه است، و در حالی که گردهمایی‌های امسال کمی متفاوت به نظر می‌رسند، هنوز زمان خوبی برای تأمل در مورد همه چیزهایی است که باید برایشان شکرگزار باشیم. شاید امسال شما را مجبور به ایجاد برخی عادات خوب کرد، مانند برقراری ارتباط بهتر با خانواده و دوستان، پختن وعده های غذایی بیشتر در خانه با هم، یا حتی در نهایت دستیابی به تمیز کردن آن کمد و اهدای وسایلی که دیگر به آن ها نیاز ندارید یا استفاده نمی کنید. به آنها نیاز دارد. در حالی که وارد این فصل جدید می شویم، شما را تشویق می کنیم که تمام خوبی هایی را که از این سال دیوانه وار به وجود آمده را از دست ندهید.

اگرچه ممکن است نتوانیم آنطور که می‌خواهیم گرد هم بیاییم، هنوز هم می‌توانیم از یک جشن خوشمزه شکرگزاری لذت ببریم، اما اگر متوجه شدید که با تنظیم منوی تعطیلات خود مشکل دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم! چه صرفاً وعده های کوچک تری درست کنید یا در مورد غذاهایی که روی میزتان قرار می گیرند انتخابی تر باشید، می توانید مطمئن باشید که با عسل یک جشن خوشمزه را خواهید داشت.

فقط به این دلیل که جمع شما کوچکتر است به این معنی نیست که باید سنت را قربانی کنید. ما سینه بوقلمون گیاهی فقط به تعداد انگشت شماری از مواد – عسل، آب پرتقال، کره، گیاهان و ادویه جات – و یک ساعت برای ارائه طعم بزرگ شکرگزاری نیاز دارد!

البته، هیچ جشن شکرگزاری بدون مخلفات و مواد پنج‌گانه ما کامل نخواهد بود شیرینی یامز یکی از موارد مورد علاقه ما است عسل نه تنها طعم مناسب شیرینی را اضافه می کند، بلکه تعادل را نیز به ارمغان می آورد تا سبزیجات زمستانی واقعاً بدرخشد!

به دنبال مخلوط کردن کوکتل تعطیلات عالی هستید؟ عسل پشت توست! نه تنها عطر و طعم منحصر به فردی را ایجاد می کند، بلکه پروفایل طعم سایر مواد را متعادل کرده و بهبود می بخشد تا حتی پیچیده ترین کوکتل ها را متعادل کند. آن را در این فصل تعطیلات در ما امتحان کنید اسپلش انار سیدر بوربون!

و شما نمی توانید این روز را بدون دسر به پایان برسانید! چه پای کدو تنبل تیمی داشته باشید چه دسر آمریکایی مانند تعطیلات، نمی توانید با ما اشتباه کنید. پای کدو حلوایی خامه ای عسلی یا پای سیب ملکه زنبور عسل.

به دنبال الهام بیشتر برای روز شکرگزاری هستید؟ دستور العمل های مورد علاقه ما و بهترین نکات آشپزی با عسل را در اینجا بررسی کنید.

ما دوست داریم از شما بشنویم! برنامه های تعطیلات امسال شما چیست؟ نظرات خود را پایین صفحه با ما درمیان بگذارید.

امیدواریم با وجود سال عجیب و غریب، همه دلیلی برای تشکر پیدا کنند. جشن شکرگذاری مبارک!

سفارش فوری عسل ♥