گنوم DIY آسان (به سبک زنبور عسل)


گنوم ها موجودات عجیب و غریبی که به نظر می رسد همه آنها را دوست دارند. اکنون می توانید اشتیاق خود را برای این پسران کوچک مرموز به روش دیگری به اشتراک بگذارید – سبک زنبور عسل. به معنای واقعی کلمه صدها روش برای ساختن گنوم وجود دارد. برخی از آنها به مهارت بیشتری نسبت به دیگران در مورد سوزن و نخ نیاز دارند. جای نگرانی نیست، این آموزش یک گنوم آسان DIY در اولین خلقت به شما کمک خواهد کرد.

الگوی آسان برای گنوم DIY، تصویر آموزش گنوم زنبور عسل.

چگونه یک گنوم زنبور عسل درست کنیم

این کاردستی سرگرم کننده زنبور عسل یک راه عالی برای نشان دادن قدردانی خود از زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها است. با استفاده از چند ماده (که بیشتر آنها ممکن است قبلاً داشته باشید)، گنوم DIY می تواند در کمتر از یک ساعت آماده شود.

گنوم چیست؟

آنها موجودات افسانه ای هستند که اعتقاد بر این بود که از گنجینه های زیر زمین محافظت می کنند. برخی معتقدند که آنها نماد خوش شانسی هستند. کوتوله های باغ، ساخته شده از خاک رس، در اواخر دهه 1800 محبوب شدند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

یافتن یک گنوم که برای محافظت از محصولات زراعی از باغ مراقبت می کند یا برای مراقبت از دام در تیرک انباری نشسته بود، غیرعادی نبود. آنها را در همه سبک ها از ظاهر شوم کوتوله تا سبک خنده دار کمپی پیدا خواهید کرد.

انتخاب مواد برای ساخت و ساز

نقطه کانونی هر ساخت گنوم کلاه و ریش است. ساده بودن بدن مرسوم است. برخی از الگوها پاها و بازوها را نشان می دهند – که به پروژه شما علاقه می بخشد. با این حال، بیشتر صنایع دستی گنوم اندام ندارند.

بدن: هنگام طراحی بدنه برای پروژه خود می توانید بسیار پیچیده باشید. یا، بدن گنوم می تواند به سادگی یک جوراب باشد. هدف این است که یک جیب پارچه ای داشته باشید که بتوان آن را با چیزی (برنج، دانه ها، ماسه، شن نخودی و غیره) پر کرد و به آن اجازه داد تا به صورت عمودی بنشیند.

کلاه: بیشتر کوتوله ها یک کلاه بلند مشخص دارند. این را می توان از پارچه چسبانده شده به a ساخت مخروط فوم. یا مانند این آموزش، می‌توانید یک پارچه مخروطی شکل بدوزید و با پلی‌فیل این کار را انجام دهید.

ریش گنوم: هر گنوم نیاز به یک ریش بلند دارد. رنگ سفید رایج ترین است اما رنگ های دیگر خوب هستند. ریش ها را می توان از حیاط باز شده درست کرد، اما برای مبتدی ها کمی خز مصنوعی آسان است.

تجهیزات جانبی: آیتم های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای دادن شخصیت گنوم خود استفاده کنید. در این آموزش از لوله پاک کن برای شبیه سازی آنتن استفاده کردم. طناب جوت از پروژه ساخت شکاف من به عنوان تزئینی برای کلاه استفاده می شود.

الگویی برای این گنوم DIY ساده واقعاً ضروری نیست. با این حال، اگر طرح کلی کلاه و ریش من را می خواهید – اینجاست.

الگوی آسان برای گنوم DIY، تصویر آموزش گنوم زنبور عسل.

آموزش DIY Gnome Bee

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل های گام به گام برای ایجاد یک زنبور عسل گنوم آسان.

  • همچنین می توان از سیم کوچک برای محکم کردن بالای کیف بدنه استفاده کرد. من زیپ بند را بیشتر دوست داشتم.
  • هنگام بریدن پارچه خز برای ریش مراقب باشید – خز زیر آن را نبرید.
  • اگر نمی خواهید از برنج برای پر کردن استفاده کنید – فیلینگ تجاری موجود است.

اینها دستورالعمل های ساده برای ساخت گنوم زنبور عسل باید شما را به یک شروع عالی برساند. به راحتی می توانید تنظیمات را انجام دهید و پروژه را از آن خود کنید.

اگر برش، چسباندن و غیره شما کامل نیست – استرس نداشته باشید. شما در حال خلق یک اثر هنری هستید نه یک کالای ماشینی تولید انبوه. خوش بگذره.

اضافه کردن موارد بیشتر با موضوع زنبور عسل مانند: صخره های زنبور عسل نقاشی شده یا ناز گلدان سفالی زنبور عسل. آنها مطمئناً خوشحال خواهند شد و می توانند در فضای باز استفاده شوند.

اگرچه برای استفاده در فضای باز طراحی نشده است، اما کار آسانی است گنوم زنبور DIY افزودنی زیبا به دیگر دکورهای زنبور عسل خواهد بود. الف می سازند هدیه عالی برای یک زنبوردار دوست یا کسی که زنبورها را دوست دارد.

سفارش فوری عسل ♥