گزارش‌های Trend، عسل را به‌عنوان شیرین‌کننده برای…


عسل واریته 2

عسل در فهرست‌های گزارش روند سال 2023 نامی برای خود دست و پا می‌کند، زیرا روند داغ عسل و انفجارهای همجوشی جهانی – فقط به نام چند مورد – نشان خود را در ایالات متحده نشان می‌دهند. علاوه بر این، عسل به عنوان یک شیرین کننده برای تماشا در تعدادی از دسته ها نامگذاری شده است.

با وجود اینکه عسل هزاران سال قدمت دارد، استفاده مدرن و اشاره های تازه ثابت می کند که این یک شیرین کننده همه کاره طبیعی است که از طرق مختلف در آزمون زمان مقاومت می کند:

عسل به عنوان یک شیرین کننده نوشیدنی کاربردی

شبکه امید جدید “در راهرو: نوشیدنی‌ها در خط مقدم سلامت روانی” گریپ فروت نارنجی نارنجی اسموتچ خون را به عنوان یک نوشیدنی کاربردی نوآورانه پرطرفدار معرفی کرد. شیرین شده با عسل شبدر، گریپ فروت پرتقال خونی از جو دوسر سبوس دار تولید شده است و به عنوان یک نوشیدنی ورزشی گیاهی پر از پتاسیم، روی و ویتامین C است.

عسل به عنوان یک ماده همه کاره

عسل در فهرست 10 تاپ برتر پنل Trendspotter نمایش غذاهای فانتزی زمستانی 2023 شماره 3 شد. تزریق آداپتوژن و گونه‌های رشد یافته در جنگل، عسل را در نمایشگاه امسال تبدیل به ستاره کرد.

عسل به عنوان یک روند داغ

عسل داغ سه بار در گزارش روند طعم غذا و نوشیدنی 2023 T. Hasegawa در خانه طعم ذکر شد:

  • 55 درصد از مصرف کنندگان، عسل داغ را به عنوان یکی از علاقه مندان ذکر کردند
  • عسل داغ یکی از تاثیرات منطقه ای و بین المللی است
  • 60 درصد از مصرف کنندگان می خواهند در سال 2023 عسل تند را تجربه کنند

عسل داغ در سال گذشته بیش از 53 درصد در علاقه مصرف کنندگان رشد داشته است، و بر اساس نظر تغذیه، ترکیبات پیچیده تر با سریراچا، هابانرو و چیلی نیز روند رو به رشدی خواهند داشت.

عسل به عنوان یک شیرین کننده بهتر برای شما – حتی در شیرینی ها

Prepared Foods گزارش داد که آب نباتی که به طور طبیعی شیرین می شود یک “منطقه رشد کلیدی” برای سال 2023 است، و Candy & Snack از عسل به عنوان یک روند طعم شیرین کننده طبیعی در سال 2023 و یک ماده غذایی واقعی نام برد که میل شیرین را به شکل خالص برآورده می کند. عسل یک روش تمیزتر و طبیعی تر برای افزودن شیرینی است.

آیا عسل در لیست فرمولاسیون محصول شما برای سال 2023 داغ است؟ به ما اطلاع دهید که برای چه چیزی برنامه ریزی می کنید [email protected].سفارش فوری عسل ♥