گرما را با این عسل نوش جان کنید


بین تمام تابش خورشید و گرمای رکوردشکنی، نمی توان انکار کرد که تابستان نزدیک است. اگر شما هم مثل ما هستید، رویای این را دارید که کنار استخر بنشینید، کباب پز را روشن کنید، و به نوشیدنی های تابستانی مورد علاقه خود برسید تا به شما در غلبه بر گرما کمک کند. این هفته، می‌خواهیم به اشتراک بگذاریم که چگونه عسل جرعه‌های تابستانی شما را به سطح بالاتری می‌برد و شش تا از خوشمزه‌ترین راه‌های خنک ماندن در هنگام گرم شدن روز را به شما معرفی می‌کنیم!

عسل علاوه بر اینکه یک امولسیفایر برای مارینادها و دیپ های تابستانی، یک مرطوب کننده برای محصولات پخته شده و یک شیرین کننده کاملا طبیعی در بسیاری از دستور العمل ها است، در نوشیدنی ها به روش های کاربردی و منحصر به فرد عمل می کند. چه در حال مخلوط کردن کوکتل برای دو نفر یا یک لیموناد با طراوت برای جمعی باشید، عسل با متعادل کردن و افزایش طعم سایر مواد، به پیچیده ترین دستور العمل های نوشیدنی عمق می بخشد. یک راه عالی برای شروع استفاده از عسل در نوشیدنی‌های مورد علاقه‌تان، آسان و خوشمزه ما است شربت ساده عسل.

همانطور که از نام آن پیداست، شربت ساده عسل ما یک پایه عالی برای هر کوکتل یا ماکتلی است و تهیه آن آسانتر نیست. به سادگی 2 قسمت عسل را به 1 قسمت آب داغ در یک قابلمه روی حرارت متوسط ​​رو به پایین گرم کنید تا مخلوط به جوش بیاید. از روی حرارت بردارید و خنک کنید. در دمای اتاق یا به دلخواه در یخچال نگهداری کنید. این شربت 4 هفته در یخچال ماندگاری دارد، و همچنین یک راه عالی برای بازی با انواع مختلف برای اضافه کردن ظرافت های ظریف عسل برای ایجاد طعم هایی است که مکمل سایر مواد در دستور غذای شما هستند (یعنی استفاده از عسل کرن بری به عنوان ستاره کوکتل Blushing Bee ما).

آیا می خواهید منوی نوشیدنی های تابستانی خود را به طور کلی تغییر دهید؟ خوب، ما شما را نیز تحت پوشش قرار داده ایم! در زیر شش عرقیات تهیه شده با عسل آورده شده است که در تمام تابستان آنها را با هم مخلوط خواهیم کرد. بنابراین دفعه بعد که احساس کردید در چنگال تابستان گرفتار شده اید، یک لیوان بلند از چیزی واقعا خاص را دراز کنید.

سفارش فوری عسل ♥