گرده افشانی کل منو: هندوانه…


سالاد خیار هندوانه NHB ALT نهایی rgb lr

به نسخه دیگری از منوی گرده افشانی شما، مجموعه وبلاگ های دستور العمل محور ما با همکاری متخصص تغذیه و تناسب اندام Mitzi Dulan، RD، CSSD، متخصص تغذیه آمریکا خوش آمدید. در طول این مجموعه، ما دستور العمل‌های تازه‌ای را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم که بر تغذیه کامل غذا تمرکز دارد و مواد گرده‌افشانی‌شده توسط زنبور عسل را برجسته می‌کند و اهمیت گرده‌افشان‌های پرمشغله‌ای را نشان می‌دهد که به تغییر دنیای غذایی ما کمک می‌کنند. این ماه به طور کامل گرمای فصل تابستان را با این سالاد خوشمزه هندوانه با خیار با سس لیمو عسلی که به همان اندازه مغذی و طراوت است، پذیرایی می کنیم.

شکی نیست که هندوانه به عنوان میوه غیررسمی تابستان شهرت دارد، اما علاوه بر طعم شیرین، هندوانه در واقع دارای ویژگی های مفیدی نیز می باشد. از آنجایی که 92 درصد هندوانه از آب تشکیل شده است، به عنوان یک کمک کننده آبرسانی عالی عمل می کند – برای بچه هایی که چیزی بیش از آب می خواهند. و به گفته دوستان ما در watermelon.org، این میوه غنی از مواد مغذی است تاییدیه قلب انجمن قلب آمریکا به دلیل اینکه فاقد چربی، سدیم و کلسترول است و حاوی مواد مغذی است که از سلامت قلب حمایت می کند. در اینجا می توانید حقایق جالب هندوانه را بیاموزید.

اما یک دوست پرقدرت دیگر نیز در این غذای جانبی تابستانی وجود دارد که به همان اندازه سزاوار عشق است. درست است – ما در مورد خیار قدرتمند صحبت می کنیم! مانند هندوانه، خیارها دارای محتوای آب بالایی هستند و به شریک خود با 96 درصد آب دست می زنند! به گفته HealthLine.com، خیار همچنین کالری کمی دارد (با ۱۱۱ اونس پوست کنده نشده، خیار خام فقط ۴۵ کالری دارد) و منبع خوبی از ویتامین K، ویتامین C و منیزیم است. واقعیت جالب: کالری کم و محتوای بالای آب آن حتی ممکن است به کاهش وزن کمک کند! تحقیقات در مورد خواص آنتی اکسیدانی خیار همچنین نشان داده است که این خیار حاوی فلاونوئیدها و تانن ها است که دو گروه ترکیبی هستند که در مسدود کردن رادیکال های آزاد موثر هستند که می توانند منجر به بیماری های مزمن شوند. و بهتر از همه، خیار به راحتی وارد رژیم غذایی شما می شود، بنابراین می توانید از مزایای آن در تمام طول روز لذت ببرید!

نادیده می گیریم که هم هندوانه و هم خیار نیاز زنبورهای عسل برای گرده افشانی، به همین دلیل است که ما دوست داریم هم میوه های قدرتمند را برجسته کنیم (بله، در حالی که معمولاً برچسب گذاری شده و با سبزیجات یافت می شود، خیار در واقع یک میوه است!)، و زنبورهای عسل که آنها را در این تابستان با طراوت ممکن می کنند. ظرف جانبی و بدون توضیح بیشتر، ما خود را معرفی می کنیم سالاد خیار هندوانه با سس لیمو عسل!

عناصر

برای پانسمان:

  • 2 T – روغن زیتون فوق بکر
  • 1 قاشق چایخوری. – مزه آهک
  • 2 T – عسل
  • 4 T – آب لیموترش

برای سالاد:

  • 4 فنجان – هندوانه، مکعبی
  • 1 – خیار انگلیسی ورقه شده و ربع شده
  • 1/3 فنجان – نعناع تازه، نازک برش داده شده
  • 1/3 فنجان – فتا، خرد شده
  • نمک دریا به مزه (اختیاری)

جهت ها
در یک کاسه کوچک، روغن زیتون، پوست، عسل و آبلیمو را با هم مخلوط کنید.

هندوانه مکعبی، خیار و نعناع تازه را در یک کاسه متوسط ​​بریزید و به آرامی هم بزنید.

سس را روی هندوانه بپاشید و سپس فتا خرد شده را روی آن بمالید. در صورت تمایل نمک دریا را به مزه اضافه کنید.

ما می دانیم که این دستور پخت در کندو ما تکرار می شود و امیدواریم شما نیز آن را دوست داشته باشید. مطمئن باشید ماه آینده برای یک دستور العمل خوشمزه دیگر با گرده افشانی زنبور عسل به ما بپیوندید!

سفارش فوری عسل ♥