گرده افشانی کل منو: نارگیل عسل…


محصول مربع MITZI DULAN HS 2021 برای وبلاگ

بهار رسماً فرا رسیده است، یعنی بازگشت دوستان گرده افشان مورد علاقه ما به باغ ها، باغ ها، نخلستان ها، باتلاق ها و مزارع دور از انتظار نیست. هفته گذشته درباره نقش منحصر به فرد زنبورهای عسل به عنوان متولیان عرضه جهانی غذا صحبت کردیم، و این هفته با اخبار یک همکاری هیجان انگیز و یک دستور العمل جدید الهام گرفته از گرده افشان به شما باز خواهیم گشت!

از آنجایی که بسیاری از موادی که به یک رژیم غذایی متعادل و سالم کمک می کنند بدون زنبورهای عسل امکان پذیر نیستند – از جمله غذاهایی مانند میوه ها، سبزیجات و آجیل – ما مشتاق هستیم با متخصص تغذیه و تناسب اندام Mitzi Dulan، RD، CSSD، تغذیه آمریکا همکاری کنیم. متخصص در برخی از دستور العمل های جدید عسل که بر تغذیه کامل مواد غذایی تمرکز دارد و مواد گرده افشانی زنبور عسل را برجسته می کند.

از صبح تا شب، هیچ غذایی وجود ندارد که تحت تأثیر کار زنبورهای عسل قرار نگیرد – از گرانولا روی ماست در صبحانه تا میوه روی بستنی برای دسر، میوه‌های کار این گرده‌افشان‌ها کل منوی غذایی شما را در بر می‌گیرد. به مناسبت ماه ملی تغذیه، این مشارکت را با این شیرینی و مغزدار راه اندازی می کنیم نارگیل عسلی ماکادمیا + میله های گیلاس!

دولان می‌گوید: «عسل سال‌ها است که شیرین‌کننده‌ی مورد علاقه‌ام بوده است، زیرا یک عنصر کاملاً طبیعی است که برای سیاره زمین نیز مفید است. برای این دستور غذا به تنهایی، [honey bees] گرده افشانی آجیل ماکادمیا، گیلاس و بادام در حالی که از نارگیل نیز سودمند است.

ما امیدواریم که شما هم مانند ما از این دستور غذا لذت ببرید و حتماً هر ماه دوباره آن را بررسی کنید زیرا ما یک دستور العمل جدید الهام گرفته از زنبور عسل را به اشتراک می گذاریم!

عناصر:

  • 1 1/2 فنجان – جو دوسر
  • 1/2 فنجان – نارگیل خرد شده، شیرین نشده
  • 1/3 فنجان – آجیل ماکادمیا، خرد شده
  • 1/3 فنجان – آلبالو تارت خشک
  • 1/3 فنجان – عسل
  • 3 تی – کره بادام
  • 3 T – کره بادام زمینی
  • اسپری نچسب

جهت ها:
یک ظرف پخت 8*8 را با اسپری نچسب اسپری کنید.

در یک کاسه، مواد خشک جو دوسر، نارگیل، آجیل و گیلاس ترش را با هم مخلوط کنید. عسل، کره بادام و کره بادام زمینی را اضافه کنید و هم بزنید تا خوب ترکیب شوند.

داخل ظرف فر فشار داده و به مدت 3 ساعت سرد کنید.

به نوار برش دهید و لذت ببرید.

ما می خواهیم از تو بشنویم. مواد تشکیل دهنده گرده افشانی زنبور عسل مورد علاقه شما برای پخت و پز چیست؟ همه چیز را در نظرات زیر به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥