کوکی های خود را با عسل به سطح بعدی ببرید!


عسل واریته 2

اکتبر ممکن است به خاطر هالووین و آب نبات های آن شناخته شود، اما آیا می دانستید که اکتبر ماه ملی کوکی ها نیز هست؟ درست است – یک ماه کامل برای جشن گرفتن یکی از عالی ترین محصولات پخته شده. از قابلیت شخصی‌سازی تا اندازه و شکل قابل حمل، دلیلی وجود دارد که چرا کوکی‌ها برای قرن‌ها محبوب مانده‌اند! این هفته ما اینجا هستیم تا برخی از دستور العمل های شیرینی مورد علاقه خود را که با افزودن ساده عسل به سطح بالاتری ارتقا یافته اند، به اشتراک بگذاریم.

پس چرا باید به اضافه کردن عسل به دستور پخت شیرینی مورد علاقه خود فکر کنید (که ممکن است نسل‌ها در خانواده شما نقل شده باشد)؟ زیرا عسل بسیار بیشتر از افزودن مقدار مناسب شیرینی است (حقیقت خنده دار: عسل کمی شیرین‌تر از شکر است، بنابراین می‌توانید کمتر از آن برای رسیدن به همان شدت شیرینی استفاده کنید)، همچنین به عنوان یک مرطوب‌کننده عمل می‌کند و رطوبت را جذب می‌کند و آن را حفظ می‌کند تا اطمینان حاصل شود که کلوچه‌های شما با طعمی عالی از فر بیرون می‌آیند و خرد می‌شوند. این کیفیت مرطوب کننده همچنین ثابت شده است که به افزایش ماندگاری محصولات پخته شده شما، از جمله کوکی ها کمک می کند (یعنی اگر بتوانید دستان خود را از ظرف کوکی دور نگه دارید).

آیا در مورد تغییر به پخت با عسل عصبی هستید؟ نگران نباشید – ما نکات شیرینی داریم که به شما کمک می کند استاد پخت با عسل شوید!

  • هنگامی که در دستور العمل ها، عسل را به جای شیرین کننده دانه بندی شده جایگزین می کنید، با جایگزینی عسل با حداکثر 1/2 شکری که در دستور تهیه شده است، شروع کنید.
  • هنگام جایگزینی شکر به جای عسل در محصولات پخته شده:
    • به ازای هر فنجان عسل استفاده شده، مایع موجود در دستور غذا را 1/4 فنجان کاهش دهید.
    • به ازای هر فنجان عسل استفاده شده حدود 1/2 قاشق چایخوری جوش شیرین اضافه کنید.
    • دمای فر را 25 درجه کاهش دهید تا زیاد قهوه ای نشود.
  • برای اندازه گیری و تمیز کردن آسان، قبل از افزودن عسل، فنجان یا قاشق را با اسپری آشپزی بپوشانید.
  • یک شیشه 12 اونسی عسل برابر با یک فنجان اندازه گیری استاندارد است.

هنوز آماده تبدیل دستور العمل های خود نیستید؟ خوبه؛ ما همچنین چهار دستور پخت کوکی در زیر داریم که قبلاً در مورد عسل طراحی شده اند. هر یک از این دستور العمل ها شما را باورمند می کند و حتماً در جعبه دستور غذای خود جای خالی بگذارید زیرا این کوکی ها مطمئناً مورد علاقه خانواده شما خواهند بود!

ما می خواهیم از تو بشنویم. آیا دستور پخت شیرینی مورد علاقه الهام گرفته از عسل دارید؟ همه چیز را در نظرات به ما بگویید!

سفارش فوری عسل ♥