کندو می تواند جان انسان ها را نجات دهد: زنبورداری چگونه است…


جعبه های زنبور عسل در مزرعه آفتابگردان

بسیاری از ما حمایت های درمانی را که حیوانات می توانند انجام دهند، به ویژه برای افراد دارای معلولیت، دیده یا تجربه کرده ایم. تعامل با حیوانات می تواند باعث بهبودی شود و حتی می تواند به ایجاد جامعه کمک کند. اما آیا می دانستید که زنبورداری آیا می تواند حمایت عاطفی و تسکین جانبازان مبتلا به PTSD و اضطراب را فراهم کند؟

چندین سازمان وجود دارند که به سربازان کهنه کار نحوه نگهداری زنبورها را آموزش می دهند. Bees4Vets که در خارج از Sparks، نوادا اداره می شود، به کهنه سربازان ارتش و اولین پاسخ دهندگان که با اختلال استرس پس از سانحه (PTSD) یا آسیب مغزی تروماتیک (TBI) زندگی می کنند، از طریق زنبورداری در جوامع محلی خود کمک می کند. هدف این برنامه حمایت و آموزش جانبازان و اولین پاسخ دهندگان است تا بتوانند علاقه و مهارت های لازم برای شرکت در زنبورداری را به عنوان یک سرگرمی توسعه دهند.

برنامه جانبازان زنبور عسل دانشگاه مینه سوتا آموزش رایگان زنبورداری را برای جانبازان خود فراهم می کند. این برنامه به افتخار کهنه کار و زنبوردار، مایکل روش، که به شدت به مزایای درمانی زنبورداری برای دامپزشکان بازگشته اعتقاد داشت، تأسیس شد. از طریق آموزش عملی، جانبازان با کار با زنبورهای عسل مهارت های تفریحی و حرفه ای کسب می کنند. این برنامه مواد و آموزش های لازم را برای تبدیل زنبورداری به بخش مهمی از زندگی جانبازان فراهم می کند.

به طور مشابه، در منچستر، نیوهمپشایر، Hives for Heroes با تمرکز بر حفاظت از زنبور عسل، پیشگیری از خودکشی و انتقال سالم از خدمت، به کهنه سربازان قدرت می دهد. این برنامه یک پناهگاه امن برای زنبورداران کهنه کار فراهم می کند، جایی که زنبورداری جزء اصلی تفریح ​​درمانی آنها برای کمک به تسکین استرس پس از سانحه، افسردگی و اضطراب است.

برنامه زنبورداری ویرجینیای غربی به عموم این امکان را می دهد که عسل تولید شده توسط کهنه سربازان را هنگام خرید در فروشگاه غروب کشور ویرجینیای غربی نمونه برداری و خریداری کنند. به همین ترتیب، مزارع عسل گلدن پریری، واقع در منهتن، کانزاس، از کهنه سربازان در کشاورزی حمایت می کند. هر یک سنت از فروش این عسل باعث تقویت آموزش آنها می شود.

این برنامه ها مهارت های عملی زنبورداری را برای جانبازان با تمام سطوح تجربه زنبورداری آموزش می دهد. اگر علاقه مند به شروع یک برنامه زنبورداری هستید، فدراسیون زنبورداری آمریکا (ABF) یک منبع عالی است. ABF، که دارای کرسی در هیئت ملی عسل است، به جامعه و آموزش می بالد و منبعی برای بهترین شیوه ها و سلامت زنبور عسل است و منابع و برنامه های آنها چیزی برای همه فراهم می کند.

سفارش فوری عسل ♥