کره بادام زمینی عسلی بلغور جو دوسر


دوست دارید چیزی را در دست نگه دارید تا کمی به من برسید؟ شاید یک خوراکی شیرین با پروتئین و فیبر، یک میان وعده عالی و سریع باشد. این دستور برای عسل، کره بادام زمینی، توپ های جو دوسر ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید هر کسی می تواند آنها را بسازد – بنابراین به تجهیزات خاصی نیاز نیست.

نیش عسل انرژی طبیعی خانگی

تصویر شیشه عسل، فنجان کره بادام زمینی و توپ های جو دوسر تمام شده.

اینترنت مملو از دستور العمل هایی برای تهیه لقمه های انرژی یا پروتئین لقمه های خودتان است. بیشتر آنها حول محور بلغور جو دوسر، کره بادام زمینی (یا سایر کره های آجیل) و عسل می چرخند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

فراتر از آن، آسمان حد است. چیزهای اضافی زیادی وجود دارد که می توانید شامل: نارگیل، آجیل، کشمش و غیره باشید.

یکی از بهترین چیزها در مورد این دستور العمل ها استفاده از مواد معمولی است که اکثر ما قبلاً در دسترس داریم.

در این دستور غذا از عسل برای افزودن شیرینی و کمی انرژی اضافی استفاده می شود. باور کنید یا نه، طعم عسل را همه دوست ندارند. این یکی از راه‌هایی است که می‌توانید مقداری عسل طبیعی را در رژیم غذایی خود قرار دهید، حتی اگر عاشق واقعی عسل نباشید.

عزیزم با آشپزخانه غریبه نیست. استفاده از عسل در دستور العمل ها به صدها سال قبل برمی گردد. این قند طبیعی فوق‌العاده اشباع شده، خواص خوبی را به همراه دارد.

حالا بیایید واقعی باشیم – عسل شکر است. عسل یک کربوهیدرات است. اما این بدان معنا نیست که نباید آن را در حد اعتدال مصرف کنید. کربوهیدرات ها منبع انرژی مهمی هستند. با سایر مواد طبیعی مخلوط کنید و یک میان وعده قدرتمند خواهید داشت.

عناصر:

 • جوی قدیمی نپخته
 • کره بادام زمینی طبیعی
 • عسل
 • عصاره وانیل
 • دانه کتان آسیاب شده
 • لقمه های شکلاتی نیمه شیرین
مواد لازم برای تصویر توپ پروتئین عسل.

جوهای قدیمی: می توانید از جو دوسر سریع استفاده کنید، اما جو دوسر نورد قدیمی فیبر بیشتری را فراهم می کند.

کره بادام زمینی: در صورت امکان به دنبال کره بادام زمینی طبیعی باشید. محصول حاوی شربت ذرت با فروکتوز بالا و سایر افزودنی های مصنوعی نخواهد بود.

عسل: خام عسل همیشه بهترینه. خام و خالص یکسان نیستند. با این حال، اگر نمی توانید عسل خام را پیدا کنید یا از آن استفاده نکنید – اشکالی ندارد. نام تجاری واقعاً مهم نیست اگرچه من سعی می کنم در صورت امکان عسل ایالات متحده را پیدا کنم.

بذر کتان آسیاب شده: بذرهایی را بخرید که قبلا آسیاب شده اند. این به این دلیل است که دانه ها نرم هستند و به سختی آسیاب می شوند. برای تازگی آنها را در یخچال نگهداری کنید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

آیا این دستور پخت را دوست داشتید؟ لطفاً یک رتبه 5 ستاره (⭐⭐⭐⭐⭐) در کارت دستور غذای زیر بگذارید. و فراموش نکنید که من را در فیس بوک و دنبال کنید اینستاگرام.

لقمه عسل، بلغور جو و کره بادام زمینی در تابه

توپ های انرژی عسل، کره بادام زمینی و بلغور جو دوسر

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

یک میان وعده انرژی زا سریع و آسان برای نگه داشتن در دست. سادگی مواد را دوست خواهید داشت. کره بادام زمینی، عسل و بلغور جو دوسر در یک لقمه قدرتمند با هم ترکیب می شوند. ساخت آسان و فریز کردن برای استفاده بعدی.

زمان آماده سازی 20 دقیقه

زمان اضافی 10 دقیقه

زمان کل 30 دقیقه

دوره دسر

غذا آمریکایی

خدمات 2 ده

کالری 180 کیلو کالری

 • 2 فنجان ها بلغور جو دوسر مد قدیمی – جوی نپخته
 • 1 1/2 فنجان ها کره بادام زمینی طبیعی
 • 3/4 فنجان از عسل
 • 1 قاشق چایخوری از عصاره وانیل
 • 1/4 فنجان از دانه کتان آسیاب شده
 • 1/2 فنجان مینی لقمه های شکلاتی نیمه شیرین

از تاریک شدن صفحه نمایش خود جلوگیری کنید

 • همه مواد را به یک کاسه بزرگ اضافه کنید. (در صورت تمایل: ابتدا از غذاساز برای خرد کردن بلغور جو دوسر استفاده کنید – قبل از اضافه کردن مواد دیگر این کار را انجام دهید)

 • از یک قاشق بزرگ برای هم زدن مخلوط استفاده کنید. شما می خواهید همه چیز را بدون لکه های خشک با هم مخلوط کنید. اگر مخلوط خیلی چسبنده است – کمی بیشتر بلغور جو دوسر اضافه کنید. اگر خیلی شکننده بود، کمی کره بادام زمینی اضافه کنید.

 • با دستان خود مخلوط را به شکل توپ های کوچک بغلتانید و در یک تابه صاف قرار دهید. حداقل 10 دقیقه در یخچال قرار دهید.

 • وقتی لقمه سفت شد، لقمه ها را به مدت 7 تا 10 روز در ظرف در بسته در یخچال نگهداری کنید. برای ذخیره سازی طولانی تر – فریز کنید.

اینها یک میان وعده عالی برای مواقعی هستند که واقعاً به آن نیاز دارید. آنها همچنین راه خوبی برای گنجاندن مقداری عسل در رژیم غذایی شما هستند. اگر آنها برای شما خیلی چسبنده هستند – نسبت جو دوسر به کره بادام زمینی را آزمایش کنید. و از عسل غافل نشوید – گذاشتن بیش از حد آن آسان است. ** هشدار آلرژی – اگر به کره بادام زمینی حساسیت دارید، به جای آن نوع دیگری از کره آجیل را جایگزین کنید.

خدمت رسانی: 1gکالری: 180کیلو کالریکربوهیدرات ها: 19gپروتئین: 5gچربی: 11gچربی های اشباع شده: 2gچربی های چند غیر اشباع: 7gسدیم: 61میلی گرمفیبر: 3gقند: 12g

کلمه کلیدی نیش انرژی، نیش عسل، تنقلات عسل، نیش عسل کره بادام زمینی، میان وعده

ذخیره تنقلات انرژی زا عسل

عسل یک میان وعده انرژی زا طبیعی است. شکر تصفیه شده کالری خالی می دهد. اما عسل به کالری، آنزیم ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه و غیره کمک می کند.

این میان وعده های توپی پروتئینی سرشار از کربوهیدرات و پروتئین کره بادام زمینی هستند. آنها را می توان برای چند روز در یخچال نگهداری کرد. و برای نگهداری طولانی مدت بسیار منجمد هستند.

این لقمه های جو دوسر کره بادام زمینی همراه با عسل یک مکمل عالی برای برنامه میان وعده های سالم شما است. کالری دشمن نیست. بدن ما برای حفظ سلامتی و قوی‌تر شدن به کالری نیاز دارد.

اگر ایده شکلات و گیلاس باعث می شود جوانه های چشایی شما وزوز کنند، آن را امتحان کنید میله های گیلاس شکلاتی از گرین اوکلاهاما

چند ایده دیگر برای استفاده از عسل در آشپزخانه عبارتند از کوکی های عسلی کره بادام زمینی – استفاده از آرد گندم یا شاید از کورن فلکس برای تهیه خوشمزه استفاده کنید – عسل جویز.

و اگر می خواهید واقعاً یک قهرمان باشید، این Homemade را امتحان کنید لاک پشت های عسلی با کارامل و اسپند. خیلی خیلی خوبنسفارش فوری عسل ♥