کاری کنید که مادر احساس کند ملکه زنبور این مادر است…


بلنتز صبحانه زغال اخته عسلی

اگر حس زمان را از دست دادید، مانند بسیاری از ما در این زمان از سال، روز مادر در این آخر هفته نزدیک است. ما روز مادر را دوست داریم زیرا با تمام کارهایی که مادرمان انجام می دهد – کارپول، PTA، لباسشویی، کار، پختن غذاهای شگفت انگیز – و هر نقشی که ایفا می کنند – پرستار، درمانگر، راننده، سوپرزن – آنها سزاوار این هستند که روز خاص خود را جشن بگیرند. و از عشق غرق شد

حالا اگر در مورد گرفتن هدیه عالی برای مادر وحشت دارید، ما همان چیزی را داریم که شما نیاز دارید. هیچ چیز نمی گوید “دوستت دارم” مانند درست کردن چیز خاصی با در نظر گرفتن مادر، خواه یک کارت چاپ دستی، جواهرات خانگی یا یک غذای خوشمزه. ما هفت دستور العمل عسل داریم که ثابت می کند تنها با چند ماده، کمی زمان و عسل، می توانید به مادر احساس ملکه زنبور عسل بدهید!

به این فکر می کنید که مادر را با برانچ سنتی روز مادر پذیرایی کنید؟ چرا امسال آن را در خانه خود میزبانی نکنید و از یک صبحانه عسلی خوشمزه در پاسیو لذت ببرید؟ این دستور العمل های خوشمزه را امتحان کنید:

شاید مادر به درمان های آبگرم علاقه دارد. مشکلی نیست! عسل به عنوان یک مرطوب کننده طبیعی و ضد میکروبی، برای انواع دستور العمل های مراقبت از پوست خانگی عالی است. مقداری پول پس انداز کنید و با هر یک از بسیاری از داروهای زیبایی آنلاین با عسل، یک روز آبگرم در خانه را برای مادرتان پذیرایی کنید.

شاید یک شام خوب بیشتر مورد شما باشد. به عنوان یکی از معدود موادی که کل منو را در بر می گیرد، عسل را می توان به راحتی در هر غذای روی میز گنجاند. از سس سالاد گرفته تا ماریناد روی گوشت، توانایی عسل در ایجاد تعادل و افزایش طعم آن را به یک افزودنی ایده آل برای منوی غذایی شما تبدیل می کند. برای یک وعده غذایی پنج ستاره در خانه، این موارد را امتحان کنید:

و فراموش نکنید که در پایان روز نان تست مادر را نیز بریزید! چه راه بهتری برای جشن گرفتن با ملکه بی رویال ما؟ شما می توانید این دستور غذا را از اینجا دریافت کنید.

برای تمام کارهایی که او انجام داده و خواهد کرد، ما نان تست می کنیم. اینجا به تو، مامان!

خانواده شما چگونه مادر را جشن می گیرند؟ ما دوست داریم در مورد آن بشنویم! در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

سفارش فوری عسل ♥