کاردستی گلدان سفالی زنبور عسل


عاشقان زنبور عسل در همه جا از تزئین خانه و باغ های دوستدار گرده افشان خود با دکوراسیون زنبور عسل لذت می برند. استفاده از گلدان های سفالی برای ایجاد پروژه های منحصر به فرد باغ نیز یک سرگرمی بسیار محبوب است. فقط با استفاده از چند متریال می توانید یک کاردستی زنبور عسل گلدان سفالی برای نشان دادن عشق خود به این حشرات سخت کوش. مطمئناً یک افزودنی زیبا برای هر باغی خواهد بود.

گلدان های سفالی تراکوتا که در کنار هم جمع شده اند تا تصویر پروژه صنایع دستی زنبور عسل را نشان دهند.

DIY گلدان سفالی کاردستی زنبور عسل

انسان‌ها زنبور عسل را انسان‌سازی می‌کنند. این بدان معناست که ما احساسات، صفات انسانی و غیره را به زنبورها اعمال می کنیم. البته ما این را می دانیم زنبورها حشرات هستند نه مردم

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

با این حال، دادن برخی از ویژگی های انسانی به زنبور عسل هنوز هم سرگرم کننده است. همانطور که ما گلدان سفالی زنبور عسل ما را بسازید، توجه کنید که مال من فقط 4 پا دارد.

این من را به عنوان یک زنبوردار آزار می دهد زیرا اگر اطلاعات زیادی در مورد آن دارید آناتومی زنبور عسل، می دانید که زنبورها 6 پا دارند. با این حال، من واقعاً به ظاهر با 6 به جای 4 اهمیت نمی دادم.

امیدوارم من را به خاطر این انحراف شکل واقعی حشره ببخشید و از لذت بردن لذت ببرید ساخت این کاردستی زنبور گلدانی برای شما باغ زنبور عسل یا حیاط

کاردستی گلدان سفالی

صدها ایده مختلف برای کاردستی وجود دارد که می توان با استفاده از گلدان های سفالی تکمیل کرد. از نظر طراحی، این گلدان ها برای استفاده در فضای باز مناسب هستند. آنها را می توان رنگ کرد یا خالی گذاشت – برای گیاهان یا سایر پروژه های تزئینی استفاده کرد.

با استفاده از سیلر برای محافظت از رنگ خود، زنبور گلدان شما برای چندین فصل دوام می آورد. حتما از یک سیلر شفاف که برای پروژه های بیرونی مناسب است استفاده کنید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

انتخاب گلدان سفالی با اندازه مناسب

در این دستورالعمل من از 2 گلدان سفالی شش اینچی برای بدن استفاده می کنم. البته شما می توانید از هر سایزی استفاده کنید، اما این یک سایز متوسط ​​خوب است که قابل توجه است اما نه خیلی بزرگ دیگ سفالی فرد زنبور عسل.

این گلدان ها آنقدر ارزان هستند که اگرچه می توانید از گلدانی که قبلاً دارید دوباره استفاده کنید، من شما را تشویق می کنم فقط از گلدان های تمیزی استفاده کنید که برای رشد گیاهان استفاده نشده اند. در غیر این صورت ممکن است رنگ به خوبی به سطح خاک رس نچسبد.

اگر قصد دارید از کاردستی زنبور عسل خود در بیرون استفاده کنید، پس از اتمام کار حتما آن را با یک درزگیر شفاف اسپری کنید. این کار زیبایی و طول عمر کار شما را بسیار افزایش می دهد.

نکات:

برای بی نقص ساختن راه راه ها و همه چیز استرس نداشته باشید. در واقع، برخی از من کمی “گربه وامپس” هستند، اما چه کسی اهمیت می دهد. این یک کالای خانگی است، نه چیزی که از دستگاه بیرون آمده باشد.

از ساختن خود لذت ببرید زنبور عسل گلدان سفالی و از هر رنگ یا طرحی که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید. اگرچه زرد و مشکی رنگ‌های رایج تم حشرات هستند، لازم نیست از آن ترکیب رنگی استفاده کنید. از چیزی که فکر می کنید زیبا به نظر می رسد استفاده کنید.

برای این پروژه می توانید از گلدان های اندازه ای استفاده کنید. موارد ذکر شده در بخش مواد ارزان هستند و به راحتی پیدا می شوند. پس از صرفه جویی در باقی مانده، ممکن است یک انگیزه خلاقانه داشته باشید و بخواهید یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازید برای همراهی با خلق جدید خود

از گلدان Bee Terra Cotta خود مراقبت کنید

مانند زنبورهای عسل واقعی، خلقت شما نسبتاً شکننده است. می تواند به خوبی در برابر عناصر مقاومت کند، اما در صورت افتادن می شکند – یا اگر اجازه دهید پاها به هم بچسبند.

یک گوشه امن و آرام از باغ را برای قرار دادن آن پیدا کنید. شاید بخواهید یک باغ کوچک دوستدار زنبور عسل ایجاد کنید. شامل الف ایستگاه آبیاری زنبور عسل در منطقه همراه با برخی گل هایی که زنبورها را جذب می کنند. اکنون شما یک واحه گرده افشان کوچک ایجاد کرده اید.

در زندگی زنبور گلدان شما اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که برف یا هوای سرد زیادی می‌بارد، می‌توانید آن را به داخل ببرید. سپس، می توانید آن را جلا دهید و دوباره در بهار آن را بشکنید.

از گلدان زنبور عسل خود لذت ببرید

در کاردستی زنبور عسل گلدان سفالی افزودنی عجیب و غریب به دکوراسیون داخلی زنبور عسل یا باغ زنبور عسل بیرونی. ساخت و ساز به اندازه کافی ساده است که با نظارت کمی برای کودکان بزرگتر مناسب باشد.

یکی دیگر از ایده های جالب استفاده از گلدان های سفالی این است ظرف آب نبات ترا کوتا با تم زنبور عسل – درست کردن آن آسان است و یک ایده هدیه واقعا زیبا است.

اگر مقداری رنگ باقی مانده است، ممکن است آنها را نزدیک در نظر بگیرید سنگ های زنبور عسل نقاشی شده – آنها در باغ بسیار زیبا به نظر می رسند.

و برای یک پروژه واقعا سریع و آسان که بازیافت پسند است کاردستی زنبور عسل قوطی قلع برای یک پروژه باغ کوچک یا هدیه عالی است. یک راه عالی برای آموزش بچه ها در مورد گرده افشان ها به جز زنبورهای عسل.

زمانی که فصل گرما به پایان می رسد، زنبورها به خواب زمستانی می روند یا فعالیت کمتری دارند. با یک پروژه صنایع دستی داخلی، سرگرمی را به داخل بیاورید؟ گنوم ها موجودات کوچک مرموز هستند که بسیار محبوب هستند – شما می توانید خودتان بسازید گنوم زنبور عسل!

هشدار – ممکن است از زنبور گلدان سفالی خود لذت ببرید آنقدر که می خواهید دیگری بسازید. این یک هدیه عالی برای هر عاشق زنبور عسل است. از آن لذت ببرید زیرا عشق خود را به زنبورهای عسل شگفت انگیز ما نشان می دهید.

سفارش فوری عسل ♥