کاردستی توپ گلف – زنبورها


صنایع دستی زنبور عسل یک راه خلاقانه برای ابراز عشق خود به همه چیز ارائه دهید. این پروژه از توپ‌های گلف بازیافتی برای خلق فیگورهایی استفاده می‌کند که به طرق مختلف می‌توان از آنها لذت برد. زنبورهای توپ گلف یک دکوراسیون واقعا زیبا برای باغ خود درست کنید. و برای هدیه دادن عالی هستند! هر عاشق زنبور عسل با این ایده بازیافت عجیب و غریب خوشحال می شود. وقت آن است که یاد بگیریم چگونه زنبورهای توپ گلف خود را بسازید پروژه صنایع دستی

دو زنبور گلف کاردستی با تصویر توپ گلف قدیمی ساخته شده اند.

از توپ های گلف قدیمی برای ساخت صنایع دستی زنبور عسل استفاده کنید

یافتن دکوراسیون با تم زنبور عسل برای داخل یا خارج آسان است. زنبورها در صنایع دستی و طراحی بسیار محبوب هستند. صدها مورد را می توان با قیمت های مختلف خریداری کرد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

اما، وقتی می توانید یک مورد استفاده شده را بردارید و آن را به چیزی مفید تبدیل کنید – بازیافت کنید، فوق العاده است. استفاده از توپ های گلف بازیافتی برای پروژه راه دیگری برای دور نگه داشتن زباله ها از محل دفن زباله است.

این کاردستی سرگرم کننده زنبور عسل برای کودکان بزرگتر مناسب است – همچنین یک کاردستی عالی زنبور عسل برای بزرگسالان. دوستداران زنبورهای جوان نیز می توانند از آن لذت ببرند، اما ممکن است به کمک نیاز داشته باشند. سیم های کوچک و سوراخ های حفاری می تواند کمی چالش برانگیز باشد.

زنبورهای ساخته شده از توپ گلف قدیمی در تصویر باغ.

اگر شرکت کنندگان شما با مهارت های حرکتی خوب مشکل دارند، می توانید از قبل سوراخ ها را سوراخ کنید. سپس، یاران شما می توانند رنگ آمیزی و مونتاژ کنند. هنگامی که شما خود را ایجاد کردید زنبور توپ گلف صنایع دستی، آنها را می توان در داخل یا حتی بیرون در باغ به نمایش گذاشت.

صنایع دستی زنبور عسل آگاهی را ارتقا می دهد

اگرچه این یک پروژه سرگرم کننده آسان برای گذراندن یک بعد از ظهر تنبل است، اما می تواند یک تجربه یادگیری نیز باشد. قدردانی از زنبورهای عسل و همه گرده افشان ها رشد می کند که ما در مورد آنها بیشتر یاد می گیریم.

اگر با جوانان کار می کنید، یا با جوانان کار می کنید – زمان بسیار خوبی برای بحث در مورد برخی از اصول زنبور عسل است. هست یک زنبور عسل حشره یا حشره? ممکن است از یادگیری پاسخ تعجب کنید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

چرا زنبورها نیش می زنند و چگونه می توانیم از نیش زدن جلوگیری کنیم؟ و چه در مورد گرده افشانی زنبور عسل? واقعا اینقدر اهمیت داره؟ همه موضوعات عالی برای بحث در هنگام فکر کردن به زنبور عسل.

دستورالعمل های کاردستی زنبورهای توپ گلف نقاشی شده

بازیافت توپ های گلف قدیمی را به شکل های زنبور عسل تبدیل کنید که می توان از آنها برای تزئین داخل یا خارج باغ استفاده کرد. هدایای عالی هم

دو زنبور گلف کاردستی با تصویر توپ گلف قدیمی ساخته شده اند.

چگونه زنبورهای توپ گلف درست کنیم

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل های گام به گام برای استفاده از توپ های گلف قدیمی برای ایجاد زنبورهای عسل شایان ستایش.

  • مته برقی

  • مته 3/64 اینچی

  • عینک ایمنی

  • سیم بر، دم باریک

این یک کاردستی سرگرم کننده است که بزرگسالان و کودکان بزرگتر می توانند با نظارت از آن لذت ببرند. مواظب سرهای تیز سیم باشید – ممکن است در نظر داشته باشید که یک تکه کوچک نوار مشکی برق را دور انتهای تیز بپیچید – این تصور شبیه پای زنبور عسل یا انگشتان تارسال است.

با زنبورهای توپ گلف چه کنیم؟

خوب، وقتی زنبورهای خود را ایجاد کردید – حالا چه؟ اینها برخی از چیزهایی است که می دانم مردم از زنبورهای توپ گلف بازیافتی خود برای آنها استفاده کرده اند:

  • به زنبوردار، معلم، دوست هدیه بدهید
  • از نشانگرهای گیاهی در باغ یا حیاط استفاده کنید – برای علامت گذاری گیاهان دوستدار زنبور عسل
  • دکوراسیون داخلی برای هر اتاقی با اقلام با تم زنبور عسل
  • تزیینات مهمانی یا هدایا برای رویدادهای ویژه “مامان به زنبور عسل” یا “عروس به زنبور”.

*برای استفاده بادوام بیرونی، از مهر و موم اکریلیک برای اسپری هر یک از فیگورهای زنبور عسل استفاده کنید.

آخرین کلمه در مورد ساخت زنبورهای توپ گلف

ایجاد پروژه های دست ساز یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن وقت با خانواده یا داشتن کمی آرامش برای خود است. شما می توانید در رنگ آمیزی زنبورهای خود هر چقدر که می خواهید فانتزی داشته باشید یا آنها را ساده و ساده نگه دارید.

اگر می خواهید برای دوستان زنبور خود خانه کوچکی بسازید، این زیبا را امتحان کنید کاردستی زنبور اسکپ – زنبورهای من آنجا زندگی می کنند. و، شاید برخی سنگ های زنبور عسل نقاشی شده دوستان نیز اگر قصد دارید آنها را در باغ بگذارید.

البته اگر می خواهید یک زنبور واقعا بزرگ بسازید – یادگیری طرز تهیه زنبور عسل در گلدان سفالی فقط پروژه برای شماست

زنبورها ارزش زیادی برای زندگی ما قائل هستند. با ساختن فیگورهای کاردستی زنبور عسل کمی شیرینی را به زندگی خود بیاورید.

سفارش فوری عسل ♥