چگونه یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازیم


میله های هنری باغ در هر اندازه و طرحی قابل تصور هستند. آنها می توانند آثار هنری بسیار ساده یا خیره کننده باشند. اکثر مواردی که برای فروش می بینید دست ساز هستند و نیاز به زمان زیادی دارند. به جای پرداخت هزینه، می توانید خودتان آن را بسازید. چرا که نه یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازید برای نشان دادن عشق خود به زنبورها و سایر گرده افشان ها.

قطب هنری باغ زنبور عسل با تصویر طرح زنبور عسل.

طراحی قطب هنری باغ DIY

رنگ ها و طرح های ممکن با قطب هنری شما بی نهایت است. این ممکن است پروژه را از جهاتی دشوارتر کند. انتخاب بیش از حد ممکن است به اندازه کمبود اطلاعات دشوار باشد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از، اینکه قصد دارید خود را در کجا قرار دهید قطب هنری باغ زنبور عسل؟ آیا آن را در خارج از یک نقطه سایه از شما خواهد بود باغ دوستدار زنبور عسل? یا زیر آفتاب؟ شاید شما یک مکان سرپوشیده مانند آلاچیق دارید و ساخته شما به عنوان یک میز کوچک عمل می کند؟

اندازه نیز یک عامل می شود. بسیاری از میله های باغ خریداری شده 5 اینچ ارتفاع دارند. اگر می خواهید یک خانه پرنده در بالای آن قرار دهید – خوب است. با این حال، اگر می‌خواهید یک کلاهک نور خورشیدی در بالا قرار دهید، یک قطب هنری کوتاه‌تر ممکن است کاربردی‌تر باشد.

اگر می خواهید با تم زنبور عسل خود ادامه دهید، حتماً چند رنگ که به زنبور عسل نشان می دهد اضافه کنید. زرد، سیاه، سفید و چند رنگ گل زیبا.

همانطور که پروژه خود را طراحی می کنید، می تواند روشن و پررنگ باشد یا چیزی ظریف که با پس زمینه ترکیب شود.

آیا میله خود را در منطقه ای با گلهایی که زنبورها دوست دارند? آن گل ها چه رنگی خواهند بود؟ ممکن است هنگام انتخاب یک طرح، آن را در نظر بگیرید.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

پروژه های صنایع دستی زنبور عسل بسیار محبوب هستند و هدایای عالی نیز می سازند!

انتخاب یک میله چوبی

محبوب ترین نوع میله چوبی ساده 4×4 است که برای استفاده بیرونی طراحی شده است. اینها معمولاً در طول 6 اینچ هستند، اما افراد خوب در فروشگاه آن را برای شما برش می دهند.

از آنجایی که چوب اغلب تحت درمان قرار می گیرد، ممکن است در لمس مرطوب یا “سبز” احساس شود. اگر تیرک مایل به سبز داشتید، آن را به مدت یک ماه یا بیشتر در مکانی سایه قرار دهید و بگذارید خشک شود.

این به چسبندگی بهتر رنگ شما کمک می کند. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک تیر چوبی خشک پیدا کنید، حتی بهتر است.

قطب هنری باغ زنبور عسل در نزدیکی تصویر درختچه سبز.

نقاشی میله باغ شما

نقاشی روی چوبی که برای قرار دادن در فضای باز طراحی شده است برای افراد ضعیف نیست. من کمی OCD دارم و عاشق خطوط صاف و واضح هستم. این تقریباً در یک میله چوبی با توده ها، برآمدگی ها و ترک ها غیرممکن است.

بنابراین، در اینجا کمی خود را شل کنید. استفاده از قلم مو برای چسباندن رنگ و قلم های رنگ به طرح کلی برای دست کمتر ثابت من بهترین کار را داشت.

هنگام ساخت قطب هنری باغ، امکانات زیادی برای طراحی وجود دارد. اگر استعداد هنری دارید، آسمان حد است.

با این حال، اکثر ما اینطور نیستیم و با این مشکل مواجه هستیم که چگونه می‌توان طرح‌ها را روی میل قرار داد. از آنجا که اینها اغلب با طرح هنر عامیانه ساخته می شوند، اشکال و رنگ های ساده مناسب هستند.

استنسیل و ردیابی

بسیاری از شابلون های زیبا را برای استفاده در قطب هنری خود خواهید یافت. شخصاً استنسیل ها از من متنفرند. به طور جدی، و من همه روش‌ها را برای جلوگیری از خونریزی امتحان کرده‌ام – فقط نتوانستم آن را روی چوب‌های ناهموار و ناهموار کار کنم.

با این حال، اگر لمس لازم برای استفاده مناسب از شابلون ها را دارید، می توانند به شما در ایجاد یک طرح زیبا در مدت زمان کوتاهی کمک کنند.

ردیابی برای من بهتر کار کرد. پس از چاپ چند طرح ساده روی کاغذ، پشت آن با سرب مدادی پوشانده شد.

سپس، می‌توانم روی تصویر ردیابی کنم و اثری خفیف روی قطب باغ زنبور عسل بگذارم. از آنجا می توانید به رنگ آمیزی و ترسیم طرح به صورت دلخواه ادامه دهید.

قطب هنری باغ زنبور عسل با تصویر طرح زنبور عسل.

قطب هنری باغ نقاشی شده (تم زنبور عسل)

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

ایجاد یک طرح سفارشی از یک قطب هنری باغ با تم زنبور عسل برای فضای زندگی در باغ یا حیاط خلوت شما

  • خط کش مربع

  • Paint Brushes Asst

  • آماده سازی استخر چوبی به احتمال زیاد، قطب انتخاب شده دارای چند ترک خواهد بود. برای پر کردن شکاف های اصلی با پرکننده چوب وقت بگذارید.پس از خشک شدن برای مدت زمان مورد نیاز، از کاغذ سنباده برای صاف کردن پرکننده چوب اضافی و سایر عیوب اصلی چوب استفاده کنید.
  • پایه چوبی را با پوشش پایه رنگ کنید. برای اطمینان از بهترین شانس برای یک سطح رنگ آمیزی خوب، تمام طرف قطب خود را با یک درزگیر خوب اسپری کنید. کیلز یا اسپری مشابه به خوبی کار می کند. (دستیار گربه سیاه اختیاری است).
  • از خط کش یا مربع برای صاف نگه داشتن طرح استفاده کنید. از آنجایی که قطب دارای 4 ضلع است، ممکن است یک خط کش یا مربع برای شما بسیار مفید باشد. البته، هیچ کس نمی گوید که شما باید کناره ها را در یک ردیف قرار دهید – اما اگر یک نوار رنگی در اطراف میله برنامه ریزی کنید – این ابزار مفید است.
  • رنگ های پس زمینه و بخش ها را رنگ آمیزی کنید.اگر قطب هنری باغ زنبور شما دارای چندین بخش با رنگ های پس زمینه متفاوت است، اکنون زمان انجام این کار است. بخش ها را برای رنگ های مختلف علامت گذاری کنید و به نقاشی بپردازید.
  • طرح های کوچک اضافه کنید. دست آزاد، شابلون یا ردیابی. اکنون زمان اضافه کردن عناصر کوچک طراحی است. اگر می توانید از شابلون استفاده کنید. در غیر این صورت، تصاویر ساده را چاپ کنید، پشت آن را با سرب مداد بپوشانید و تصویر را روی پروژه خود ردیابی کنید.
  • اگر چیزی را دوست ندارید، از نو شروع کنید، اشکالی ندارد. برای نقاشی بیش از حد آماده باشید – چیزی که تا زمانی که اینطور نباشد ایده خوبی به نظر می رسد. رنگ اکریلیک بسیار بخشنده است.
  • درمان و مهر و موم. هنگامی که از طراحی خود راضی بودید (یا به همان اندازه که می خواهید باشید)، اجازه دهید پروژه برای یک روز خشک شود. سپس، ایده خوبی است که با یک پوشش خوب از سیلر اکریلیک اسپری کنید. اگر پست شما در معرض آب و هوای بسیار سخت قرار می گیرد، می توانید از مارین سیلر یا چیزی مشابه برای محافظت بیشتر استفاده کنید.

با استفاده از قطب هنری باغ زنبور عسل

بدانید که شما این شاهکار را خلق کرده اید، با آن چه خواهید کرد؟ می دانید که من اغلب وقتی از فروشگاه گیاهی برمی گردم چنین احساسی دارم. من یک بوته یا درختچه شگفت انگیز را می بینم که زنبورهای من دوست دارند – سپس به خانه برگردند و فکر کنند – حالا چه چیزی!

شما می توانید از پروژه خود در هر جایی که بخواهید استفاده کنید. یک کلاه تزئینی برای بالا و یک پایه چوبی زیبا اگر به خوبی از بین برود، به پایان می رسد. شاید، الف درپوش پست با چراغ خورشیدی برای یک منطقه پیاده رو

می توانید به سادگی سوراخی به عمق 6 اینچ در پایین تیرک ایجاد کنید و از یک قطعه یا میلگرد برای لنگر انداختن آن استفاده کنید. یا می توانید آن را کمی طولانی تر کنید و از مخلوط پست بتن برای گیرش دائمی آن استفاده کنید.

هنگامی که باغ شما با قطب هنری سفارشی تزئین شد، ممکن است به فکر اضافه کردن یک هنر زنبور دیگر باشید – این گلدان سفالی زنبور عسل دوست دارم از باغ شما دیدن کنم

سفارش فوری عسل ♥