چگونه یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازیم


همه ما عاشق اضافه کردن چیزهای جالب به فضاهای زندگی بیرونی خود هستیم. قطب های هنری باغ، به یکی از موارد مورد علاقه تبدیل شده اند و در هر اندازه و طرحی قابل تصور هستند. آنها می توانند آثار هنری بسیار ساده یا خیره کننده باشند. اکثر مواردی که برای فروش می بینید دست ساز هستند و برای تولید به زمان زیادی نیاز دارند. به جای پرداخت هزینه، می توانید خودتان آن را بسازید. چرا که نه یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازید برای نشان دادن عشق خود به زنبورها و دیگر گرده افشان ها.

طراحی قطب هنری باغ DIY

قطب هنری باغ زنبور عسل DIY با تصویر طرح زنبور.

رنگ ها و طرح های ممکن با قطب هنری شما بی نهایت است. این ممکن است پروژه را از جهاتی دشوارتر کند. انتخاب بیش از حد ممکن است به اندازه کمبود اطلاعات دشوار باشد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

مواردی که باید در نظر بگیرید عبارتند از اینکه قصد دارید خود را در کجا قرار دهید قطب هنری باغ زنبور عسل؟ آیا بیرون در یک نقطه سایه از شما خواهد بود باغ دوستدار زنبور عسل? یا در آفتاب؟

شاید شما یک مکان سرپوشیده مانند آلاچیق دارید و ساخته شما به عنوان یک میز کوچک عمل می کند؟ اگر چنین است، پس لازم نیست به اندازه محافظت در برابر آفتاب و باران نگران باشید.

اندازه نیز یک عامل می شود. بسیاری از میله های باغ خریداری شده 5 اینچ ارتفاع دارند. اگر می خواهید یک خانه پرنده در بالای آن قرار دهید – خوب است. با این حال، اگر می خواهید یک کلاه نور خورشیدی در بالا قرار دهید، یک قطب هنری کوتاه تر ممکن است کاربردی تر باشد.

اگر می خواهید به کار خود ادامه دهید تم زنبور عسل، حتماً چند رنگ که نشان دهنده زنبور عسل هستند را در نظر بگیرید. زرد، سیاه، سفید و چند رنگ گل زیبا.

همانطور که پروژه خود را طراحی می کنید، می تواند روشن و پررنگ باشد یا چیزی ظریف که با پس زمینه ترکیب شود.

آیا میله خود را در منطقه ای قرار می دهید با گلهایی که زنبورها دوست دارند? آن گل ها چه رنگی خواهند بود؟ ممکن است هنگام انتخاب یک طرح، آن را در نظر بگیرید.

اگر زمان زیادی دارید، ممکن است یکی برای یک دوست بسازید. پروژه های صنایع دستی زنبور عسل بسیار محبوب هستند و هدایای عالی می دهند!

انتخاب یک میله چوبی

محبوب ترین نوع میله چوبی ساده 4×4 است که برای استفاده بیرونی طراحی شده است. اینها معمولاً در طول 6 اینچی هستند، اما افراد خوب در فروشگاه آن را برای شما برش می دهند.

از آنجایی که چوب اغلب تحت درمان قرار می گیرد، ممکن است در لمس مرطوب یا “سبز” احساس شود. اگر تیرک مایل به سبز داشتید، آن را به مدت یک ماه یا بیشتر در مکانی سایه قرار دهید و بگذارید خشک شود.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

این به چسبندگی بهتر رنگ شما کمک می کند. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک تیر چوبی خشک پیدا کنید، حتی بهتر است.

قطب هنری باغ زنبور عسل در نزدیکی تصویر درختچه سبز.

نقاشی میله باغ شما

نقاشی روی چوبی که برای قرار دادن در فضای باز طراحی شده است برای افراد ضعیف نیست. من کمی OCD دارم و عاشق خطوط صاف و واضح هستم. این تقریباً در یک تیر چوبی با توده ها، برآمدگی ها و ترک ها غیرممکن است.

بنابراین، در اینجا کمی خود را شل کنید. می توانید هر شکاف بزرگی را با پرکننده چوب پر کنید. اما به یاد داشته باشید که شما به آن نگاه می کنید موقعیت باغ نقاشی شده شماt از یک نقطه دید بسیار نزدیک تر از حالت عادی.

استفاده از قلم مو برای اعمال مناطق بزرگ رنگ و قلم های رنگ برای طرح کلی برای دست کمتر ثابت من بهترین کار را داشت.

امکانات زیادی برای طراحی زمانی وجود دارد ساخت یک قطب هنری باغ. اگر استعداد هنری دارید، آسمان حد است.

با این حال، اکثر ما اینطور نیستیم و با این مشکل مواجه هستیم که چگونه می توان طرح ها را روی میل قرار داد. از آنجایی که اینها اغلب با طرح هنر عامیانه ساخته می شوند، اشکال و رنگ های ساده مناسب هستند.

ردیابی ایده های طراحی برای پست باغ نقاشی شده.

استنسیل و ردیابی

بسیاری از شابلون های زیبا را برای استفاده در قطب هنری خود خواهید یافت. شخصاً استنسیل ها از من متنفرند. به طور جدی، و من هر روشی را برای جلوگیری از خونریزی امتحان کرده‌ام – فقط نتوانستم آن را روی چوب‌های ناهموار و ناهموار کار کنم.

با این حال، اگر لمس لازم برای استفاده مناسب از شابلون ها را دارید، می توانند به شما در ایجاد یک طرح زیبا در مدت زمان کوتاهی کمک کنند.

ردیابی برای من بهتر کار کرد. پس از چاپ چند طرح ساده روی کاغذ، پشت آن با سرب مدادی پوشانده شد.

سپس، می‌توانم روی تصویر ردیابی کنم و اثری جزئی بر روی تیر چوبی بگذارم. از آنجا می توانید به رنگ آمیزی و ترسیم طرح به صورت دلخواه ادامه دهید.

با استفاده از قطب هنری باغ زنبور عسل

وقتی شاهکار خود را خلق کردید، با آن چه خواهید کرد؟ می دانی که من اغلب وقتی از فروشگاه گیاهی برمی گردم چنین احساسی دارم. من یک فوق العاده می بینم بوته یا بوته زنبورهای من دوست دارم – سپس به خانه برگرد و فکر کن – حالا چه!

شما می توانید از پروژه خود در هر جایی که بخواهید استفاده کنید. یک کلاه تزئینی برای قسمت بالایی و یک پایه چوبی زیبا اگر به خوبی از بین برود به پایان می رسد. شاید، الف درپوش پست با چراغ خورشیدی برای یک منطقه پیاده رو

شما به سادگی می توانید سوراخی به عمق 6 اینچ در پایین تیرک ایجاد کنید و از یک قطعه میلگرد (یا مجرا) برای لنگر انداختن آن استفاده کنید. یا می توانید آن را کمی طولانی تر کنید و از مخلوط پست بتن برای گیرش دائمی آن استفاده کنید.

هنگامی که باغ شما با قطب هنری تزئین شد، ممکن است به فکر اضافه کردن یک هنر زنبور دیگر باشید – این زنبور عسل گلدان سفالی دوست دارم از باغ شما دیدن کنم و همیشه ایده خوبی است که a را راه اندازی کنید ایستگاه آبیاری زنبور عسل برای گرده افشان های تشنه

برای یک نمایشگر داخلی، ساختن اینها را آسان در نظر بگیرید زنبور عسل کوچک. شما می توانید تمام مواد را در یک فروشگاه دلار پیدا کنید. آنها بسیار ارزان هستند و صفحه نمایش منحصر به فردی را ارائه می دهند.

اگر در خانواده خود عاشق کوتوله ها هستید، شاید باید خودتان را بسازید گنوم زنبور عسل! بسیاری از کارهای حیله گر سرگرم کننده برای انجام و زمان بسیار کم!

قطب هنری باغ زنبور عسل DIY با تصویر طرح زنبور.

قطب هنری باغ نقاشی شده (تم زنبور عسل)

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

ایجاد یک طرح سفارشی از یک قطب هنری باغ با تم زنبور عسل برای فضای زندگی باغ یا حیاط خلوت شما

  • خط کش مربع

  • Paint Brushes Asst

  • آماده سازی استخر چوبی به احتمال زیاد، قطب انتخاب شده دارای چند ترک خواهد بود. برای پر کردن شکاف های اصلی با پرکننده چوب وقت بگذارید.پس از خشک شدن برای مدت زمان مورد نیاز، از کاغذ سنباده برای صاف کردن پرکننده چوب اضافی و سایر عیوب اصلی چوب استفاده کنید.
  • پایه چوبی را با پوشش پایه رنگ کنید. برای اطمینان از بهترین شانس برای یک سطح رنگ آمیزی خوب، تمام طرف قطب خود را با یک درزگیر خوب اسپری کنید. کیلز یا اسپری مشابه به خوبی کار می کند. (دستیار گربه سیاه اختیاری است).
  • از خط کش یا مربع برای صاف نگه داشتن طرح استفاده کنید. از آنجایی که قطب دارای 4 ضلع است، ممکن است یک خط کش یا مربع برای شما بسیار مفید باشد. البته، هیچ‌کس نمی‌گوید که باید کناره‌ها را در یک ردیف قرار دهید – اما اگر یک نوار رنگی در اطراف میله در نظر بگیرید – این ابزار مفید است.
  • رنگ های پس زمینه و بخش ها را رنگ آمیزی کنید.اگر قطب هنری باغ زنبور شما دارای چندین بخش با رنگ های پس زمینه متفاوت است، اکنون زمان انجام این کار است. بخش ها را برای رنگ های مختلف علامت گذاری کنید و به نقاشی بروید.
  • طرح های کوچک اضافه کنید. دست آزاد، شابلون یا ردیابی. اکنون زمان اضافه کردن عناصر کوچک طراحی است. اگر می توانید از شابلون استفاده کنید. در غیر این صورت، تصاویر ساده را چاپ کنید، پشت آن را با سرب مداد بپوشانید و تصویر را روی پروژه خود ردیابی کنید.
  • اگر چیزی را دوست ندارید، از نو شروع کنید، اشکالی ندارد. برای نقاشی بیش از حد آماده باشید – چیزی که تا زمانی که اینطور نباشد ایده خوبی به نظر می رسد. رنگ اکریلیک بسیار بخشنده است.
  • درمان و مهر و موم. هنگامی که از طراحی خود راضی بودید (یا به همان اندازه که می خواهید باشید)، اجازه دهید پروژه برای یک روز خشک شود. سپس، ایده خوبی است که با یک پوشش خوب از سیلر اکریلیک اسپری کنید. اگر پست شما در معرض آب و هوای بسیار سخت قرار می گیرد، می توانید برای محافظت بیشتر از سیلر دریایی یا چیزی مشابه استفاده کنید.
سفارش فوری عسل ♥