چگونه یک ظرف آب نبات گلی بسازیم – به سبک زنبور عسل


صنایع دستی با تم زنبور عسل یک فعالیت سرگرم کننده برای افراد در هر سنی است. جنبه های زیادی از زندگی زنبور عسل وجود دارد که می توان آنها را تحسین کرد. جای تعجب نیست که صنایع دستی زنبور عسل چنین ضربه ای هستند در این مقاله در حال بررسی هستیم چگونه یک ظرف آب نبات گلدان زنبور عسل درست کنیم. فقط مواد کمی مورد نیاز است و بیشتر آنها را می توان به راحتی در مغازه های صنایع دستی محلی یا مراکز باغ پیدا کرد.

آب نبات ظرف گلی زنبور عسل DIY

آب نبات با تم زنبور عسل و تصویر گلدان سفالی.

یکی از جالب ترین جنبه های این پروژه سازگاری است. گزینه ها بی پایان هستند. شما می توانید از یک کاسه شیشه ای با شکل یا اندازه متفاوت برای “قسمت کاسه” استفاده کنید. اما، مطمئن باشید که پایه لیوان می تواند روی ته دیگ سفالی محکم بنشیند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

همچنین، به خاطر داشته باشید که یک لیوان بیش از حد بزرگ در قسمت بالایی با یک پایه بسیار کوچک یا باریک، بالای پروژه شما را سنگین و ناپایدار می کند. این می تواند منجر به شکست کل تلاش شود.

هنگام انتخاب کاسه شیشه ای برای استفاده، نکته دیگری که باید در نظر بگیرید اندازه دهانه بالای کاسه است.

نیازی نیست که بیش از حد بزرگ باشد، اما برای دسترسی به چیزهای خوب باید بتوانید دستی به آن وارد کنید.

انتخاب رنگ یا تم

من ظرف آب نبات ظرف گلی زنبور عسل از رنگ های خانواده زرد و سیاه استفاده می کند. اگرچه زنبورهای عسل لزوماً زرد و سیاه نیستند، این ترکیب رنگی است که به اکثر مردم می گوید “BEE”.

من تنوع ملایم تری می خواستم، بنابراین رنگ رنگ “لیمویی” را برای پایه انتخاب کنید. برای بدن زنبور عسل از رنگ مشکی و رنگ زرد متفاوت استفاده شده است. هدف من این بود که برای پروژه خود ظاهری نرم داشته باشم.

با خیال راحت با ترکیب رنگ خود جسورانه پیش بروید. این کار پروژه شما را بیشتر متمایز می‌کند، اما اگر بسیار روشن باشید – همچنین خطوط در گلدان سفالی را آشکارتر می‌کند.

و، این روش برای هر ظرف آب نبات تراکوتا یا ظرف کاسه ماهی کار می کند – اگر می خواهید آن را اینطور بنامید.

قرمز و سفید برای روز ولنتاین، نارنجی و سیاه برای روز شکرگزاری، سفید و پاستل برای عید پاک… عکس را می‌بینید؟

نکاتی برای ساخت ظرف آب نبات

این پروژه با هر ترکیبی از اندازه و رنگ به طور گسترده ای متغیر است. برای ایمنی، مطمئن شوید که پایه شما به اندازه کافی بزرگ باشد تا گلدان شیشه ای را در بالا نگه دارد.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعات در مورد زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

اندازه نعلبکی و کاسه خود را بررسی کنید. من از یک قابلمه 6 اینچی استفاده کردم اما یک نعلبکی 6 اینچی برای درب من خیلی بزرگ بود. به همین دلیل مجبور شدم سایزش را کم کنم تا بشقاب من محکم روی لبه کاسه من قرار بگیرد.

هنگام اسپری سیلر روی پروژه خود، از کت های بسیار سبک استفاده کنید. در غیر این صورت، نشانگر شارپی خوب از آن استفاده می کنید تا مشخص کنید زنبورهای شما مانند من می دوند و شما را ناراضی می کنند.

کشیدن یک زنبور ساده

شاید شما یک هنرمند نیستید – من هم هنرمند نیستم، اگرچه من مردمی را با این موهبت تحسین می کنم. برای این پروژه یک زنبور ساده خوب است. این کاری است که من انجام دادم.

یک بیضی بکشید، 2 دایره گرد کوچک برای بالها اضافه کنید (یکی در هر طرف با کمی کاما برای نشان دادن حرکت)، 2 آنتن، یک بیضی کوچک سیاه برای ناحیه سر، یک نیش نوک تیز و چند راه راه اضافه کنید.

مراحل کشیدن تصویر طرح زنبور عسل
  • از مداد تا خشن در طراحی استفاده کنید
  • رنگ زرد نشانگر رنگ posci برای رنگ آمیزی در بدن زنبور – بگذارید خشک شود
  • نوک معمولی شارپی مشکی برای ترسیم بدنه زنبور عسل، آنتن ردیابی، رنگ در سر و نیش – در صورت تمایل خطوط نقطه‌دار اضافه کنید
  • از یک نشانگر رنگ posci سیاه برای اضافه کردن چند نوار پررنگ استفاده کنید

توجه: اگر اجازه ندهید کاملاً خشک شود، آن نشانگر شارپی لعنتی اجرا خواهد شد.

دیگر پروژه های زنبور عسل برای لذت بردن

زنبورهای بامبل، زنبورهای عسل و سایر گرده افشان‌ها الهام‌بخش‌های خوبی برای تجربه صنایع دستی ما هستند. این که آیا در حال ساختن هستید شمع موم زنبور عسل با پوسته تخم مرغ، پدید آوردن چراغ چای صدفی یا ساختن برخی سنگ های زنبور عسل نقاشی شده برای باغ – ایده های هولناک زیادی برای امتحان وجود دارد.

امیدوارم از جریان یافتن آب‌میوه‌های خلاقانه‌تان لذت ببرید و این ظرف شیرینی تراکوتا با تم زنبور عسل را برای خودتان یا به عنوان هدیه درست کنید.

هر عاشق زنبور عسل خوشحال خواهد شد. آنها قطعات مکالمه ای عالی برای هدایای معلم می سازند، دوستان زنبورداری و حتی مادربزرگ یکی را دوست خواهند داشت.

سفارش فوری عسل ♥