چگونه یک زنبور عسل گلدانی درست کنیم


عاشقان زنبور عسل در همه جا از تزئین خانه و باغ های دوستدار گرده افشان خود با دکوراسیون زنبور عسل لذت می برند. استفاده از گلدان های سفالی برای ایجاد پروژه های منحصر به فرد باغ نیز یک سرگرمی بسیار محبوب است. فقط با استفاده از چند ماده می توانید یک زنبور عسل گلدان سفالی با استفاده از گلدان های سفالی عشق خود را به این حشرات سخت کوش نشان دهید. مطمئناً یک افزودنی زیبا برای هر باغی خواهد بود.

یک زنبور گلدانی بسازید (بامبل یا عسل)

گلدان های سفالی تراکوتا که در کنار هم جمع شده اند تا تصویر پروژه صنایع دستی زنبور را نشان دهند.

این کاردستی زنبور عسل گلدان سفالی افزودنی عجیب و غریب به دکوراسیون داخلی زنبور عسل یا باغ زنبور بیرونی شما. ساخت و ساز به اندازه کافی ساده است که با نظارت کمی برای کودکان بزرگتر مناسب باشد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

برای انسان ها زنبورها را انسان سازی می کنند. این بدان معناست که ما احساسات، صفات انسانی و غیره را به زنبورها اعمال می کنیم. البته ما این را می دانیم زنبورها حشرات هستند-نه مردم

با این حال، دادن برخی از ویژگی های انسانی به زنبور عسل هنوز هم سرگرم کننده است. ما آنها را عصبانی می‌دانیم و حتی تصاویری خلق می‌کنیم که لبخند زدن آنها را نشان می‌دهد.

همانطور که ما ساختن زنبورهای گلدان “مردم”، توجه کنید که مال من فقط 4 پا دارد. این من را به عنوان یک زنبوردار آزار می دهد. زیرا اگر شما چیزهای زیادی در مورد آن بدانید آناتومی زنبور عسل، می دانید که زنبورها 6 پا دارند.

می‌توانستم از گلدان‌های سفالی بیشتری استفاده کنم تا هر ۶ پایه را به طرحم بدهم. با این حال، من واقعاً به ظاهر با 6 به جای 4 اهمیت نمی دادم.

امیدوارم من را به خاطر این انحراف شکل واقعی حشره ببخشید و از لذت بردن لذت ببرید ساخت این کاردستی زنبور گلدانی برای شما باغ زنبور عسل یا حیاط یا هدیه ای برای دوست عاشق زنبور عسل.

مواد برای کاردستی گلدان سفالی

گلدان های سفالی و رنگ هایی که برای ایجاد زنبورهای گلدان سفالی استفاده می شود.

صدها ایده مختلف برای کاردستی وجود دارد که می توان با استفاده از گلدان های سفالی تکمیل کرد. از نظر طراحی، این گلدان ها برای استفاده در فضای باز مناسب هستند. آنها را می توان رنگ کرد یا خالی گذاشت – برای گیاهان یا سایر پروژه های تزئینی استفاده کرد.

برای محافظت از رنگ خود با سیلر اسپری کنید و زنبور گلدان شما برای چندین فصل دوام می آورد. حتما از سیلر شفافی استفاده کنید که برای پروژه های فضای باز مناسب است.

انتخاب اندازه مناسب

در این دستورالعمل من از 2 گلدان سفالی شش اینچی برای بدن استفاده می کنم. البته می توانید از هر اندازه ای استفاده کنید، اما این یک سایز متوسط ​​خوب است که قابل توجه است اما نه بیش از حد بزرگ دیگ سفالی زنبور عسل مردم.

این گلدان ها آنقدر ارزان هستند که اگرچه می توانید از گلدانی که قبلاً دارید دوباره استفاده کنید، توصیه می کنم فقط از گلدان های تمیزی استفاده کنید که برای رشد گیاهان استفاده نشده اند. در غیر این صورت ممکن است رنگ به خوبی به سطح خاک رس نچسبد.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

نکات:

برای بی نقص ساختن راه راه ها و همه چیز استرس نداشته باشید. در واقع، برخی از من کمی “گربه وامپس” هستند، اما چه کسی اهمیت می دهد. این یک کالای خانگی است، نه چیزی که از دستگاه بیرون زده باشد.

از ساختن خود لذت ببرید زنبور عسل گلدان سفالی و از هر رنگ یا طرحی که دوست دارید استفاده کنید. اگرچه زرد و مشکی رنگ‌های تم حشرات رایج هستند، اما لازم نیست از آن ترکیب رنگی استفاده کنید. از چیزی که فکر می کنید زیبا به نظر می رسد استفاده کنید.

خرید چند گلدان اضافی ایده بدی نیست – آنها شکسته می شوند. موارد استفاده شده در اینجا ارزان هستند و به راحتی پیدا می شوند. هر گونه باقیمانده یا رنگ و غیره را ذخیره کنید، ممکن است یک انگیزه خلاقانه پیدا کنید و بخواهید یک قطب هنری باغ زنبور عسل بسازید برای همراهی با خلق جدید خود

حفاظت و مراقبت

مانند زنبورهای عسل واقعی، خلقت شما نسبتاً شکننده است. می تواند به خوبی در برابر عناصر مقاومت کند، اما در صورت افتادن می شکند – یا اگر اجازه دهید پاها به هم بچسبند.

یک گوشه امن و آرام از باغ را برای قرار دادن آن پیدا کنید. شاید، شما ممکن است بخواهید یک را انتخاب کنید گیاه کوچک دوستدار زنبور عسل برای گلدان قرار دادن در سر؟ برخی از گل ها در ظروف به خوبی عمل می کنند و برای گرده افشان ها جذاب هستند.

شامل الف ایستگاه آبیاری زنبور عسل در منطقه همراه با برخی گل هایی که زنبورها را جذب می کنند. اکنون شما یک واحه گرده افشان کوچک ایجاد کرده اید.

را زندگی زنبور گلدان شما اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که برف یا هوای سرد زیادی می‌بارد، می‌توانید آن را به داخل ببرید. سپس، می توانید آن را جلا دهید و دوباره در بهار آن را بشکنید.

از گلدان زنبور عسل خود لذت ببرید

یکی دیگر از ایده های جالب استفاده از گلدان های سفالی این است ظرف آب نبات ترا کوتا با تم زنبور عسل – درست کردن آن آسان است و یک ایده هدیه واقعا زیبا است.

اگر مقداری رنگ باقی مانده است، ممکن است آنها را نزدیک در نظر بگیرید سنگ های زنبور عسل نقاشی شده – آنها در باغ بسیار زیبا به نظر می رسند.

و برای یک پروژه واقعا سریع و آسان که بازیافت پسند است کاردستی زنبور عسل قوطی قلع برای یک پروژه باغ کوچک یا هدیه عالی است. یک راه عالی برای آموزش بچه ها در مورد گرده افشان ها به جز زنبورهای عسل.

هنگامی که فصل گرما به پایان می رسد، زنبورها به خواب زمستانی می روند یا فعالیت کمتری دارند. با یک پروژه صنایع دستی داخلی، سرگرمی را به داخل بیاورید؟ گنوم ها موجودات کوچک مرموز هستند که بسیار محبوب هستند – شما می توانید خودتان بسازید گنوم زنبور عسل!

هشدار – ممکن است از زنبور گلدان سفالی خود لذت ببرید آنقدر که می خواهید دیگری بسازید. این یک هدیه عالی برای هر عاشق زنبور عسل است. از عشق خود به زنبورهای عسل شگفت انگیز ما لذت ببرید.

سفارش فوری عسل ♥