چگونه یک باغ بارانی برای زنبورها طراحی کنیم


فضاهای کوچک می تواند تفاوت بزرگی برای گرده افشان های گرسنه ایجاد کند. وقتی می توان از این مناطق برای کمک به زنبورها و سایر گرده افشان ها استفاده کرد – این یک وضعیت برد-برد است. یادگیری چگونه یک باغ بارانی برای زنبورها درست کنیم یکی از راه های استفاده مناسب از فضای کوچک است.

مجموعه ای از گیاهان دوستدار زنبور عسل در تصویر طراحی باغ بارانی.

باغ باران گرده افشان را به چشم انداز خود اضافه کنید

اغلب ما فکر می کنیم باغبانی دوستدار زنبور عسل به عنوان تلاشی که به هکتار زمین نیاز دارد – همیشه اینطور نیست. چه راهی عالی برای استفاده از “نقطه مشکل” در حیاط خود، کاهش فرسایش و تغذیه زنبورها.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

ما در دنیایی زندگی می کنیم که مناطق وحشی و طبیعی کمتر و کمتری دارد. این منجر به گیاهان منبع غذایی کمتری برای زنبورها می شود. ما می توانیم با افزایش مناطق زیستگاه زنبور عسل به گرده افشان ها کمک کنیم.

باغ باران چیست؟

باغ بارانی کاشت بوته ها، گیاهان چند ساله و گل در یک فرورفتگی کوچک در منطقه مشکل دار حیاط است. در هدف باغ باران کاهش سرعت حرکت آب است – اجازه می دهد تا در خاک فرو برود.

بسیاری از صاحبان خانه با فرسایش مشکل دارند. این ممکن است دامنه یا شیبی باشد که در هنگام باران شدید، آب روانی زیادی دریافت می کند. این مناطق آب را هدایت می کنند و خاک را می شویند.

مناطقی که دارای روان آب طوفان هستند می توانند محوطه سازی شما را خراب کنند. حتی آب باران از پشت بام و راهروها مناطق شستشو را ایجاد می کند.

آیا باغ بارانی پشه ها را تشویق می کند؟

آ طراحی باغ بارانی خوب به مکانی اجازه می دهد تا سرعت حرکت آب را کاهش دهد. همچنین از ایجاد مناطق بزرگ آب راکد جلوگیری می کند. اگر به درستی ساخته شود، پشه ها در باغ شما رشد نمی کنند.

تالاب نیست و منطقه در اکثر مواقع خشک خواهد بود. تمام آب جمع آوری شده باید ظرف 48 ساعت جذب خاک شود.

طراحی باغ بارانی

برای کسانی از شما که در مناطق شهری زندگی می کنند، مدیریت آب طوفان یک وظیفه حیاتی است. انتخاب گیاهان مناسب، مالچ و سازه های سنگی برای کاهش جریان آب، بخش مهمی از طراحی باغ بارانی است.

هر چه منطقه آب روان بیشتری دریافت کند – به سنگ های بزرگتری نیاز دارید. سنگ‌های کوچک را می‌توان شست، در حالی که سنگ‌های بزرگ‌تر باقی می‌مانند. گیاهان باغ بارانی شما نیز به ریشه های محکم نیاز دارند! این به حفظ خاک کمک می کند.

تصویر آب باران ایستاده در حیاط.

یک طراحی خوب به معنی چمن زنی کمتر در مکان های دشوار است – کاشت را برای هر منطقه ای که نمی خواهید چمن زنی کنید در نظر بگیرید. خوب کتاب در مورد محوطه سازی پایدار به شما کمک می کند تا شروع خوبی داشته باشید.

و بهترین از همه، اضافه کردن چند مورد جدید گیاهان گلدار تغذیه بیشتری را برای زنبورهای ما اضافه می کنند. شهد و مهم گرده برای غذای زنبور عسل مهم است.

با ساختن یک برم برای نگه داشتن گیاهان در جای خود شروع کنید، سپس بادهای مجزا در چشم انداز ایجاد کنید تا آب جاری را به منطقه باغ بارانی خود هدایت کنید.

هر زمان که بتوانید از بومیان استفاده کنید کارهای باغبانی شما آسان تر خواهد بود. بسته به اندازه نقطه باغ خود، داشتن یک زن و شوهر از درختچه های بومی که زنبورها را تغذیه می کنند پس زمینه های عالی بسازید

سپس می توانید ناحیه مقابل درختچه ها را با گیاهان متوسط ​​و کوچکتر پر کنید که برای یک فصل طولانی شکوفا می شوند.

طراحی باغ بارانی زیستگاه زنبور عسل ایجاد کنید گیاهان با ارتفاع های مختلف عمق می دهند و حس فضا را ایجاد می کنند.

به جای مالچ، که تمایل به شستشو دارد، سوزن کاج یا انواع دیگر مواد مالچ را در نظر بگیرید.

صرف نظر از چیدمان باغ خود، تا زمانی که گیاهان مناسب نداشته باشید، از نتایج راضی نخواهید بود.

ساختن یک باغ باران در خاک رسی

اگر در منطقه ای با خاک رسی زندگی می کنید، زهکشی و به طور کلی باغبانی می تواند چالش برانگیزتر باشد. خاکی که به خوبی زهکشی نمی کند ممکن است به یک باغ بزرگتر برای رسیدگی به آب ورودی نیاز داشته باشد.

گزینه دیگر این است که قبل از کاشت مقداری کمپوست و ماسه را در چند اینچ بالای خاک مخلوط کنید. این به زهکشی کمک می کند تا زمانی که گیاهان شروع به رشد کنند و تونل هایی در خاک برای زهکشی ایجاد کنند.

زنبور روی گل زرد در تصویر باغ.

بهترین گیاهان برای باغ بارانی شما برای زنبورها!

تعداد گزینه های کاشت تقریباً بی پایان است و فقط توسط منطقه باغبانی شما محدود می شود. منطقه خود را بشناسید گیاهانی که برای آب و هوای خشک و گرم در آریزونا مناسب هستند ممکن است در مین خوب نباشند!

وقتی از گیاهان بومی استفاده می کنیم و گیاهان چند ساله که زنبورها را جذب می کنند برای ایجاد باغ های گرده افشان، که حتی بهتر است!

انتخاب گیاهان مناسب با آب و هوای شما مهم است زیرا می خواهید باغ در تمام طول سال زیبا به نظر برسد.

برای کمک به زنبورها، گیاهان باغچه بارانی شما باید برای مدت طولانی شکوفا شوند. زنبورها دوست دارند گیاهانی که شهد، گرده یا هر دو را فراهم می کنند!

گیاهان متداول برای گرده افشان ها

 • درختچه های سرویس بری
 • Steeplebush-Meadowsweet
 • انگور اورگان
 • گل مخروطی بنفش
 • علف شیر
 • جو پی وید
 • علف آهنی
 • Firewed
 • گلدن راد
 • کورئوپسیس
 • انیسون-زوفا

برای کمک به انتخاب گیاه با مراکز باغبانی محلی در منطقه خود تماس بگیرید. شما باید بتوانید انتخاب خوبی از رنگ های مختلف برای تحسین هر طراحی باغ پیدا کنید.

اگر در یک منطقه خشک با سیل های ناگهانی دوره ای زندگی می کنید، به دنبال آن باشید گیاهانی که می توانند خشکسالی را تحمل کنند شرایط هم

تلاش های شما به سلامت گرده افشان کمک می کند و زنبورهای عسل تنها کسانی نیستند که از این کار سود می برند. پروانه ها، مرغ مگس خوار، پروانه ها و بسیاری از زنبورها و زنبورهای منفرد به منابع شهد خوبی نیاز دارند.

تصویر آبیاری گیاهان رنگارنگ زنبور عسل با قوطی آب.

باغ گل به نفع همه گرده افشان هاست

کاهش زنبورهای عسل و سایر گرده افشان ها موضوع بسیاری از اخبار است. از آنجایی که سطح زیر کشت بیشتر برای مسکن و مشاغل توسعه می یابد، زیستگاه طبیعی از بین رفته است.

این باعث کمبود غذا برای حشرات مفید می شود. شهروندان نگران در سراسر کشور به دنبال راه هایی برای کمک به حشرات مشکل دار ما هستند.

زنبورهای عسل، زنبورهای عسل و سایر حشرات می توانند از افزایش گیاهان گلدار در دسترس بهره مند شوند. و، بله – شما می توانید تفاوت ایجاد کنید!

افزایش زیستگاه زنبور عسل

یک باغ کوچک ممکن است بی اهمیت به نظر برسد. با این حال، اگر همه افراد محله با افزودن گیاهان شکوفه‌دار و کاهش فرسایش مشارکت کنند، این می‌تواند تأثیر زیادی بر منطقه بگذارد.

تفاوت بزرگی ایجاد کنید. گیاهان دوستدار گرده افشان را انتخاب کنید که به زنبورها در تمام پروژه های محوطه سازی شما کمک می کند. و در برخی فضاها ممکن است از گیاهانی استفاده کنید که به نفع زنبورها و شما نیز هست.

سفارش فوری عسل ♥