چگونه یک ایستگاه آبیاری زنبور عسل بسازیم


اگر فضای حیاط خلوت یا باغ کوچکی دارید، می توانید از کمک به زنبورها لذت ببرید. استفاده از تکنیک های باغبانی دوستدار زنبور عسل می تواند تفاوت بزرگی برای زنبورها، زنبورها و سایر حشرات مفید ایجاد کند. راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید کمک کنید. یکی از ایده های زیبا یک دست ساز است ایستگاه آبیاری زنبور عسل با گلدان و نعلبکی ساخته شده است.

ایستگاه آبیاری زنبورهای خانگی که روی صخره بزرگ در تصویر باغ نشسته است.

ایستگاه آبیاری زنبورهای خانگی از یک گلدان سفالی

باغ مکانی زیبایی است و پذیرایی از بازدیدکنندگان بسیار سرگرم کننده است. خواه یک باغ رسمی با پرچین‌های آراسته و گل رز یا یک باغ سبزی حیاط خلوت گرده افشان‌ها برای بازدید به آنجا می‌آیند.

البته اگر فضای بزرگی دارید، شاید بتوانید چمنزاری از گیاهان گلدار ایجاد کنید. گل هایی که زنبورها را جذب می کنند همچنین بسیاری از گرده افشان های دیگر را به باغ می آورد. زنبورها، پروانه ها، مرغ مگس خوار و دیگران در جستجوی غذا می آیند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

انواع گیاهان شکوفه دهنده انواع مختلف شهد و گرده را برای بازدیدکنندگان حشره فراهم می کند. رژیم غذایی متنوع به حفظ سلامت زنبورها کمک می کند. و الف باغ زنبور عسل می تواند مکانی زیبا و آرامش بخش برای شما نیز باشد.

زنبورها نیز شهد، گرده و آب را جمع آوری می کنند!

همه ما در مورد آن خوانده ایم چیزهای مختلف زنبورها جمع آوری می کنند. اکثر مردم این کار را در حال پیشرفت دیده اند. زنبورهای وزوز جمع آوری گرده و شهد از گل ها محل رایجی است.

با این حال، گرده افشان ها بیشتر از غذا و سرپناه، به آب نیز نیاز دارند. آنها به خوبی به دنبال منابع آب هستند. با این حال، دلیلی وجود ندارد که برای زنبورهای تشنه نوشیدنی ارائه نکنید.

نحوه استفاده زنبورهای عسل از آب

زنبورهای عسل آب را جمع آوری می کنند و آن را به کلنی خود برگردانند اما آب را در داخل کندو ذخیره نمی کنند. باید در صورت نیاز جمع آوری شود.

در داخل کندو، تعدادی زنبور برای خدمت به یک مخزن کوچک آب تعیین شده است. آنها با شکم عسلی پر از آب در داخل کندو حرکت می کنند. زنبورهای خانگی از این آب در جاهایی که نیاز است استفاده می کنند.

از آب برای رقیق کردن عسل غلیظ استفاده می شود – این امر مصرف آن را آسان می کند. همچنین از آب برای کمک به کنترل دما و رطوبت داخل کندو استفاده می شود.

زنبورها قطرات آب را در امتداد سطح لانه زنبوری قرار می دهند و با بال زدن کندو را خنک می کنند.

منابع آب برای باغ زنبور عسل شما

راه های مختلفی برای تهیه منبع آب در باغ وجود دارد. از باغ های آبی گرفته تا آبنماهای ساده، ایستگاه آبیاری گرده افشان می تواند مفید و زیبا باشد.

یک کاردستی محبوب برای بچه ها در تمام سنین ایجاد یک کار ساده است منبع آب DIY با استفاده از نعلبکی پهن و سنگریزه های رنگارنگ. این چیزی است که حتی کودکان خردسال نیز می توانند به ایجاد آن کمک کنند.

آب زیادی در خود نگه نمی دارد، اما افزودنی خوبی به دکوراسیون باغ زنبور عسل شماست. و فرصتی عالی برای بحث در مورد زندگی حشرات با جوانان.

ایستگاه آبیاری گرده افشان گلدان سفالی

گلدان های سفالی مورد علاقه سنتی بسیاری از باغبانان است. می توانید از دیگ سفالی و نعلبکی استفاده کنید یک ایستگاه آب زنبور عسل رنگارنگ ایجاد کنید که برای سالها زیبا به نظر می رسد

آن را هر طور که می خواهید تزئین کنید، آن را رنگ کنید یا طبیعی بگذارید. در هر گوشه ای از باغ زیبا به نظر می رسد.

یک رنگ روشن پررنگ آن را متمایز می کند در حالی که رنگ های سبز و برنزه خنثی اجازه می دهد ایستگاه آب با هم ترکیب شود. هر کدام خوب است، زیرا زنبورهای تشنه آب را بو می کنند و می آیند تا بنوشند.

اگر یک زنبوردار با چندین کلنی هستید، به منبع آب بزرگتری نیاز دارید. یک کندوی تشنه با هزاران زنبور کارگر می تواند مقدار زیادی آب در یک روز گرم مصرف کند. زمانی را صرف در نظر گرفتن بهترین مکان کنید منبع آب ایجاد کنید برای کهیرهای شما

در غیر این صورت، یک منبع آبی کوچک مانند این برای زنبورهای منطقه، زنبورها، پروانه‌ها و غیره مفید است و برای دوستان زنبور دوست، یک مکمل زیبا به باغ یا هدیه شما می‌سازد.

ایستگاه آبیاری زنبورهای خانگی که روی صخره بزرگ در تصویر باغ نشسته است.

آموزش ایستگاه آبیاری زنبور عسل DIY

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

فقط چند مرحله ساده برای ایجاد یک ایستگاه آبیاری زنبور عسل کوچک برای باغ خود. همه گرده افشان های منطقه نیز از بازدیدشان لذت خواهند برد!

  • 1 قطعه گلدان سفالی 8 اینچی با نعلبکی
  • 1 می توان اسپری رنگ پرایمر – Bullsye 1-2-3 (یا مشابه)
  • 1 می توان مهر و موم کت شفاف
  • 2 قطعات برس رنگ کاردستی کوچک
  • 1 pkg سنگ های کوچک سنگریزه
  • 3 قطعات رنگ کاردستی در فضای باز متنوع
  • 1 قطعه رنگ سیاه قلم

می توانید از گلدان سفالی هر اندازه ای استفاده کنید اما 8 اینچ در کوچکترین اندازه دلخواه. نعلبکی های کوچکتر حاوی آب کمتری هستند، پس بزرگ فکر کنید.

ایستگاه آبیاری زنبور عسل شما باید گهگاهی تخلیه و دوباره پر شود تا آب تمیز و تازه بماند. اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که باران زیاد است، اشکالی ندارد که اجازه دهید از آب باران پر شود. مطمئن شوید که مکانی امن و کم عمق برای نوشیدن زنبورها و پروانه ها فراهم کنید.

تصویری از کتاب الکترونیکی گرده افشان برای کمک به رشد باغ زنبور عسل شما

زنبورها و سایر گرده افشان ها به آب نیاز دارند و آن را جستجو می کنند. اگر منطقه شما فاقد منابع آب طبیعی است یا آنها آلوده هستند، تهیه یک منبع آب گرده افشان یک چیز عالی برای تامین آب تمیز است.

این کاردستی باغ زنبور عسل به همان اندازه که کاربردی است سرگرم کننده است. برای یک زنبور عسل یا پروانه تشنه – هر قطره مهم است. اگر واقعا از خلق کردن با ترا کوتا لذت می برید…. این را آسان در نظر بگیرید ظرف آب نبات ترا کوتا با تم زنبور عسل.

سفارش فوری عسل ♥