چگونه میله های لوسیون موم زنبور عسل درست کنیم


ساختن محصولات مراقبت از بدن خود با موم زنبور عسل بسیار سرگرم کننده است و همچنین راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است. استفاده از دستور العمل های خانگی برای چیزهایی مانند لوسیون ها به شما امکان می دهد کنترل داشته باشید. می دانید در دستور غذا چیست – بدون مواد شیمیایی بد با کلمات غیرقابل تلفظ. و ساخت این اقلام در واقع بسیار ساده تر از آن چیزی است که اکثر مردم فکر می کنند. اگر دوست دارید محصولات طبیعی درست کنید، این آموزش را دوست خواهید داشت چگونه میله های لوسیون موم زنبور عسل درست کنیم.

میله های لوسیون DIY با موم زنبور عسل

نوار لوسیون موم زنبور عسل در تصویر حلبی هدیه.

یکی از چیزهای بزرگ در مورد a نوار لوسیون موم زنبور عسل این است که می توانید بطری پلاستیکی را رها کنید. نیازی به داشتن بطری پلاستیکی دیگری برای افزودن به محل دفن زباله یا پمپی نیست که … خوب… پمپ.

در مورد ترکیبات موجود در لوسیون های تجاری نگران نباشید: اسید پارا آمینو بنزوئیک (PABA)، نفت، فرمالدئید و غیره. شما لوسیون های خانگی همه طبیعی هستند و آنها می توانند بسیار زیبا نیز باشند!

لوسیون بار چیست؟?

لوسیون ها می توانند به هر شکلی باشند، اما اغلب شبیه یک تکه صابون هستند. اما، چه کسی می گوید که باید مستطیل باشد؟ آنها را می توان با استفاده از قالب های مخصوص ایجاد کرد یا به سادگی در قالب کیک کوچک شکل داد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

لوسیون‌ها که از ترکیب روغن‌ها و کره‌ها استفاده می‌کنند، در دمای اتاق یا پایین‌تر جامد می‌مانند. با این حال، آنها پوست شما را مانند یک محصول معمولی لوسیون نرم می کنند.

سه لوسیون موم زنبور عسل خانگی در قوطی های فلزی و تصویر سبد.

چرا از موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست استفاده کنید؟

موم زنبور عسل یک محصول فوق العاده برای افزودن به بسیاری از دستور العمل های نرم کننده های پوست است. در دستور العمل های لوسیون مایع محبوب است، بالم لب و میله های لوسیون نیز.

موم زنبور عسل چه ویژگی خاصی دارد؟ این یک مرطوب کننده طبیعی است که به عنوان یک مانع برای جلوگیری از خروج رطوبت از پوست شما عمل می کند. همچنین می تواند از پوست شما در برابر سموم موجود در محیط محافظت کند.

و موم توسط زنبورها ساخته می شود بنابراین یک منبع تجدید پذیر است. موم زنبور عسل محصول جانبی برداشت عسل است – مصرف مقداری از آن به کلنی آسیبی نمی رساند.

چگونه از میله های لوسیون موم زنبور عسل استفاده می کنید؟

تا آنجا که به پوست شما مربوط می شود، تفاوت زیادی بین لوسیون مایع و لوسیون بار وجود ندارد. با این حال، آنها متفاوت استفاده می شوند.

یک نوار لوسیون با استفاده از گرمای دستان شما برای نرم کردن روغن های موجود در نوار کار می کند. میله بین دستان خود را درست مانند یک مالش دهید صابون خانگی.

مقداری از نوار روی دستان شما ذوب می شود. اکنون، لوسیون ذوب شده را به نواحی پوست خشک خود بمالید. پس از استفاده، نوار لوسیون موم زنبور عسل را دوباره در ظرف یا بسته بندی قرار دهید.

میله های لوسیون بسته به مقداری که در هر بار استفاده می کنید، برای چندین بار استفاده باقی می مانند. آنها را می توان در هر قسمت از بدن استفاده کرد.

اما، اگر روی پاها یا هر ناحیه ای که ممکن است باعث زمین خوردن شما شود، مراقب باشید. تا زمانی که لوسیون جذب نشود احساس لغزندگی می کند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

نکات و نکات تخصصی – لوسیون های DIY با موم زنبور عسل

این دستورالعمل ها امکان جایگزینی های زیادی را برای دستیابی به محصول نهایی متناسب با ترجیحات شما فراهم می کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید میله های لوسیون موم خود را ایجاد کنید.

  • می توانید کره کاکائو را جایگزین کره شیا کنید
  • کره کاکائو خام دارای بو است – از روغن های بدون عطر یا اسانس برای پنهان کردن عطر استفاده کنید.
  • قالب سیلیکونی خود را برای پایداری روی یک سینی (یا کلیپ بورد) محکم قرار دهید
  • لازم نیست – اما قرار دادن قالب پر شده در یخچال سرعت کار را افزایش می دهد

چرا میله های لوسیون من چسبناک هستند؟

اگر لوسیون شما خیلی چسبناک به نظر می رسد، احتمالاً کره کاکائو زیادی در مخلوط دارید. در مقابل، میله هایی که احساس می کنند چرب هستند باید از روغن کمتری در دستور غذا استفاده کنند.

بعد از یک نکته، همه این ترجیحات شخصی است و به همین دلیل است که ممکن است لازم باشد کمی آزمایش کنید. یک دسته کوچک درست کنید تا ترکیب مورد علاقه خود را بدست آورید.

میله های لوسیون DIY در قالب های فلزی تصویر.

نحوه نگهداری لوسیون های خانگی

برخی افراد ترجیح می دهند لوسیون های خود را در یخچال نگهداری کنند. این کاملاً اشکالی ندارد اما چند لحظه بیشتر طول می کشد تا آنها را گرم کنید و از آنها استفاده کنید. یخچال لازم نیست.

گزینه های دیگر عبارتند از، پیچیدن نوار در کاغذ پوستی، کاغذ مومی یا یک پارچه خشک تمیز. و مانند این مقاله، می توانید آنها را در یک تکه پارچه یا کاغذ ناز بپیچید و در قالب نگهداری کنید. چه هدایای خوبی می دهند.

از آنجایی که لوسیون ها حاوی آب نیستند، به مواد نگهدارنده اصلی نیاز نیست. آنها تا 6 ماه دوام خواهند داشت.

هرکسی نظر متفاوتی در مورد کیفیت لوسیون بار کامل دارد. ممکن است لازم باشد دستور غذا را کمی تغییر دهید تا نوار لوسیون موم زنبور عسل غیر چرب و سفت مورد نظر خود را بدست آورید.

این یکی از لذت های است با استفاده از موم زنبور عسل برای صنایع دستی می توانید دوباره ذوب شده و دوباره امتحان کنید. اگر لوسیون بار خود را دوست دارید، این را امتحان کنید کره بدن موم زنبور عسل همچنین – شگفت انگیز و بسیار خامه است.

و فراموش نکنید که با این دستور غذا کمی عشق به چهره خود نشان دهید مرطوب کننده صورت DIY با موم زنبور عسل و عسل.

سفارش فوری عسل ♥