چگونه میله های لوسیون موم زنبور عسل درست کنیم


ساختن محصولات مراقبت از بدن خود با موم زنبور عسل بسیار سرگرم کننده است و همچنین راهی عالی برای صرفه جویی در هزینه است. وقتی لوسیون‌های خود را درست می‌کنید، می‌دانید که چه چیزی در دستور غذا وجود دارد – بدون مواد شیمیایی بد با کلمات غیرقابل تلفظ. اگر محصولات طبیعی را دوست دارید، این آموزش را در ادامه خواهید دید چگونه میله های لوسیون موم زنبور عسل درست کنیم.

نوار لوسیون موم زنبور عسل در یک تصویر حلبی هدیه.

میله های لوسیون DIY با موم زنبور عسل

یکی از چیزهای بزرگ در مورد a نوار لوسیون موم زنبور عسل این است که می توانید بطری پلاستیکی را رها کنید. نیازی به داشتن بطری پلاستیکی دیگری برای اضافه کردن به محل دفن زباله یا پمپی نیست که … خوب.. پمپ.

در مورد ترکیبات موجود در لوسیون های تجاری نگران نباشید: اسید پارا آمینو بنزوئیک (PABA)، نفت، فرمالدئید و غیره. لوسیون های خانگی شما همگی طبیعی هستند.

لوسیون بار چیست؟?

لوسیون ها می توانند به هر شکلی باشند، اما اغلب شبیه یک تکه صابون هستند. آنها را می توان با استفاده از قالب های مخصوص ایجاد کرد یا به سادگی در قالب کیک کوچک شکل داد.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

لوسیون‌های لوسیون که از ترکیب روغن‌ها و کره‌ها استفاده می‌کنند، در دمای اتاق یا پایین‌تر جامد می‌مانند. آنها پوست شما را مانند یک لوسیون معمولی نرم می کنند.

سه لوسیون موم زنبور عسل خانگی در قوطی های فلزی و تصویر سبد.

چرا از موم زنبور عسل برای مراقبت از پوست استفاده کنید؟

موم زنبور عسل یک محصول فوق العاده برای افزودن به بسیاری از دستور العمل های نرم کننده های پوست است. در دستور العمل های لوسیون مایع محبوب است، بالم لب و میله های لوسیون نیز.

موم زنبور عسل چه ویژگی خاصی دارد؟ این یک مرطوب کننده طبیعی است که به عنوان یک مانع برای جلوگیری از خروج رطوبت از پوست شما عمل می کند. همچنین می تواند از پوست شما در برابر سموم موجود در محیط محافظت کند.

و موم توسط زنبورها ساخته می شود بنابراین یک منبع تجدید پذیر است. موم زنبور عسل محصول جانبی برداشت عسل است – مصرف مقداری از آن به کلنی آسیبی نمی رساند.

چگونه از میله های لوسیون موم زنبور عسل استفاده می کنید؟

تا آنجا که به پوست شما مربوط می شود، تفاوت زیادی بین لوسیون مایع و لوسیون بار وجود ندارد. با این حال، آنها متفاوت استفاده می شوند.

یک نوار لوسیون با استفاده از گرمای دست شما برای نرم کردن روغن های موجود در نوار کار می کند. نوار را بین دستان خود مانند یک تکه صابون بمالید. مقداری از نوار روی دستان شما آب می شود. اکنون، لوسیون ذوب شده را به نواحی پوست خشک خود بمالید.

بسته به مقداری که در هر بار استفاده می کنید، میله های لوسیون برای چندین بار استفاده می شوند. آنها را می توان در هر قسمت از بدن استفاده کرد. اما، اگر روی پاها یا هر ناحیه ای که ممکن است باعث زمین خوردن شما شود، مراقب باشید. تا زمانی که لوسیون جذب نشود احساس لغزنده می کند.

نکاتی برای ساخت لوسیون های DIY با موم زنبور عسل

این دستورالعمل ها امکان جایگزینی زیادی را برای دستیابی به محصول نهایی متناسب با ترجیحات شما فراهم می کند. در اینجا چند نکته وجود دارد که هنگام ایجاد لوسیون موم زنبور عسل باید در نظر بگیرید.

  • می توانید کره کاکائو را جایگزین کره شیا کنید
  • کره کاکائو خام دارای بو است – از روغن های بدون عطر یا اسانس برای پنهان کردن عطر استفاده کنید.
  • قالب سیلیکونی خود را برای پایداری روی یک سینی (یا کلیپ بورد) محکم قرار دهید
  • لازم نیست – اما قرار دادن قالب پر شده در یخچال سرعت کار را افزایش می دهد

چرا میله های لوسیون من چسبناک هستند؟

اگر لوسیون شما خیلی چسبناک به نظر می رسد، احتمالاً کره کاکائو زیادی در مخلوط دارید. در مقابل، میله هایی که احساس می کنند چرب هستند باید از روغن کمتری در دستور غذا استفاده کنند. بعد از یک نکته، همه این ترجیحات شخصی است و به همین دلیل است که ممکن است لازم باشد کمی آزمایش کنید.

نحوه نگهداری لوسیون های خانگی

برخی افراد ترجیح می دهند لوسیون های خود را در یخچال نگهداری کنند. این کاملاً اشکالی ندارد، اما چند لحظه بیشتر طول می کشد تا آنها را گرم کنید و از آنها استفاده کنید. یخچال لازم نیست.

میله های لوسیون DIY در قالب های فلزی تصویر.

گزینه های دیگر عبارتند از، پیچیدن نوار در کاغذ پوستی، کاغذ مومی یا یک پارچه خشک تمیز. و مانند این مقاله، می توانید آنها را در یک تکه پارچه یا کاغذ زیبا بپیچید و در یک قوطی نگهداری کنید. چه هدایای بزرگی می دهند.

از آنجایی که لوسیون‌ها حاوی آب نیستند، به مواد نگهدارنده اصلی نیاز نیست. آنها تا 6 ماه دوام خواهند داشت.

هرکسی نظر متفاوتی در مورد کیفیت لوسیون بار کامل دارد. ممکن است لازم باشد دستور غذا را کمی تغییر دهید تا نوار لوسیون موم زنبور عسل غیر چرب و سفت مورد نظر خود را بدست آورید. این یکی از لذت های است با استفاده از موم زنبور عسل برای صنایع دستی می توانید دوباره ذوب شده و دوباره امتحان کنید. اگر لوسیون بار خود را دوست دارید، این را امتحان کنید کره بدن موم زنبور عسل همچنین – شگفت انگیز است.

سفارش فوری عسل ♥