چگونه مداد رنگی موم زنبور عسل درست کنیم


آموزش ساخت مداد رنگی موم زنبور عسل برای بچه های مورد علاقه شما مداد رنگی ها چوب های موم رنگی هستند که تا زمانی که بسیاری از ما به یاد داریم بخشی از دوران کودکی بوده است. یک جعبه مداد رنگی جدید همیشه دلیلی برای جشن در دنیای من بود. حالا می توانید مداد رنگی های خود را بسازید برای دستان کوچک زندگی شما

مداد شمعی موم طبیعی DIY

مداد رنگی خانگی موم زنبور عسل به شکل چوب و شکل تصویر.

به همان اندازه که مداد رنگی فوق‌العاده است، می‌تواند حاوی برخی مواد زبر باشد. با نگرانی فزاینده در مورد قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی، بسیاری از مردم این کار را انتخاب کرده اند مداد رنگی خانگی خود را ایجاد کنند.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته من را بخوانید.

در حالی که محصول نهایی این مداد رنگی های طبیعی کمی متفاوت از مداد رنگی های تجاری است، شما مواد مورد استفاده در هر یک را می شناسید.

چرا مداد رنگی موم زنبور عسل بهتر است؟

برخلاف اکثر مداد رنگی های تجاری که با موم پارافین بر پایه نفت ساخته می شوند، موم توسط زنبورهای عسل ساخته می شود.

این موم طبیعی توسط زنبورها برای ساختن استفاده می شود لانه زنبوری داخل کندویشان در واقع، زنبورها کار درست کردن موم را به قدری خوب انجام می دهند که بیش از نیاز خود تولید می کنند.

موم اضافی را می توان بدون آسیب رساندن به کلنی زنبور عسل برداشت کرد. همچنین فرآیند برداشت عسل منجر به موم اضافی می شود.

یک منبع تجدید پذیر، موم زنبور عسل برای موارد زیادی استفاده می شود داخل و اطراف خانه یکی از چیزهایی که آن را به یک ماده عالی برای ساخت مداد رنگی تبدیل می کند، استحکام قابل انعطاف است. این باعث می شود که یک چوب بادوام برای دست های کوچک مناسب باشد.

مداد رنگی خانگی موم زنبور عسل به شکل چوب و ستاره.

موم زنبور عسل و موم کارناوبا – یک دوتایی مداد رنگی خانگی

علیرغم بسیاری از خواص شگفت انگیز موم زنبور عسل، برای بهترین مداد رنگی به کمکی نیاز دارد. موم کارنوبا از برگ درختان نخل برزیلی ساخته می شود. این یکی از سخت ترین واکس های طبیعی است که می توانید دریافت کنید.

فقط از موم کارناوبا در خود استفاده کنید مداد رنگی خانگی کار نمی کند زیرا استفاده از آن برای رنگ آمیزی بسیار سخت است.

با اضافه کردن مقداری موم زنبور عسل و کره کاکائو به دستور غذا، یک مداد رنگی طبیعی به دست می آوریم که قوی است – در عین حال به اندازه کافی نرم برای خلق شاهکارهای رنگی.

رنگدانه برای ساخت مداد رنگی

وجود دارد راه های زیادی برای افزودن رنگدانه به مداد رنگی. برخی از آنها رنگدانه های طبیعی از مواد گیاهی یا مواد معدنی هستند که به پودرهای ریز آسیاب می شوند.

به انجمن زنبورداری ما بپیوندید

رایگان “رازهای زنبورداری موفق” به همراه خبرنامه هفتگی با اطلاعاتی درباره زنبورها، زنبورداری و موارد دیگر…

همچنین طیف وسیعی از رنگدانه های معدنی میکا را خواهید یافت استفاده آسان برای ساخت مداد رنگی پروژه ها. از چیزهایی که در دست دارید استفاده کنید یا اجازه دهید الهام‌بخش خلاق خود به راه بیفتد و ایده‌های جدید را امتحان کنید.

مواد طبیعی برای رنگ آمیزی مداد رنگی

قالب های مداد رنگی DIY

انواع مختلفی از قالب ها وجود دارد که می توانند باشند برای ساخت مداد شمعی خانگی از موم زنبور عسل استفاده می شود. ویژه قالب ها را می توان خریداری کرد برای ایجاد مداد رنگی شکل

با این حال، ممکن است مواردی که قبلاً خانه دارید، به خوبی کار کنند. پروژه من از یک قالب ستاره پلاستیکی قدیمی برای تزئینات کریسمس و یک قالب سیلیکونی برای تکه های یخ استفاده می کند. گزینه های دیگر شامل استفاده از قالب های مافین یا لفاف کیک سیلیکونی است.

نکات تخصصی

برای کودکان کوچک با مهارت کمتر، اشکال بزرگ و آسان برای در دست گرفتن انتخاب خوبی برای انتخاب قالب مداد رنگی هستند.

مداد رنگی بلند و باریک برای بچه های کمی بزرگتر عالی است. من تصمیم گرفتم مال خودم را نصف کنم. این قالب در واقع یک قالب سیلیکونی برای ساخت قالب های یخ برای بطری های آب است.

دستور غذای من به اندازه کافی مخلوط برای تهیه مداد رنگی 3 ستاره و 4 چوب – حدود 230 گرم با ضایعات کمی ساخته شده است.

اگر می خواهید کمی رایحه خاصی به آن اضافه کنید، می توانید چند قطره اسانس را به دستور غذا اضافه کنید. به همین ترتیب، برخی از صنایع دستی از رنگ‌های خوراکی مایع برای مداد رنگی استفاده می‌کنند، اما به نظر من بسیار کثیف است.

نمونه های رنگ آمیزی با مداد رنگی موم زنبور عسل.

محصولات طبیعی – سرگرم کننده برای ایجاد

این واقعا یک پروژه سرگرم کننده و نمونه دیگری از این است که چگونه می توان از موم زنبور عسل برای بسیاری از چیزها استفاده کرد. شما می توانید با نسبت ها آزمایش کنید تا آن را پیدا کنید دستور کامل مداد رنگی برای بچه هایتان – یا خودتان.

من باید اعتراف کنم – من همیشه بوی یک جعبه کرایولا را دوست داشتم. می دانم، احتمالاً مواد شیمیایی سمی بود، اما بوی بسیار خوبی داشتند.

اکنون، من با خوشحالی می توانم گزارش کنم که اینها مداد رنگی موم خانگی نیز بوی خوبی دارد! نسل دیگری از کودکان می توانند لذت خلاقانه ایجاد یک رنگین کمان رنگارنگ را تجربه کنند.

همچنین، اگر کمی موم از پروژه خود باقی مانده است، این موارد را در نظر بگیرید موم زنبور عسل خانگی ذوب می شود برای خودتان – آنها در اتاق های کوچک عالی هستند. برای سایر فضاهای کوچک که منبع گرما مجاز نیست – کیسه های مومی معطر کاملا کار کن

مداد رنگی خانگی موم زنبور عسل به شکل چوب و شکل تصویر.

آموزش ساخت مداد شمعی موم زنبور عسل

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستورالعمل های گام به گام برای ساخت مداد رنگی در خانه با استفاده از موم طبیعی زنبور عسل.

برای به دست آوردن افکت رنگی دقیقی که می خواهید، باید کمی آزمایش کنید. این یک دلیل عالی دیگر برای ساختن چند مداد رنگی در ابتدا است. من از اثر رنگ آمیزی مداد رنگی های موم خانگی خود راضی بودم، اما دفعه بعد رنگدانه سبز بیشتری برای جلوه تیره تر اضافه می کنم.
سفارش فوری عسل ♥