چگونه مبلمان موم زنبور عسل را پولیش کنیم [Easy Pictures]


شما مجبور نیستید از پولیش مبلمان تجاری استفاده کنید که حاوی… خوب چه کسی می داند چیست؟ زندگی جدیدی را به مبلمان چوبی خود بدهید جلا دادن مبلمان موم زنبور عسل در خانه. صیقل دادن محصولات چوبی خوب یک روش رایج برای استفاده از موم زنبور عسل است. به همین سادگی دستور لهستانی مبلمان موم زنبور عسل یک راه ارزان برای محافظت از تمام سطوح چوبی شما است.

استفاده از پارچه کهنه و جلای چوب موم زنبور عسل برای خوشرنگ کردن تصویر میز قهوه ای.

دبلیوهی موم زنبور عسل برای مبلمان?

آیا موم زنبور عسل برای استفاده در مبلمان چوبی بی خطر است؟ مطمئنا – در بیشتر موارد این محصول عالی برای پولیش است. البته، ابتدا باید یک منطقه آزمایشی کوچک را نیز امتحان کنید.

ممکن است حاوی پیوندهای وابسته باشد. برای اطلاعات بیشتر، خط مشی افشای حریم خصوصی و وابسته را بخوانید.

هنگامی که روی سطح چوب اعمال می شود، پولیش موم زنبور عسل درخشش گرمی به سطح چوب می دهد. ظاهر چوب را تغییر نمی دهد و ظاهری تقلبی و تجاری باقی نمی گذارد. استفاده از آن بر روی اکثر سطوح چوبی، حتی تخته های برش، ایمن است.

موم زنبور عسل یک موم طبیعی است که می باشد تولید شده توسط زنبورهای عسل. زنبورها از موم برای ساخت شانه خود استفاده می کنند و برای غذا و زنبورهای جوان ذخیره می کنند.

خوشبختانه زنبورها می توانند بسیار بیشتر از نیاز خود موم بسازند. مازاد باقی مانده پس از استخراج عسل را می توان به خوبی مورد استفاده قرار داد – هرگز هدر نرود. ما میتوانیم از موم زنبور عسل استفاده کنید به طرق مختلف در خانه

بسیاری از محصولات تجاری حاوی مواد سرطان زا هستند. هنگامی که شما پولیش مبلمان خود را می سازید، می دانید که چه چیزی در محصول نهایی وجود دارد.

جلای مبلمان سنتی موم زنبور عسل چوب را مهر و موم می کند و از رطوبت و آفتاب محافظت می کند. این یک پولیش سبک است و ممکن است نیاز به استفاده بیشتر از سایر محافظ های چوب داشته باشد. اما این اشکالی ندارد زیرا ساخت آن ارزان است.

بسیاری وجود دارد دستور العمل برای ساخت پولیش موم خود. برخی از آنها از سقز استفاده می کنند و برخی دیگر انواع روغن ها را برای ترکیب با موم پیشنهاد می کنند.

همه آنها به خوبی کار می کنند و گزینه ای که انتخاب می کنید ممکن است به آنچه در حال حاضر دارید بستگی داشته باشد. این دستور العمل بسیار ساده فقط شامل چند ماده است که ممکن است قبلاً در آشپزخانه خود داشته باشید.

تصویر دستور العمل شیشه ای روغن برای پولیش موم زنبور عسل.

از موم زنبور عسل تمیز استفاده کنید

من ترجیح می دهم هنگام ایجاد دستور العمل های موم زنبور عسل از وزن خالص استفاده کنم. با این حال، تا زمانی که نسبت های مناسب را در نظر داشته باشید، می توانید از حجم استفاده کنید. 4:1 چهار قسمت روغن نرم و 1 قسمت موم زنبور عسل رایج ترین است.

هنگام استفاده از موم زنبور عسل خام، توصیه می شود موم زنبور عسل را تمیز کنید به طور کامل من پیشنهاد می کنم موم ذوب شده را از طریق یک تکه نایلون یا مواد مشابه صاف کنید. این کار هر ذره کثیفی، موم یا بره موم را که ممکن است هنوز وجود داشته باشد، از بین می برد.

ما نمی خواهیم هیچ کثیفی در پولیش تمام شده ما وجود داشته باشد زیرا ممکن است سطح چوب زیبای شما را خراش دهد. جلای غنی موم زنبور عسل زمانی که در یخچال نگهداری می شود برای مدت طولانی دوام می آورد.

دستور پخت لهستانی مبلمان موم زنبور عسل برای چوب

شارلوت اندرسون @ Carolina Honeybees, LLC

دستور العمل ساده برای پولیش مبلمان موم زنبور عسل برای تمیز کردن و محافظت از مبلمان چوبی.

  • 8 اونس روغن زیتون خالص wt
  • 2 اونس موم زنبور عسل خالص wt
  • 6 قطره می کند اسانس لیمو اختیاری
  • 4 قطره می کند روغن ویتامین E اختیاری

**اختیاری: برخی از مردم عطر طبیعی موم زنبور عسل را ترجیح می دهند. با این حال، در صورت تمایل می توانید چند قطره اسانس لیمو یا عطری مشابه اضافه کنید.

موم زنبور عسل به عنوان یک پاک کننده برای سطوح چوبی عمل می کند. همچنین برای محافظت از آن در برابر لکه ها و غیره، سطح را جلا می دهد و مهر و موم می کند.

با این حال، اگر وسایل شما واقعا گرد و غبار یا کثیف هستند – ابتدا برای تمیز کردن مبلمان وقت بگذارید. این به پولیش واکس شما اجازه می دهد تا بهترین کار خود را در تجدید سطح چوب انجام دهد.

نحوه استفاده از پولیش چوب موم زنبور عسل

مقدار کمی پولیش موم زنبور عسل را با استفاده از یک پارچه یا پارچه تمیز به چوب خود بزنید. سطح چوب را با حرکات سبک و با دانه های چوب پاک کنید.

از حرکت دایره ای استفاده نکنید – با دانه های چوب بروید. بگذارید چند دقیقه بماند و سپس مقدار اضافی آن را پاک کنید. خیلی ضخیم نزنید. استفاده از پولیش اضافی بهتر کار نمی کند و فقط محصول شما را هدر می دهد.

استفاده از پولیش چوب موم زنبور عسل در شیشه برای صاف کردن تصویر کاسه چوبی.

پولیش موم زنبور عسل اغلب به عنوان آخرین مرحله در پروژه بازسازی مبلمان استفاده می شود. سپس، استفاده دوره ای به زیبایی ظاهر چوب کمک می کند.

ساختن پولیش چوب طبیعی موم زنبور عسل راهی عالی برای جلوگیری از مواد شیمیایی مشکوک در خانه شما است. همچنین راه خوبی برای تمرین پایداری از طریق استفاده از محصولات طبیعی است.

مثل همیشه، هنگام استفاده از یک محصول جدید روی مبلمان – ابتدا آن را در یک مکان کوچک دور از دید امتحان کنید. این پولیش برای استفاده در اکثر انواع چوب ایمن است، اما همیشه باید محصول جدید را با احتیاط امتحان کنید.

اکنون متوقف نشوید، می توانید چیزهای تمیز دیگری نیز با موم عسل درست کنید:

هر یک از این صنایع دستی موم زنبور عسل هدایایی عالی برای هر مناسبتی می سازد، این دستور ساده پولیش مبلمان موم زنبور عسل را می توان در دسته های کوچک یا بزرگ ساخت. درخشش را به اشتراک بگذارید

سفارش فوری عسل ♥